nasiona marihuany

Jaki Polecacie Coffeeshop AMSTERDAM ??

Wyszukiwarka Forumowa:

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
Siemanko , jestem nowy na forum . Wybieram sie ze znajomymi na 4 dni do amsterdamu w celu jak wiadomo ziołowo - zapoznawczym . Jestem first time w amsterdamie , polaecacie jakies coffeeshopy ? gdzie mozna fajnie usiac jakies loże , piwko . Oraz gdzie jest najtansze palonko oraz najbardziej kliamtyczne .

P.S Nie interesuja mnie odpowiedzi typu : sprawdz se inne tematy , zalozylem wiec jesli ktos jest konkretny i zna sie na rzeczy nie bedzie dla niego problemem opisanie miejsćowki .

Dzieki z góry za odpowiedzi. :bounce:
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
w centrum nie ma tanich koffów , ale jak już będziesz atakuj na hunter's , bulldog .warto to przeżyć !!!
a jak chcecie tanie to od Amsterdamu chyba niecale 20 km jest Utrecht miasto studentów , a tam anderson tanio bardzo dobre jaranie najlepsze w tym za***anym jak dupa mieście !!!
 

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
dzieki , na pewno odwiedze . A inne kofy czym sie roznia ? :)

---------- Post Zaktualizowany 23:15 ---------- Data pierwszego postu 22:58 ----------

AAAA i do koffa moge wejsc np ze swoim browarem albo jakimś zarlem typu frytki ?
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
dzieki , na pewno odwiedze . A inne kofy czym sie roznia ? :)

---------- Post Zaktualizowany 23:15 ---------- Data pierwszego postu 22:58 ----------

AAAA i do koffa moge wejsc np ze swoim browarem albo jakimś zarlem typu frytki ?

Nie. W ogóle to radzę Ci wejść kupić i spie****ać do domu ale jak chcesz palić w coffiku to kup tam jakieś jadło albo picie. Wtedy też inaczej patrzą na klijenta . I nie radzę Ci się podpalać jak typowy z***any polaczek co jedzie do NL tylko po to aby się kolegom pochwalić że ak47 i WW zajarał z NL tylko jedź tam i pokaż że palisz bo to lubisz i że szukasz naprawdę czegoś fajnego , oryginalnego. Zwracaj uwagę na aromat jak Ci będzie pokazywał i w ogóle. Pokaż że chcesz tu spróbować naprawdę wyśmienitego palenia a nie tylko najarać się jak typowy buc ... Miłego wypoczynku :)
 

Kazek Wynalazek

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2012
Postów
137
Buchów
5
O ile wiem to w żadnym kofiku nie kupisz alkoholu, także nie spotkałem się by można było kupić jedzenie. Zamówienie napoju niemalże obowiązkowe.
Moim ulubionym kofikiem jest Hill Street Blues, palenie chyba najtańsze w centrum plus klimat i muzyka która mi odpowiada. Poza tym można tak kupić większe ilości, olewają zakaz sprzedawania max 5g.
Innym godnym polecenia jest Abraxas, świetny wystrój, taki wschodnio-bajkowy
Ostatnio byłem w Adamie prawie 2 lata temu, więc mogło się od tego czasu zmienić.
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
zamowienie napoju obowiązkowe ?? nie ma alko ? jedzenia ?
bulldog- nawet hotel mają obok można podymać ,jedzenie wy***ane w kosmos drinki orbitalne !!
 

bezstresu

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
73
Buchów
0
w centrum nie ma tanich koffów , ale jak już będziesz atakuj na hunter's , bulldog .warto to przeżyć !!!
a jak chcecie tanie to od Amsterdamu chyba niecale 20 km jest Utrecht miasto studentów , a tam anderson tanio bardzo dobre jaranie najlepsze w tym za***anym jak dupa mieście !!!


Kolego słabo, nie wiem w jakim świecie żyjesz ale na pewno nie jesteś z planety Ziemia. Praktycznie wszystkie coffeshopy na red district to typowa komercja pod turystów, w co 2 pudełku jest to samo pod inną nazwą. W bulldogu jedyne co dobrego Cię może spotkać do zimny soczek mango... Bo na pewno nie porobione działki w samarach z szuflady...Greenhouse to już największa komercha, nie tylko pestki...

Do gustu przypadło mi jedynie 420 i Mellow Yellow chociaż jest killka coffeshopów wartych uwagi i polecanych przez Holendrów ale niestety nie trafiliśmy.

Jeśli wam zależy na dobrym paleniu to pojedźcie sobie do Rotterdamu, ceny i jakość zupełnie inna niż w przereklamowanym Amsterdamie.

Polecam także wybrać się do Hiszpanii lub Californi w USA, tam spróbujecie prawdziwej gandy.

Pozdro,
E.
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
jak na pierwszy rzut oka wyglada sie słabo to na bank dostaniesz syf! w bulldogu najlepszy ob jaki można spotkać w am
a to skąd nadaje nie powinno cie interesować, ale na bank jestem z ziemi a w am kazdy koffi mi znany jak i sprzedawcy w nich stąd wiem co gdzie jest palone !!.. znam koffy ktore juz nie istnieją! jak palilem w nich bakłażany to na stojąco pod stołem kupe jeszcze robiłeś [ bez urazy ]
 

Kazek Wynalazek

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2012
Postów
137
Buchów
5
zamowienie napoju obowiązkowe ?? nie ma alko ? jedzenia ?
bulldog- nawet hotel mają obok można podymać ,jedzenie wy***ane w kosmos drinki orbitalne !!

Może nie tak obowiązkowe jak w barze Apis z Misia, ale bardzo wskazane. Alko nie ma zdaje się od 2007roku. Z jedzeniem jak mówię się nie spotkałem, na pewno nie jest standardem w kofikach.
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
sa takie w których bywają imprezy do białego raną
 

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
Kurcze , troche plany sie zmienily bo transport nawalił ale rzezbimy dalej , a moze wy znacie najtanszy transport do Ams ? i tani nocleg w amst ?
 

Django

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2013
Postów
110
Buchów
0
niedziela.nl ogłoszenia>transport
duzo ludzi się oferuje że zabierze po drodze itd. Są też komercyjni przewoźnicy. nie polecam grand tour venus - bedziesz jechał autobusem przez niemcy...
 

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
Narazie ogarniety pociag a powrót samolot , noc na lotnisku ( ponoc schihpol najprzyjazniejsze dla sleepersów wiec elegancko) . Kurde czyli juz nie wiem który koff jest okej klimatycznie (loże- zeby wygodnie siąsć , muzyka ) i nie "z jednego wora" kazda odmiana , jedni pisza bulldog , jedni ze to komercha . chce coś w centrum odwiedzic , liczy sie klimat bo po to tam jade .
 

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
A można zrobić tak ze w pociagu skitrac w toalecie bakłażany i przy dojezdzie do polski wyjąć ? co wtedy jak wchdozi kontro lz psem ipies w kiblu wyczuje ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół