nasiona marihuany

Jaki osuszacz powietrza

Wyszukiwarka Forumowa:

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
Szukam osuszacza, ale jestem w tym temacie zielony. Potrzebny osuszacz który nada się do 1m2.
Box wentylowany, pomieszczenie też, w nocy 21*, ale lepiej za wczasu pomyśleć niż załapać pleśń.
Polecicie coś co się nada? Zmieszczę się w 500zł ?
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Ja wszystkie swoje grow jechałem na zwykłym HUMISTOP za 10zł i nigdy pleśni nie miałem, a higrometr pokazywał 40-50% wilgoci.
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
To widocznie i bez tego niemiałbyś wilgoci. Taki pochłaniacz jest symboliczny
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
bez tego miałem w okolicach 60-65% wilgoci, więc coś tam niby dawał, wiadomo, że dużo zależy od tego gdzie stoi box. Dodam tylko, że w boksie dużo mniejszym od Twojego założonego.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Popatrz na osuszacz adsorpcyjny (nie myl z absorpcyjnym)
Od siebie mogę polecić EcoAir DD1
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Adsorbcyjny air naturel desair kolo 400zl. Potem masz trotec ttr55s za 900 i ecoair dd1 tez kolo 900.

Pamietaj TYLKO adsorbcyjny.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Polecony z forum Fral minidry 12E ze względu na małe wymiary
 
K

K2

Guest
amcor. Naprawdę zbiera w ch*j wody., Ja kupiłem to parę lat wstecz i wydałem w ch*j kasy... Nie chciało to chodzić po dostarczeniu paczki, miałem niezłą schizę... I tak bym dostał kasę spowrotem, ale ile to jest pie****enia się z tym ... Czytałem, że to trzeba postawić i odczekać ( coś ala lodówka :freak: )....... po jakimś czasie włączyłem i zaczał działać... przez parę h nie wiedziałem o co chodzi i myślałem dalej, że to ściema i wypie****iłem kasę w błoto, ale po nocy, wstałem kiedyś i patrzę - jest ... woda ... Woda z powietrza. Byłem bardzo zdziwiony. Jeszcze bardziej jak zaczałem badać ph tej wody, bo czasami, ph było 7.8. Nie badałem zależności tego ph z tym czy robię pranie itp, pora roku ani nic... Czasami woda pachniała praniem ... wiecie ocb ... Podlewałem czasem, czasem nie, czasem w proporcjach 50/50. Ten osuszacz powietrza o którym piszę, ten amcor - to za***isty sprzęt, który ogarnie 4 pokojowy dom, a jaranie w namiocie z tym osuszaczem po kosie schnie w 3,4 dni. Jedyny minus to zużycie prądu, juz nie pamiętam ile dokładnie, 240-270 chyba wat , coś ala hps 250 na balaście... i cena jest nie mała. Ale działa super !
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
trotec ttr55s
Też robi robote, koszt jednej doby w trybie Eco 50% wilgotności to 1€
Ale warto zwrócić uwagę na dodatkowe podpięcie wężyka do odprowadzenia wody z osuszacza, przydaje sie przy długiej nieobecności.
 
K

K2

Guest
mój się automatycznie wyłącza jak zbiornik jest pełen, coś ala czujnik jak w kiblu w spłuczce - na ''chłopski rozum''. Fajny sprzęt.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
mój się automatycznie wyłącza jak zbiornik jest pełen, coś ala czujnik jak w kiblu w spłuczce - na ''chłopski rozum''. Fajny sprzęt.

O nieobecność dwu tygodniową mi chodzi :)
 
K

K2

Guest
jak na tyle zostawiałem rośliny to były w wannie, w kiblu, wszystkie pokoje pootwierane i spokój z wilgocią i to na wyspach, gdzie wilgoci jest w ch*j. :) dobrze mieć dobry sprzęt, pozdro [MENTION=73516]JOS[/MENTION]
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
EcoAir DD1 - za drogi
air naturel desair - w budżecie się zmieści, ale za słaby 0,6L/24H.

Czyli nie ma złotego środka - albo tanio i słabo, albo drożej i dobrze. Jak zawsze :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół