nasiona marihuany

jaka opcja lepsza ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
Siema !
powiedzcie mi proszę jakie bedzie lepsze rozwiązanie w boxie 60x60x160, 4 roślinki czy 1 duza ? Czy jest opłacalny tak dlugi veg, 4 roślinki juz mialem i efekt spoko a ciekaw jestem efektu 1 roślinki, ktoś miał?
Pozdroo !
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,148
Odznaki
4
Mam boxa 1.44 m2 i pierwszy raz mialem 11 szt, za drugim i trzecim mialem 9szt a teraz mam 6. Nastepnym razem wrzuce 4. Przy pierwszym grow powyciagaly sie bardzo rywalizowaly o swiatlo i ostatecznie bylo duzo popcornu. Przy drugim i trzecim grow krzaki byly nizsze ale lepiej rozkrzaczone i duzo mniej popcornu. Teraz mam 6 bo chcialem miec lepszy dostep, lepsza wentylacje ale i tak zarosly caly box :) wiec nastepnym razem wrzucam 4 szt. Na twoim miejscu wrzucilbym jedna szt. i porozkladal ja aby wszystkie odrosty byly rowno doswietlone moze nawet zrobic scrog. 4 szt tylko w razie jesli chcialbys miec rozne odmiany dla urozmaicenia :)
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
ja bym posadził dwie i zrobił SCROga, mialem kiedyś takiego boxa i siatka z oczkami 5x5cm swietnie się sprawdza przy hps 250 i dobrym odbłysniku.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Nie ma nic lepszego. Jeden lubi brzoskwinie inny kiełbasę.
Musisz sprawdzić co będzie dla Ciebie lepsze.
Jeden plant to teoretycznie mniej roboty, ale jak się popsuje to wszystko.
Wiele roślin, to więcej kombinowania z podlewaniem. 4 rośliny więc jak coś popsujesz to jest szansa że nie będzie to miało wpływu na wszystkie rośliny.
 
Ostatnia edycja:

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Zbiory powinny byc porównywalne czy z 1 "wiekszego" zbiore wiecej ?
Rekordy g/w zbierałem przy mniejszej ilości roślin z dłuższym wegiem więc z jednego możliwe że więcej. Biorąc już pod uwagę gram/Wat/dzień wychodzi +/- na to samo tylko że szybciej z większą ilością roślin. To tylko moje osobiste obserwacje nie pokryte żadną naukową wiedzą
 

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
A jaki trening polecalibyście przy 1 roślince ?
Myślę o cieciu na wujka bena ale zrobic 1 cięcie i to rozprowadzać czy np parę cięc a kolejnie scrog ?
 

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
na bena to dalbym 4 w takim boxie weg 3-4 tyg i jazda
Wlasnie chodzi o to ze nie chce 4 tylko 1 i fajnie by było gdyby ktoś dal porady do tskiego setupu bo takich projektów jeszcze nie widzialem, plan jest sprawdzić jak to wyjdzie zeby w przyszłości na 1.44m miec 4 duze drzewka a nie 9 mniejszych . Ktos doradzi jak zaopiekować się ta jedną w tym 0.36m2 ?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,947
Odznaki
11
Na forum w prawym gornym rogu masz lupke Wyszukaj wpisz SCROG i szukaj tematow jak ludzie uprawiali, podaje Ci przykladowy https://forum.haszysz.com/threads/250w-cfl-0-25m2-scrog-fast-critical-skunk.124521/

/edit Akurat fotorelka @Rumcajz a sie pierwsza trafila, pelno tych fotorelacji SCROGowych :D Pierwszy raz uprawiasz? Moze lepiej na poczatek 4 planty w razie jakby cos sie mialo od***ac to moze cos zostanie? :D I zwroc uwage na weg, 60 dni u Rumka bylo a przy 4 jak mowie 3-4 tygodnie...
 
Ostatnia edycja:

Psiqtas

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2022
Postów
40
Buchów
4
Ja wsadzałem zawsze 4sztuki na 50/50/120. Pierwszy box. Pierwsze podrygi z hodowlą. Było ciasno ale wolałem mieć 4 różne tematy do próbowania potem niz 1. Stąd taka decyzja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół