nasiona marihuany

JAKI PLON? (ważne)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

jointu

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2006
Postów
65
Buchów
0
Witam mam pytanie ile moge zebrać z krzyżówki indica-sativa dokładnie mother' finest mam ją juz 2 miesiące ok. 10 dni temu przęłączylem na 12/12h swiatla juz zaczela kwitnąć ma ok 45 cm. wysokosci i sporo juz urosła od czasu zmienienia naswietlania w boxie zostalo jej jeszcze z 5cm miejsca na urosniecie ale jak nie starczy to bede ja jakos podwiązywal na boki bo ma duzo szerokosc moj box...roslnia jest regularnie nawozona dwoma nawozami, ma wentylacje i duże natęzenie swiatła (dwie swielowki kompaktowe i dwie liniowe o dlugosci cos ok. 50cm.) JAKI MOGE MIEC Z NIEJ MAKSYMALNY A JAKI MINIMALNY PLON? JAK DLUGO JESZCZE JĄ TRZYMAĆ?? bo dopiero zaczela rodzic ma juz jednego takiego konkretnego topka na czybeczku wielkosci gara od fifki...CZEKAM NA WASZE RADY I OPINie ...DORADZCIE COŚ. Z GÓRY DZIĘKI.
 
G

Green

Guest
z 15 gram moze osiagniesz przy tym swietle

pozatym jezeli zostalo ci 5cm wolnej przestrzeni po przelacznie na 12/12 a roslina po tym zabiegu rosnie jeszcze o jaks 1/3 wiec radze zaczac ostro trenowac plante
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
jak mowisz ze masz szerokiego boksa to zacznisz szybko trenowac bo 5 cm to zamalo :)
 

jointu

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2006
Postów
65
Buchów
0
Czyli radzicie zwiększyć natęzenie światla?? a co jak bym dodał jeszcze ze 2-3 takie kompaktówki + jakas liniówka zwiększyło by to plon?
 

jointu

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2006
Postów
65
Buchów
0
a ile takich świtlówek dokupić do tego co mam?? bo chciałbym mieć plon przynajmniej na jakieś 30 gietów.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ile masz pieniedzy, czym wiecej tym lepiej, zawsze zostana ci do nowego i najlepiej wiekszego boksa. ale to co teraz jest, mysle 2-3 :)
 

jointu

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2006
Postów
65
Buchów
0
to chyab kupie ze 3 te philipsy i powiesze bezpośrednio nad trenowaną roslina...myslicie że już wtedy wystarczy żeby wyszło ze 30 gram.??
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
jak nic nie spieprzysz to zapewne ci sie uda (zakładam, że roślinka jest zdrowa i ma troche odrostów).
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ZARZUĆ FOTKI a doradzimy ci co i jaki i powiemy wiele dobrych rad :) może uda nam się wychwycić jakiś błąd i szybko pomóc !! :D
 
P

predator

Guest
Wszystko zależy od ciebie!! Ile włożysz pieniędzy to taki będziesz miał plon :thumleft:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
hehe dokładnie :) ogólnie to możesz sprzedać swoje świetlówki i zaopatrzyć się w HPS nawet 150 W no ale to przy następnej plancie.

Teraz jak zrobi się pogoda to możesz wystawiać boxa do słoneczka, zawsze to siakiś plus do plonów ;P.

Ogólnie to jak wyżej, im więcej pieniążków wpakujesz w hodowle tym większe zbiory.

Skombinuj te świetlówki i nie będzie tak źle, wrzuć jeszcze tutaj foto roślinek.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
jointu napisał:
myslicie że już wtedy wystarczy żeby wyszło ze 30 gram.??
Policz plon samemu. Ogólnie przyjęte jest 0.7g per W ale biorąc pod uwagę różnorakie błędy można liczyć skromniej 0.5g per W. Tylko teraz nie pamiętam czy to jedna roślina może tyle wypłodzić czy ogółem.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
jak bys wczesniej wpadł nato zeby zastosowac jakas tehnike aby zwiekszyc plon to moze bys cos wiecej zebrał ale teraz juz nic niezdziałasz wiecej swiatła zamontuj zuc fotki a powiemy ci co zrobic zebys miał 30 g
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół