nasiona marihuany

Jaki trening żeby opóźnić sezonówki

Wyszukiwarka Forumowa:

Damianek13571

Member
Rejestracja
Maj 29, 2022
Postów
11
Buchów
3
Witam posiadam 6x Maroc female seeds 8 x passion#1 dutch Passion 5 x zostało wykiełkowanych 13 maja ze względu na pogodę w moim regionie brak słońca,deszcze pojawiło się dopiero 3 piętro.. 9 x wysianych 25 mają pojawiło się 2 piętro nie licząc listków, które odpadają jutro lecą na spota moim celem jest jak największy płon a więc pytanie brzmi jakie treningi robić na tych odmianach żeby opóźnić fazę wzrostu liczę na duży plon a krzaczki 9 czerwca malutkie.. dodam że passiony u mnie po lst zawsze pod koniec września, marocow nie sadziłem więc nie wiem, producent podaje koniec września jak to trenować żeby urosło duże i doszlo w miarę szybko
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Opóźnić ale żeby doszło w miarę szybko. Gdzie logika? Nie licz na największy plon tylko na siebie - jak dbasz, tak masz. Nic nowego tu nie wymyślisz. Podrosną to możesz zrobić topping, fim, lst, użyć siatki... Wszystko na forum, co wybierzesz to zależy od Twoich możliwości i chęci.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Opóźnić ale żeby doszło w miarę szybko. Gdzie logika?
Logiki zapewne nie ma.
Konopie przy wysokich dawkach azotu mają tendencje do późniejszego zakwitania i dojrzewania w warunkach polowych.
Cięcie nie ma raczej znaczenia.

Typowa obserwacja rolnicza.

100.jpg
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Jak zależy na największym plonie to cięcie rób...choć takie wielkie krowy cięzko było i wykarmić, nie wspomne o usztywnianiu odrostów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół