nasiona marihuany

Jaki trening najlepszy na outdoor?

Wyszukiwarka Forumowa:

KUBELEKDESKA

Well-known member
Buchów
0
Co ty pie**ol**** inviit jakie LST hehehe widac ze nowy poczytaj kompedium troche i sie wypowiadaj na outa to tylko FIM i Supercropping od 6-8 pietra...........i listk od dolu ciac bo aby nie potrzebnie zasłaniaja swiatło odrostom!!

G

ggg

Guest
A mnie zastanawia jedna rzecz. W tym roku miałem roślinki NPP i Passion 1. Głównie w NPP miałem z jednej roślinki ze 30-35 szczytów. Późniejsze oczyszczanie mnie dobijało. Spędziłem 1,5 godziny by obrać 2 krzaki. Chciałbym wiedzieć czy jeśli bym ją tak przycinał by zostały tylko ze 3 szczyty ( szczyt główny + 2 odrosty z boku ) nie było by lepszym rozwiązaniem. Wtedy całą siła by poszła w te 3 korony i było by mniej do obierania. W przyszłym roku zamierzam posadzić Easy Sativę. Co o tym sądzicie?

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
10
ES - nie trenuj jej w ogóle to tak będzie szczyt główny i kilka mniejszych, na pewno z 6-10 szczytów ogółem będzie. Jeśli uprarcie będziesz wycinał stożki wzrostu zachamujesz ogólny wzrost rośliny. Niech rośnie jak chce będzie główny szczycik i inne mniejsze :).

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Buchów
414
na outdorze roslinki rosną bardzo ładne bez treningu
mozna zastosowac fim lub supercropping

ja fim stosuje jesli juz to w poznej fazie wega roslinki, dlatego ze roslinka urosnie ładnie a potem po ucieciu stożka wzrostu szczyty boczne ida w gore. Stosowalem tez Fim na 3 pietrze i bylem rownież zadowolony

stosowania supercroppingu nie czułem potrzeby :)

franektelewizor

Well-known member
Buchów
0
Potwierdzam, że na outdorze roślinki rosną b. ładnie bez treningu.
Jeżeli jednak chcemy ją "przytrenować", to zastanówmy się dokładnie, bo
outdoor-owa roślina na której użyty supercropping wygląda dosyć przypałowo :joker:, a golenie liści czasami może się odwrócić przeciwko nam, bo roślinka może
wkładać całą swą energię na odtwarzanie swych dolnych części.

TNT

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Przy roślinach ok 1.6m ostrożnie z supercroppingiem.
Ja nagiąłem Maroc bo suka zaczęła wyłazić nad trawę bardzo mocno i przy letnim wietrze (kurewskim wietrze) roślina się złamała ok 30cm od zamocowanej linki. Ale bez obaw ;D Zrobił się zrost i wszystko było cacy ;D

Mary-lover's

Well-known member
Buchów
0
Pozwólcie, że ja inaczej podejdę do tematu. Posadziłem Easy Sativę w tym roku i chce osiągnąć nastepującą rzecz. Obieranie krzaka który ma 20 czy więcej topów jest strasznie upierdliwe zwłaszcza przy większych ilościach krzaków. Ja chciałbym by mój krzak miał ze 3 topy (1 główny i 2 boczne) i nic więcej. Czy ktoś próbował trenować roślinę w taki sposób?.

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
10
nie jest to możliwe, chyba że powycinasz niemal wszystkie odrosty MJ jestem pewien, że to zestresuje rośline być może padnie, zachamuje wzrost lub inne cuda.

Nie ma rady... zostaw i niech rośnie jak natura chce, będzie kilka dużych topów.
Poza tym właśnie obieranie topów jest super! ja musiałem przez tydzień chodzić i obierać krzaki a miałem się uporać w max 2 dni... ale nie wyszło :sunny:

terrorister

Well-known member
Weteran
Buchów
6
Mary-lover's napisał:
Ja chciałbym by mój krzak miał ze 3 topy (1 główny i 2 boczne) i nic więcej. Czy ktoś próbował trenować roślinę w taki sposób?.
nie wiem dlaczego byś tak chciał zastanów się przecież to się równa mniej bakania!!! a przeciez o to w tym wszystkim chodzi o baku!!! a co do obierania liści tóż to przeciez zabawa chociaż przy dłuższym pie****eniu wk***iające!!!
a co do tematu gdybym załóżmy zaczą trenowac ją już bardzo wcześnie powiedzmy od pierwszego 7-mio palczastego piętra i te główne szczyty przycią gdzieś z 3,4 razy plus przycinać boczne odrosty z 1*
PS. będę miał kilka roślin planuje z 30 więc pare potrenuje pare zostawie naturalnie w ten oto sposób przekonam się jak to by było gdyby!!! PZDR

Mary-lover's

Well-known member
Buchów
0
Pomyślałem o takim sposobie bop chcę w tym roku zaoszczędzić na czasie (obieranie z liści) oraz by cała moc roślinki poszła tylko w 3 topy a nie 30. Przynajmniej tak mi się wydawało. Może się mylę.

terrorister

Well-known member
Weteran
Buchów
6
HEHE czyli rozumujesz że te topy bedą aż białe od zywicy i w ten sposób zawierału dużo więcej thc mylisz się. może to jedynie zaszkodzić ro.ślinie a może i ją zabic. pozatym oszczędzać czas na obieraniu z liści kosztem znacznej ilości palenia to bezsens.
ps. a co do tego mojego treningu jakieś sugestie??

nie zakładając nowego wątku bo się nie chce
wiadomo że top44 jest jedną z wcześniejszych odmian. więc jeżeliby zkrzyżować topa z jakąś późniejszą odmianą to jest szansa że będzie dochodzić wcześniej??

Evenem

Well-known member
Buchów
2
YYyooPP, jest szansa ale zależy jak się geny ułożą jak skrzyżujesz będzie niestabilna genetycznie odmiana każde nasionko będzie mogło inaczej rosnąć.

Mary-lover's

Well-known member
Buchów
0
YYyooPP napisał:
HEHE czyli rozumujesz że te topy bedą aż białe od zywicy i w ten sposób zawierału dużo więcej thc mylisz się. może to jedynie zaszkodzić ro.ślinie a może i ją zabic. pozatym oszczędzać czas na obieraniu z liści kosztem znacznej ilości palenia to bezsens.
ps. a co do tego mojego treningu jakieś sugestie??

nie zakładając nowego wątku bo się nie chce
wiadomo że top44 jest jedną z wcześniejszych odmian. więc jeżeliby zkrzyżować topa z jakąś późniejszą odmianą to jest szansa że będzie dochodzić wcześniej??

Źle mnie rozumiesz. Nie myślałem o ogromnej ilości zywicy. Miałem nadzieję tylko na to, że roślinka będzie lokowała swoje siły w 3 dużych topach niż w 30 malutkich.

W

wamp30

Guest
To wreszcie jak to jest? bo czytam ten temacik i czytam, i się zacząłem zastanawiać... mianowicie, jak to jest, czy więcej palenia sie ma jak jest więcej odrostów czy jak roślina nie ma treningu i jest prostu badyl? Ale z drugiej strony skoro mówią ludzie że jak bez trenu roslinka ma mało większych topków to jak ma więcej mniejszych to wagowo powinno być mniej więcej tyle sam :| Jak to jest ?
Jeśli chce uzyskać duzo palenia to lepiej przytrenować czy nie ? która metoda jest wydajniejsza.
ps. ten temat mi namieszał, bo zawsze myślałem że trening jest sprzymierzeńcem i daje wiekszy plon.

terrorister

Well-known member
Weteran
Buchów
6
wamp30 napisał:
Jeśli chce uzyskać duzo palenia to lepiej przytrenować czy nie
to oczywiste że przytrenować. skoro nic by to nie dawało więc po co by to wszystko było. poprostu jeżeli nie trenujesz to ci rośnie w miarę naturalnie jak matka natura chciała.
a który trening?? fim -przycinanie szczyta i ponoć super cropping naginanie planty.

a jeszcze co do mojego pytania czy opłaca się pare razy przyciąć wszystkie większe odrosty powiedzmy dwa , trzy razy??

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół