nasiona marihuany

Jaki plon ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Posadzilem auto White widow. Jakiego plonu mogę się spodziewać z jednego krzaka ? Mam dobra ziemie, za***isty dostęp słońca. Zrobię kilka organicznych odzywek i cos na kwitniecie w sklepie. Tak wiec dupy nie urywa moja plantacja. Jaki mogę miec min plon a jaki max ??? Proszę nie piszcie ze to zalezy jeszcze od miliona innych czynników tylko ile według was mogę miec plonów
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Tutaj nikt ci na takie pytanie nie odpowie bo może ci wyjść 1g a równie dobrze 50g. Zadzwoń do wróżbity Macieja bo on jest dobry w te klocki. My co najwyżej ze zdjęć na flo możemy na oko wywnioskować ile może wyjść
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Posadzilem auto White widow. Jakiego plonu mogę się spodziewać z jednego krzaka ? Mam dobra ziemie, za***isty dostęp słońca. Zrobię kilka organicznych odzywek i cos na kwitniecie w sklepie. Tak wiec dupy nie urywa moja plantacja. Jaki mogę miec min plon a jaki max ??? Proszę nie piszcie ze to zalezy jeszcze od miliona innych czynników tylko ile według was mogę miec plonów

Moim zdaniem jak masz rękę do tego to wyciągniesz z niej wszystko, hm jak masz dwie lewe ręce to max 1. A jak Ci opier... ślimaki to zastanów się zanim napiszesz taki post.
 
R

ruski wentylator

Guest
WW daje duże zazwyczaj plony przy spełnieniu podstwowych wymogow postawionych przez przyrodę a do tego trzeba mieć szczęście i madra glowe ogrodnika...
ja miałem kiedyś trzy drzewka, w boksie identyczne,moze ta trzecia była symbolicznie wieksza, potem poszly na qutdoor i były obok siebie jedna dala 30g druga 50g a trzecia grubo ponad 130g i h*j wie dlaczego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół