nasiona marihuany

Jaka fotopułapka do 500zl

Wyszukiwarka Forumowa:

nowy9

Well-known member
Buchów
5
Jest w stanie ktos polecic jakas fotopułapke do 500zł kora bedzie jakos dawała rade ? tj . Trzymała zasilanie na bateriach z Tydzien i miała dobry dobry kąt robienia zdjec .W obiecanki i opisy ogloszen nie wierze , chetnie poslucham kogos kto obstawia spoty fotopulapkami . Pozdrawiam

hwdpjp100pro

Well-known member
Buchów
292
Przychylam się do prośby kolegi wyżej.
Poprzedni sezon wyszedł na farcie ale wolałbym oszczędzić sobie trochę stresu w 2k24.

Fajnie jakby ktoś "w temacie" opisał co i jak po kolei bo z tego co kojarzę to sporo roboty z tymi kartami SIM itd.

Dushyczka

Well-known member
Buchów
2,198
Odznaki
2
Ja polecam HC801M gsm, kat w opisie 120°, ale naprawdę jakieś 90°, jak dużo zdjęć nie będzie robić to więcej niż tydzień wytrzyma 🫡

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,056
Odznaki
13
Za 500zl to cudów nie oczekujci, żeby to miało sens musicie dołożyć drugie tyle, a jeśli chodzi o te wasze trzymanie baterii... to widać że pojęcia barak nawet o urządzenia, urządzenie działa na baterie "paluszki grube", jakie wsadzisz tak długo będzie trzymać, dlatego dodatkowo do dobrej fp jednej trzeba doliczyć 2 pelne pakiety akumulatorkow żeby mieć na zmianę, ładowarkę do nich.

Jolmenik

Well-known member
Buchów
180
@Gajowy! Zdjęcia z fotopulapki wysyłasz na tel? Najlepiej to jakiś dodatkowy pewnie ogarnąć?

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,056
Odznaki
13
@Gajowy! Zdjęcia z fotopulapki wysyłasz na tel? Najlepiej to jakiś dodatkowy pewnie ogarnąć?
Tylko dodatkowy, karta na lewo rejestrowana, tel najlepiej nowy w dodatku wysłać kogoś innego po jego kupno, i w razie wu powie ze sprzedał nie wie komu, i nigdy nie włączać go w okolicy swojego domu, innych urządzeń i przechowywać wyłączonego w foli aluminiowej, odwijać i włączać z daleka tak jak wyżej :)

Jolmenik

Well-known member
Buchów
180
Takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,056
Odznaki
13
Dodam jeszcze żeby obsługiwało to 5g

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Buchów
401
Odznaki
1
A jakie sa dobre modele które wytrzymają 2/3 tygodnie bez zmiany baterii? Bo za chu*a nie chce mi się latać co tydzień, dwa na spota Dodam że spot jest zamknięty raczej tam nic nie wlezie najwyżej mysz królik czy lis itp. Jakby ustawił na taką częstotliwość żeby już naprawdę człowiek wlazł żeby wtedy cykalo zdjęcie. Jak to pany wygląda bo ja nawet nigdy w rękach fotopulapki nie miałem. 😁

Pozdro :tiphat:

nowy9

Well-known member
Buchów
5
Napewno wybiore cos bez gsm , widzialem takie co maja opcje wlaczenia wifi pilocikiem i mozna na swoj telefon przeslac zdjecia z niej jesli jakies sa

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół