nasiona marihuany

jaki maxymalny plon na out??

Wyszukiwarka Forumowa:

jointu

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2006
Postów
65
Buchów
0
Witam wszystkich ponownie!!! możliwe, że taki temat już był ale nie moge znaleźć.... mam pytanie ile moge na maxa uzyskać na oucie w tym roku przy nawożeniu, stosowaniu FIM i supercroppingu??? bo to bedzie moj pierwszy outdoor w którym bede tak dbał o roslinki wczesniej poprostu zostawiałem je same sobie a teraz jestem ciekaw ile mozna uzyskać g. z jednego krzaka? dodam jeszcze, że mam odmiany WW, purplepower,easy sativa i cindy 99. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTÓRZY O MNIE PAMIĘTAJĄ hehehe :thumright: :queen:

P.s. dla tych, którzy uważają, że za dużo pale... NIE PALE JUŻ 7 DZIEN DZISIAJ I MAM ZAMIAR JESZCZE PRZYNAJMNIEJ TYDZIEŻŃ NIE PALIĆ :thumleft: :tongue:

:bball:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
hehe z tymi roslinami nie uzyskasz cudow, ww i c99 beda mialy cholerny problem z dojsciem na oucie, obstawiam ze c99 dojdzie niecalkowicie a ww nie dojdzie, z ES super duzego i mocnego plonu nie ma, a purple power ma sredni plon i srednia moc :)

nie te roslinki na tak ambitny plan
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
jak ww nie dojdzie co ty gadasz ziomek bedzie tylko swiatlo 12/12 i od razu zacznie kwitnac hodowales czy jak wiekszosc masz wiedze teoretyczna? pffff
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
ja jeszcze nie slyszalem o WW ktore doszlo w polskim sloncu do konca, pozatym co ma rozpoczecie kwitniacia do wpelni rozwinietych kwiatow nadajacych sie do zbioru?
 
R

Rider

Guest
d3StRuCtOR napisał:
jak ww nie dojdzie co ty gadasz ziomek bedzie tylko swiatlo 12/12 i od razu zacznie kwitnac hodowales czy jak wiekszosc masz wiedze teoretyczna
Ja uprawiałem i niedoszła a ty uprawiałes czy wiedza teoretyczna?

Poza tym kretynski temat ,idzie do kosza.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
quakemind napisał:
ja jeszcze nie slyszalem o WW ktore doszlo w polskim sloncu do konca, pozatym co ma rozpoczecie kwitniacia do wpelni rozwinietych kwiatow nadajacych sie do zbioru?
no wlasnie nie slyszales ani sam nie uprawiales...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół