nasiona marihuany

jaki led na growboxa 115x 60 - 0,7m2

Wyszukiwarka Forumowa:

gienekgent

Member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
19
Buchów
0
jak w temacie zamierzam kupic porzadna lampe led aby byla w zupelnosci wydajna do mojego growboxa 115x 60 - 0,7m2 .
myslalem o czyms tego typu :

LINK ZABRONIONY

Co polecicie ? Prosze o pomoc fachowców.:zombi:
 
D

DarkMessiah

Guest
nie zawracaj sobie glowy tak droga lampa. jak masz mozliwosci to sobie poskladaj sam leda jak masz na wydanie 3000 na swiatlo to spokojnie zamowisz sobie czesci a ja jak bedziesz chcial to ci w tym pomoge. przemysl policz i daj znac
 

gienekgent

Member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
19
Buchów
0
Chcialbym aby byly jak najwieksze plony z tak malej powierzchni, jakie ledy do poskladnia samemu bys polecil ? Skad najlepiej zamawiac ? Ile W potrzeba z leda na 0,7 m2 , i jaki wyciag do tego bys proponowal ? Myslalem o automatach wiec nie beda wysokie .
 

gienekgent

Member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
19
Buchów
0
Co bys polecil aby to bylo wydajne i jaka bedzie moc tych ledow z poborem pradu podobnie jak w takiej lampie? licze na twoja pomoc jesli to mozliwe polec mi jak poskladac i z czego tego ledzika ;)

zalezy mi na czasie na dniach chce zaczac dzialac
 
D

DarkMessiah

Guest
wyslalem ci czesci na PW zapoaznaj sie z tym policz ile cie to wydzie poszukaj sobie ich sobie w sklepach internetowych ledy bym zamowil z chin alibaba soczewki holdery tez, zasilacz bardziej sie kupic w europie i radiatory tez. masz tez opcje z ledami clu ale to juz zalezy od ciebie bardzo podobnie swieca. chcesz zrobic cos dobrze rob to powoli cierpliwosci a zostanie ci to wynagrodzone :) pytaj o wszytsko zwiazne z tematem pozdro .
 

gienekgent

Member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
19
Buchów
0
czytalem wszystko spoko ale jednak zdecyduje sie na kupno PANEL PHYTOLED GX-400 PHYTOLITE, FULL CYCLE (WZROST+KWITNIENIE) 265W, mam boxa 0,7 m2 wiec nie wiele a lepiej cos porzadnego i chce tam wrzucic kilka automatow ak47 mam nadzieje ze wszystko bedzie spoko ;)

czy ktos z was uzywal tego leda PHYTOLED GX-400 PHYTOLITE ?? chcialbym poczytac opini o uprawie pod nia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół