nasiona marihuany

Jaki trening najlepszy na outdoor?

Wyszukiwarka Forumowa:

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
a przy uprawianiu rosliny outdoor jakie trenowanie najlepiej dowalic zeby plon byl jak najwiekszy ?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Albo fim - tez duzo odgalezień i krzak staje sie praqwdziwym gestym krzakiem ze az nie wyglada jak gandzia z daleka :D
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
najlepsze rozwiązanie supercropping+fim ;]
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ok dzieki teraz tylko.... bo w tym temacie w kompendium Trenowanie FIM, LST, ScrOG i SOG jest opisana technika FIM czyli obcinanie glownego topu... kiedy mamy to zastosowac...? jak roslina jest mala? wogole po czym dobrze poznac ze bedziemy obcinac topa a nie nastepne pietro (rozgalalezienie) ?
aha i czym jest supercropping? widzialem gdzies tylko zdjecie ale nie wiem dokladnie o co chodzi, i nie umiem znalezc o tym zadnego posta...
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
a kiedy mozna zacząć stosować tą metodę??tzn w którym momencie rozwoju roślinki
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
w którym chcesz ja zaczynam naginac jak juz pojawi sie płec
a szczyty tne w 3 tyg.
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
jest jeszcze HST czyli lamanie lodygi aby byla roslina mniej widoczna i robily sie odgalezienia. Ta technike stosuje sie jesli niestosuje sie supercropping
 
D

delete

Guest
a ja Fim zaczolem wczoraj przy 2 swoich roslinkach juz ktore maja 35 dni od wsadzenia nasionek w ziemie, czekam az 2 nastepne troche jeszcze ciut podrosna i tez przytne

a wlasnie zastanawiam sie kiedy zaczac supercropping lub LST bo chcem zeby moja roslinka byla bardzo niska ale niestracila potem topkow, moge juz teraz troche ja nagiac??? bo w swojej foli bede mogl pozwolic tylko sobie na 1 metrowa roslinke wieksza niemoze byc
 
R

Rider

Guest
pajonk napisał:
bo w swojej foli bede mogl pozwolic tylko sobie na 1 metrowa roslinke wieksza niemoze byc
Chyba zartujesz ... rosliny w folii to 2-3 m jak nic , LST sie niestaosuje na oucie i przy tak wielkich roslinach ,supercropping mozesz zaczac robic jak roslina bedzie miałą z 6 pieter wtedy mozesz zaczac ja powoli naginac ;]
 
D

delete

Guest
lol nom to sie przejechalem kurde chyba wieczorkiem pojade do foli i spowrotem odwiaze swoje 2 roslinki dzieki za rade. ale FIM juz na 4 roslinkach zrobilem niech rosna na boczki heh :)
 

Greenhood

Member
Rejestracja
Lip 4, 2006
Postów
8
Buchów
0
Moim zdanie niewarto opindalać jak to ujął kolega roślinki na łyso nigdy niechodowałem ale zdaje mi się że bez liści roślinka niebędzie mogła przeprowadzać prawidłowo fotosyntezy a w topach niema hlorofilu ;/
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
jak toi mówicie opindala się w łaśnie liście ale te które zasłaniają kwiaty przed słońcem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół