nasiona marihuany

Jaka odmiana POMOC!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
N

narkus_gubin

Guest
Mam pewien dylemat ponieważ zaczynam przygode z hodowla ponieważ stwierdziłem że mój budźet bardzo ostatnio sie skurczył :D i mam pytanko chce kupić nasiona ze strony www.seed.pl i te pakowane po 5 sztuk rozwazam kupno BIG BUD albo skunk special albo snow white albo white skunk. poradzcie które mam kupic albo podajcie gdzie są tansze nasionka a moze ma ktos z was jakies fajne nosionka do sprzedania tylko nie sieja tylko jakas fajna odmiane najlepiej o dóżym stężeniu THC 15-20 %

pozdrawiam i z góry dziękuje :bounce: :bounce: :bounce:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
napisz na pw do quakeminda on mial es i cob
a co do tamtych to poczytaj opisy i wybierz co ci najbardziej pasuje i odpowiada
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
ehh pisze koles ze chce mocna odmiane a ty mu wciskasz easy sative ktora jest slaba i california orange bud no juz jest lepsza ale w porownaniu do bialych odmian to wypada slabo...
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Seed.pl to sprawdzony sklep i mozesz spokojnie zakupic wybrane pestki sam sprawdzalem i jestem w 100 % zadowolony Pozdro :thumright:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
d3StRuCtOR napisał:
ehh pisze koles ze chce mocna odmiane a ty mu wciskasz easy sative ktora jest slaba i california orange bud

narkus_gubin napisał:
poradzcie które mam kupic albo podajcie gdzie są tansze nasionka a moze ma ktos z was jakies fajne nosionka do sprzedania


on chcial kupic tanich pestek to mu powiedzialem rozumiesz :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół