nasiona marihuany

JAKI PLON? (ważne)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
moze troche mnie ponioslo :thumleft: bylo tego sporo na bank cos kolo 200g a lampka to 600hps i sporo specyfikow od firmy BioBizz w 100% nawozy ograniczne polecam :salut:
 
H

haszyszekk

Guest
eh... nie umiem po francusku :) chociaż chciałem sie kiedyś uczyć :sunny:
Myśle ze roślinki maja u mnie dobrze... mam do nich dobra ręke i mam nadzieje ze dostane takie 100g z jednej :rendeer: pzdr
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
bogusik wyjdzie ci 100g na pewno ja ci zycze ze 200g z krzaka pamietaj ze cuda sie zdazają
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
ja tez zycze obfitych plonow a tutaj adres str growshopu w ktorym sie zaopatrujemy
ps.po angielsku ;)

[ Dodano: 2006-05-13, 10:54 ]
www.hemp.ie :salut:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Sporo wysilku trzeba wlozyc w tej wielkosci plon z krzaka ja posiadalem 4 zenskie krzaki wszystkie byly trenowane i odpowiednio przycinane w celu uzyskania maxymalnego rozkrzewienia potem wszystko polecialo na ekran i po zakonczeniu hodowli wyszlo okolo 450 G
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
nie bylo z nia wiekszych problemow ;) mam nadzieje ze teraz odrodza podobnie juz nie dlugo ;) najgorsze jest to czekanie koncowe pozniej czeka doprowadzenie pokoiku do nalezytego ladu a tu nie bedzie tak latwo

[ Dodano: 2006-05-13, 11:01 ]
moze jest ktos chetny hehe
 
H

haszyszekk

Guest
Dzięki wszystkim :) Będe sie starał o te 80g z krzaka... to jest mój cel do którego będe dążył :) Jak będzie więcej niż 50 to w sierpniu zainwesytuje w growroom na kilkadziesiąt sztuk :) trzymajcie kciuki :cheers: pzdr
 

marek80

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
52
Buchów
0
ja z zapytaniem o plony moja(nie do końca moja jest nas trzech) sytuacja przedstawia sie nastepująco lampa hps 600w,powierzchnia 112cm na 112cm(system hydro ebb&flood) mam butle z CO2,DUTCH FORMULA1,2,3 root stymulator,GB EXELLERATOR,FINAL SOLUTION,ENZYMY czyli cała gama produktów advanced hydroponics do wegu jest osobny boxik pod świetlówki
PYTANIE:jakich plonów moge się spodziewać sadząc 9 roślinek grapefruita

[ Dodano: 2006-05-23, 23:25 ]
zapomniałem dodać że zastosuje lst i scrog

[ Dodano: 2006-05-24, 00:13 ]
naturalnie lst+scrog
 
D

DJKWAC

Guest
skoro bogusikowi przewidujecie ok 80 ,50, a z tego co widziałem to nie są aż tak rozkrzaczone to ja myślę ok.150 (dużo+) (mało-) uzbierać ponieważ 400 hps i dużo bardziej rozkrzewiona ok teraz już 60 stożkow wzrostu (punktow z ktorych wyrastaja nowe liscie) nawozik dolistnie codziennie kilka razy aż z white rinho ścieka plus doglebowo przy podlewaniu nawoz koszt ok 80 pln kolega na hempie kupił (polecam ten grow shop) donica 10 litrow ziemia kupna niestety kolega mi nie mogł użyczyć jego magicznej ziemi tzw kompostu (na ktorej wyrastały mu 2,5 3,5 metra) plus żwirek na dnie wiadra plus troszku w ziemi w na powieżchni gleby (dla lepszego dotleniania korzeni) oczywiście takierozkrzaczenie zapewnił mi nieceniony fim :D jak znajdę aparat to wyślę pare fotek z profilu
Idę czynić cele wyższe :thumleft:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół