nasiona marihuany

Jaki sport uprawiacie

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki sport uprawiacie??


  • Łącznie głosujących
    389
L

lechowiec

Guest
Piłka nożna,Kosz,Siatkówka.
czasami sobie w cos zagram :D
 
R

Rider

Guest
ja glownie uprawaim 3 sporty kosz, paintball i sex... widze ze moge zaznaczyc tylo jednom odpowiedz.
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
a stara zawsze mi mowiła że się zabiję przez te swoje sporty ekstremalne :p
 
R

Rider

Guest
orzi, za***ista ta laska z towjego avatarka, ehhh szkoda ze to nie ty nia jestes ;] moze znasz ja ? ;]
 
R

Rider

Guest
ziiba1 napisał:
SKATEBOARDING RULEZZZZZ!
3 razy sie przez to zabilem, nawet nie umiem poprawnie oli'ego zrobic aa jakims cudem za***iscie grinduje, chcac wam ten niuans przyblizyc czodzi o to ze w miejscu czy w jedzie nie potrafie podskoczyc a gdy musze na cos wskoczyc to mi wychodzi, wymatam ;]
 
C

CanaFan

Guest
sport to dobra zabawa a szczegulnie po lekkim czadzie pływa sie fajnie po jaraniu albo na rowerze jezdzi hehe samochodem tez fajna zabawa
 
L

Lord_Dariusz

Guest
ja dosyć długo jezdze na desce
pozatym jarajo mnie ostatnio bmxe
a w zespołowe nie lubie bo jakos zawsze bylem uwazany ze nie umiem w nic grac, wiec nigdy sie nigdzie nie pchałem
dlateog chyba poświęcam sie cały desce
bo jak mam dobry dzien na desce i niezłe miejsce to ni ma hu*a we wsi heh ;]
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
No ja kiedyś pomykałem na deseczce ale za dużo wypie****ania na asfalt było i decha zoo yorka leży sobie za łóżkiem już chyba z rok. A jak będzie ciepło to wybitka na rowerrosa :)
 
1

19(L)16

Guest
piłka nożna - TO JET TO :] nie ma to jak najarac sie i pokopac w dobrym towarzystwie...a po meczu na zmeczenie oczywiscie zimny browarek...i tak dzien za dniem w letnie miesiace.szkoda ze teraz na boisku lezy kupa tego bialego zimnego hujostwa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół