nasiona marihuany

Jaki box na 5/6 roślinę auto?(albo więcej)

  • Autor wątku Usunięty 29998
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 29998

Guest
Witam wszystkich jak w opisie. Jakiego polecacie boxa na 5/6 automatów? Albo więcej jeśli zamieszczę się w tej kwocie..
AWIŁEM SIĘ KIEDYŚ W OUT CHWILĘ.. Indoor to mój 1 raz. Jakieś porady na początek? Póki co mam 10 nasion fem early skunka. Ale to na początek, później będą różne :). Box będzie stał w ciepłym pokoju, a że jestem leniwy, to prosiłbym najlepiej o jakiegoś linka do całego zestawu boxa, aby wszystko było co potrzeba. Mam do wydania 2/2, tyś. Mam zamiar dbać o to w każdy możliwy sposob, więc chciałbym duże. Plony:) pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 29998

Guest
Ile automatów. Posadze maksymalnie w boksie 60x60? Odrębne pytanie dzięki :)
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Min 20x20cm na krzaka
Nie bierz na początek auto tylko fotoperiod
 
U

Usunięty 29998

Guest
Witam. Dzięki za udzielenie odpowiedzi, a mógłbyś mi wytłumaczyć czemu nie auto? Tzn je. Na 1 raz bo i tak dostałem 10 nasion.. A fotorepoid to jest...? I jakie. Najlepiej krzaczki i jaki. Powinien być boks do kilku sadzonek? Pozdrawiam?
Jeśli. Chodzi. O pełny sezon mam. Easy sativke i AK na OUT
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Zaczynasz swoją przygodę indor więc lepiej się uczyć na sezonach jeśli popelnisz jakiś błąd i będą słabsze to możesz wydłużyć im wega i sam decydujesz kiedy jest dobry moment na flo. Zabierzesz z nich właśnie większy plon. Co do wymiarów boxa to policz sobie tak jak kolega pisał te 20x20 na jedną roślinę. A co do odmin moim zdaniem w boxie lepiej jakieś indici rosną mniejsze. Mam nadzieję że coś pomogłem
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Weź sobie na początek np
white widow
Northern Light
Amnesia
Ak47

Niekoniecznie w takiej kolejności. Łatwych odmian jest w pip i więcej. Nie jestem jakoś bardzo doświadczony ale w sumie to nie trafiłem jeszcze na odmianę "trudną". Wszystkie drogie (40zł+/pestka) które kupiłem po prostu nie wykiełkowały.

Easy sativa jak kojarzę to bardzo długo kwitnie, chyba 12 tygodni czyli nie za bardzo do boxa. Dużo czasu, dużo prądu, dużo czasu na popełnianie błędów przez początkującego...
 
U

Usunięty 29998

Guest
Aha, rozumiem i przyjąłem do wiadomości. Więc posłucham waszej rady, i na początek postawie kilka AK, bo je mam akurat. Doradzi mi ktoś boxa gotowego tak do 2 tys zł? Zamieszczę się na jakiś fajny? Może być tańszy jakiś :D
 

rolnikmlody

New member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
3
Buchów
0
na stronie marshydro masz kompletne zestawy namiot+lampa wiatraki itd
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Wejdź sobie na olx w dział oddam i weź jakąś dwu drzwiową szafę i zrób z niej boxa ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół