nasiona marihuany

Jaka jest najlepsza W DZIAŁANIU odmiana od Grzesia?

Wyszukiwarka Forumowa:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza W DZIAŁANIU odmiana od Grzech Grow Seeds?


Chciałem stworzyć tabelę do głosowania, ale nie potrafię ogarnąć technicznie. Proszę, podawajcie swoje typy. :)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza W DZIAŁANIU odmiana od Grzech Grow Seeds?


Chciałem stworzyć tabelę do głosowania, ale nie potrafię ogarnąć technicznie. Proszę, podawajcie swoje typy. :)

Pytanie trochę ogólne. Trzeba zacząc od tego, co to znaczy "najlepsza w działaniu"?? Najbardziej wbija w fotel, najbardziej pobudza?
Miałem MasterSative, ścięta trochę wcześniej przez plechę. Koleżka który brał to ode mnie mówi, że ich średnio kopie, ja (vapuje może raz na tydzień) boje się ją palić. Działa na mnie psychodelicznie i po dwóch buchach z mojego vapka mam naprawde dziwne loty w glowie.

Dlatego lepiej sprwcyzować. Druga sprawa, że nasza piękna roślina na każdego działa inaczej. Mnie zazwyczaj zamula. Teraz palę tylko na wieczór jak wiem, że mogę mieć spokojną głowę i nie mam nic do zrobienia.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Pytanie trochę ogólne. Trzeba zacząc od tego, co to znaczy "najlepsza w działaniu"?? Najbardziej wbija w fotel, najbardziej pobudza?
Miałem MasterSative, ścięta trochę wcześniej przez plechę. Koleżka który brał to ode mnie mówi, że ich średnio kopie, ja (vapuje może raz na tydzień) boje się ją palić. Działa na mnie psychodelicznie i po dwóch buchach z mojego vapka mam naprawde dziwne loty w glowie.

Szanowny kolego, o takie odpowiedzi też chodzi. Oczywiście że chodzi o subiektywne opinie, bo w zasadzie innych nie ma. Jeśli Cię ta sativa przeraża to już jest jakiś myk, można się o coś zaczepić - że jest MOCNA. Serdecznie Ci dziękuję za zeznania z palenia. :) Trawka to nie zawsze miłe rzeczy, czasem są to jazdy uświadamiające, lekko paranoidalne... Tak to jest... I w to się bawimy.... A bawimy się po to żeby nie było ...nudno, albo żeby stać się bardziej refleksyjnymi, lepszymi ludźmi. Pozdrawiam. Dzięki <peace>
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Ja miałem przyjemność kosztować tylko jedną odmianę od Grzesia niestety... przez własną głupotę( brak slimakolu ) i majowy grad poleglo ok 25 krzaków, w tym 12ggsow. Jedyna damka która się ostala to purple maroc x hindukusz, kielkowana 27 czerwca, po lekkim lst urosła na 1.5m i dała ok 70g fioletowo-zielonych topow :)
Scialem ja chyba 20 września, gdyż atakowala plecha mimo opryskow od początku flo. Trichomy były mleczne, wiec nie była "kanapowcem". Haj lekki i przyjemny, można było palić cały dzień :D znajomym tez posmakowala i w dość szybkim tempie poszła z dymem. Ogólnie moc oceniam na 7.5/10, Pozdro! :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół