nasiona marihuany

Jaka Lampa ?

Wyszukiwarka Forumowa:

ATRSB

Member
Rejestracja
Mar 29, 2022
Postów
21
Buchów
2
Witajcie
Szukam odpowiedniej lampy do małego growa 0,16m, stosuje 13W Phillips x 3 plus jedną CFL aczkolwiek mam problem z zbyt niską temperaturą bo daje około 23 stopnie, dodatkowo używam mat grzewczych, moje pytanie brzmi czy warto inwestować w coś podobnego jak tu :


czy może jednak spróbować zbudować coś własnego jak kolego Phnom : https://www.wiki.haszysz.com/index.php?title=BOX_0,1m2_LED_CLU048_50W_-_prosty_schemat_w_2_dni

dodam że to na własny użytek, nie oczekuje zbiorów po 200g suchego, wystarczy mi 30-50g
Nastepną kochankę planuje już fotoperoid.

z góry dziękuję za pomoc
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
Daruj sobie szmelc z Amazona.
Dobierz sobie ledow e27 do 10000lm i będzie ogień na FLO.
Jak ma być ciepło to im mniej wydajne tym lepsze, energia która nie pójdzie w światło PAR pójdzie w ciepło.
Z temperaturą to raczej nie inaczej będzie ciężko skoro maty też nie pomagają. Jak wilgotność pozwoli to wyłączaj np co 20min na 20min wyciąg. Zostaw samego mieszaka.
No i raz jeszcze, odpuść sobie komercyjne chińskie tanie pseudolampy.
 

ATRSB

Member
Rejestracja
Mar 29, 2022
Postów
21
Buchów
2
Dziękuję.
Przy poprzedniej, pojawił się problem plechy, wydaje mi się właśnie że przez wyłączone wiatraki, zrobię jak kolega pisze, obłoże boksa jeszcze styropianem aby troszkę podskoczyła ta temperatura, nasuwa się teraz pytanie, czego używać jakich nawozów aby uzyskać 100% potencjału, przy poprzedniej, kwiaty nie chciały puchnąć, były takie "biedne" - pewnie przez te 22/23 stopnie.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
Kup sobie allmix czy lightmix. Nawozy np. Biobizz, bac, guanokalong czy jak mu tam, biotabs itp. Wybór ogromny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół