nasiona marihuany

Jaki panel led do 150x77

Wyszukiwarka Forumowa:

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
Siema ?
Składam nowy groow room i mam dylemat z lampą (jedna, czy dwie)
Poproszę o rzucanie pomysłów?. Wspólnie coś wymyślimy?Mój pierwszy pomysł to 2x Jungle jackson 150w.
 
U

Usunięty 79633

Guest
ChillLED Ultra X3 330w
California Lightwork SolarSystem 550
Spectrolight blast 400+
LED AX 480w to już chyba overkill.
Coś DIY na cxb3590?
Jaki masz plan? CO2? Jaki budżet? Efekt Emersona? Wschody i zachody słońca? Jaka wysokość pomieszczenia?
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
ChillLED Ultra X3 330w
California Lightwork SolarSystem 550
Spectrolight blast 400+
LED AX 480w to już chyba overkill.
Coś DIY na cxb3590?
Jaki masz plan? CO2? Jaki budżet? Efekt Emersona? Wschody i zachody słońca? Jaka wysokość pomieszczenia?
Wysokość 2000, bez co2, wschody i zachody i na flo UV zapodawać. Jaki budżet ciężko powiedzieć, na hobby nie ma co oszczędzać? jak coś wpadnie w oko to kwota nie powstrzyma.
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
ChillLED Ultra X3 330w ciekawa lampa. W cxb3590 bym nie szedł.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Wschody i zachody słońca będą dostępne w sterowniku Solar System od California Lightwork oraz w produktach geekbeast:
GeekBeast Mini 480w


Ogólnie dla mnie najlepiej pasuje Growcraft ChilLED Ultra X3
Chyba najlepsza opcja na rynku :) idealny asymetryczny kształt pasujący do Twojego pomieszczenia. Można do tego dokupić jakieś sterowniki dedykowane do zarządzania spectrum, nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale mają opcji dodatkowych.
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
Tam na stronce przy zakupie ChillLED Ultra X3 330w trzeba wybrać opcję lampy bardziej skojarzoną na weg, albo na flo. Dziwne pierwszy raz coś takiego widzę, chyba lepiej wybrać na flo.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,179
Buchów
5,070

Miał. Prototyp był fajny. Zbudowany w zasadzie zgodnie z pewnym artem częściowo sygnowanym przez mojego ulubionego profesora od ... Produkcyjny jest chyba inny nieco. I kształt ma to dziwny. Jest test na cocoforcannabis.

Chyba na forum jest nieco zbędnego spamu na temat. Rekord sprawności, trudno wiele więcej chyba wydusić przy obecnej technologii.


Ps po co komu wschody i zachody ? Heliospektra miała sterowanie na wszystkim. Nie wiem po jaki ? to komukolwiek do czegokolwiek jest potrzebne. Fajne mieć zapewne...

UV.. hmmmm... Osobno ?
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,179
Buchów
5,070
A działa to na 220v ? Kontroler..... Nuda. Jest inny lepszy? Ciekawszy od wielu innych?
Cholera teraz wszystko jest w automacie... Sterowniki.... Kontolery.... A gdzie deska i kable na okrętkę. Nie lubię zmian.

Ja chcę powrotu do jaskini.

Ps. Lampka fajna o tyle, że wysuszono max z niej. Raczej. Raportu z grzaniem przez godzinę i innymi takimi pełnego chyba nie było. Zawsze niedosyt danych.

Wykresy... Gdzie ładne wykresy? Wredni.
 
Ostatnia edycja:

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
Lampa spoko i cena też. Znalazłem kod rabatowy i zakup takiej lampy to 530$ plus pewnie koszty wysyłki, uważam że się opłaca.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,179
Buchów
5,070
Twoje zabawki. Chyba jest 2_3 x taniej niż było??Podawali jakąś absu****na cenę kiedyś.

Ps. Ślepiec. Tak mi się skojarzyło. Lol

Cło i inne takie tam ? Lampka jak lampka.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Sub słusznie zauważył że cło pewnie trzeba będzie zapłacić. Czyli wyjdzie pewnie parę dolców droższa.
Zawsze możesz wysłać zapytanie do producenta czy sprzęt jest dostosowany pod prądy EU i jakie bajery ma ten sterownik itp.
Ogólnie chętnie obejrzę fotorelacje pod tą lampką. Więc czekam na rozpoczęcie :)
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
Sub słusznie zauważył że cło pewnie trzeba będzie zapłacić. Czyli wyjdzie pewnie parę dolców droższa.
Zawsze możesz wysłać zapytanie do producenta czy sprzęt jest dostosowany pod prądy EU i jakie bajery ma ten sterownik itp.
Ogólnie chętnie obejrzę fotorelacje pod tą lampką. Więc czekam na rozpoczęcie :)
Następny projekt jeszcze będzie na starym sprzęcie? powoli kompletuje nowy sprzęt. Kupiłem boxa, lampę raczej wezmę tą Chilled. I szukam wentylacji fajnej fi150, z kontrolą wilgotności, może podeślesz jakieś linki. ?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Nie widziałem z kontrolą wilgotności, raczej z kontrolą temperatury widziałem wentylatory.
Żeby kontrolować wilgotność musisz mieć jakiś kontroler klimatu.
Albo postawić osuszacz ustawiony na żądaną wilgotność.
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
1
2
3
4
5

Która z tych lamp wygląda najlepiej?
Ogólnie fajna stronka, fajną promkę można trafić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół