nasiona marihuany

Jaki waporyzator kupić? Opinie na temat Storz & Bickel MIGHTY vaporizer

Wyszukiwarka Forumowa:

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Powiedz coś więcej o tym połączeniu :) jakie bongo i jaki adapter?

Właśnie przed chwilą odpowiadałem w innym wątku na dokładnie to samo pytanie ;-) Więc: bongo musi być takie, że demontujesz sam cybuch, rurka prowadzące pod wodę musi być niezależna od cybucha - chodzi o to, żeby jak wyjmiesz cybuch i na jego miejsce wsadzisz adapter do Mighty'ego to para dalej tą rurką była doprowadzana pod wodę. Jeśli cybuch byłby połączony z rurką na stałe to po ich wyjęciu para przelatywałaby nad wodą, czyli bez sensu. Jeśli zaś demontowany będzie sam cybuch to jak zastąpisz go adapterem Mighty'ego to para normalnie będzie filtrować się przez wodę, czyli to o co nam chodzi.

Nada się w zasadzie każda z tych fajek (choć nie każda jest w tej chwili dostępna): https://www.vapefully.com/pl/sklep/filtracja-wodna/bonga/ Pozostaje jedynie kwestia dopasowania adaptera (14/18mm) do szlifu jaki posiada fajka - żeby połączenie było szczelne. Adaptery znajdziesz z kolei tutaj: https://www.vapefully.com/pl/sklep/filtracja-wodna/adaptery-do-waporyzatorow/

Gdyby coś nie było jasne to pisz, chętnie wytłumaczę :)

---------- Post Zaktualizowany 10:29 ---------- Data pierwszego postu 10:28 ----------

Nie wiem czy tu można linki wrzucać ale chodzi o taki adapter i każde bonio ze szlifem 18mm będzie dobre :)
LINK

Bzdura, wcale nie każde bonio na szlifie 18 mm się nada :)
 

VaporizerForumPL

New member
Rejestracja
Cze 24, 2015
Postów
3
Buchów
0
Oczywiście że nie każde bo pewnie tylko te z waszego sklepu :) dlatego bzdura. Chyba że macie lepsze argumenty na to? Bo samo napisanie bzdura to trochę słabe z waszej strony :) Pozdr
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
No i zaczyna sie konkurowanie...
@VaporizerForumPL Słabe to jest pisanie takich rzeczy bo zamiast napisac cos konkretnego, zaczynacie podwazac czyjas wiedze i doswiadczenie, ktore jak widac po postach Vapefully jest bardzo duze. Przez takie posty od razu pokazujecie, ze jestescie dzbanami, ktorzy nie moga zaoferowac nic oprocz przechwalania sie.
 

VaporizerForumPL

New member
Rejestracja
Cze 24, 2015
Postów
3
Buchów
0
No właśnie o to chodzi jeśli vapefully ma do napisania coś konkretnego to niech tak napisze, jaki problem w tym widzisz? Bo pisanie niepopartego żadnym argumentem słowa "bzdura" to jest ta wielka wiedza i doświadczenie? :) Żadnego przechwalania z mojej strony też tu nie widzę i nikogo nie atakuję, więc sorry...
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
No właśnie o to chodzi jeśli vapefully ma do napisania coś konkretnego to niech tak napisze, jaki problem w tym widzisz? Bo pisanie niepopartego żadnym argumentem słowa "bzdura" to jest ta wielka wiedza i doświadczenie? :) Żadnego przechwalania z mojej strony też tu nie widzę i nikogo nie atakuję, więc sorry...

To zacznij głąbie czytać wyjaśnienie jego wypowiedzi to sie dowiesz czemu niektóre sie nie nadają...omg co za z***,kaleka co nie umie czytać przyszła reklamować forum...
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
No właśnie o to chodzi jeśli vapefully ma do napisania coś konkretnego to niech tak napisze, jaki problem w tym widzisz? Bo pisanie niepopartego żadnym argumentem słowa "bzdura" to jest ta wielka wiedza i doświadczenie? :) Żadnego przechwalania z mojej strony też tu nie widzę i nikogo nie atakuję, więc sorry...

@VaporizerForumPL - radzę poczytać powyżej. Większość bongosów się nie nada, ponieważ para przeleci nad wodą zamiast się przez nią przefiltrować, co szczegółowo wyjaśniam powyżej.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Vapefully coś nie widze adaptera do mightiego na waszej stronce.
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Vapefully coś nie widze adaptera do mightiego na waszej stronce.

Mamy właśnie małe prace konserwacyjne na stronie i akurat adaptery i produkty CBD nie wskakują przez menu, trzeba je znaleźć na piechotę przez okienko szukaj. Link do adaptera wysłałem Ci priv. A na stronie wszystko powinno wkrótce wrócić do normy :)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Siema,pisze tutaj z tej strony mega zadowolony klient i posiadacz Mightiego :D
Dostawa w 24h faktycznie była :)

Na sam temat Mighitiego,ma w h*j gadżetów dodatkowo do pełnej obsługi co cieszy bo nie trzeba kombinować,ponoć i koncentraty można wapować i hasz ale o tym jeszcze nie doczytałem bo faza za mocna...2 letnia siepa z amnezji robi robote po wypełnieniu 0,2 ciężko trafiać w klawiaturke XD

Dym mega przyjemny,po prostu lajcik,ale taki zdradziecki :crazy:

Jedyne co sknociłem jak próbowałem do bonia co ma cyban 14,4 włożyć przejściówke 18,8 XD
no ale beret nie pomyślał i nie tu zmierzył XD
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Siema,pisze tutaj z tej strony mega zadowolony klient i posiadacz Mightiego :D
Dostawa w 24h faktycznie była :)

Na sam temat Mighitiego,ma w h*j gadżetów dodatkowo do pełnej obsługi co cieszy bo nie trzeba kombinować,ponoć i koncentraty można wapować i hasz ale o tym jeszcze nie doczytałem bo faza za mocna...2 letnia siepa z amnezji robi robote po wypełnieniu 0,2 ciężko trafiać w klawiaturke XD

Dym mega przyjemny,po prostu lajcik,ale taki zdradziecki :crazy:

Jedyne co sknociłem jak próbowałem do bonia co ma cyban 14,4 włożyć przejściówke 18,8 XD
no ale beret nie pomyślał i nie tu zmierzył XD

Hej Dotor Susz,

cieszymy się, że jesteś zadowolony! Mighty to jeden z tych sprzętów, które potrafią naprawdę zaskoczyć mocą a dodatkowo jest na tyle prosty w obsłudze, że nawet mając waporyzator po raz pierwszy w rękach w zasadzie od razu wiesz o co chodzi. I tak powinno być :) Fajną opcją są też kapsułki dozujące - a zestawie jest jednak ale można kupić taki magazynek, napełnić sobie kilka kapsułeczek na cały dzień i potem szybko i wygodnie je zmieniać bez żadnego bałaganu. Kapsułki to też opcja jeszcze bardziej oszczędna bo do jednej wchodzi max. 0,15, a dobrze działa i przy 0,1.

Pamiętaj też, że aby Mighty działał poprawnie to jednostkę chłodzącą (tę górną odczepianą część) trzeba raz na jakiś czas rozłożyć na części i wyczyścić w środku alkoholem izopropylowym. Powiedziałbym, że przy codziennym użytkowaniu dobrze byłoby to zrobić raz 2 na tygodnie aby smak pary był optymalny. Jest masa filmików w necie pokazujących jak to zrobić.

Jakbyś miał jakiekolwiek pytania odnośnie Mighty'ego - dawaj znać :)
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Można przerywać sesje i dokończyć później w Mighty czy trzeba od razu wszystko? :)
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Można przerywać sesje i dokończyć później w Mighty czy trzeba od razu wszystko? :)

Mighty to vaporizer sesyjny, co można porównać do palenia skręta: masz wiele buchów pod rząd i choć teoretycznie możesz przerwać inhalację, to jak to zrobisz to trochę się zmarnuje i ucierpi na tym smak po wznowieniu sesji - dokładnie jak w przypadku zgaszenia jointa. Jest tak ponieważ Mighty oprócz ogrzewania konwekcyjnego (gorącym powietrzem) ogrzewa też susz kondukcyjnie (ściankami komory). Więc jak go wyłączysz w trakcie to susz nadal będzie ogrzewany przez stygnącą komorę i trochę się zmarnuje. Więc choć teoretycznie inhalację można przerwać to nie polecam takiego rozwiązania.

Są na to jednak 2 patenty ;-) Pierwszy to korzystanie z kapsułki dozującej - jak chcesz przerwać inhalację to otwierasz Mightego i odwracasz do góry nogami - kapsułka wypada, błyskawicznie stygnie i nic się nie marnuje. Jak chcesz wznowić sesję to po prostu wkładasz kapsułkę ponownie i rozgrzewasz Mighty'ego od nowa. Pytanie jedynie, czy jest sens dzielić inhalację na 2 skoro do kapsułki wchodzi ok. 0,15 g. Drugi patent, kiedy nie korzystasz z kapsułek dozujących, to wysypanie/wydłubanie wykałaczką zawartości komory zaraz po wyłączeniu sprzętu - wtedy materiał nie będzie ogrzewany przez stygnącą komorę i również nic się nie zmarnuje. Kiedy komora jest całkiem chłodna to możesz ten sam materiał nabić ponownie i wznowić inhalację kiedy przyjdzie na to ochota. Oba patenty są skuteczne.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół VapeFully
 
T

tabius

Guest
Jako, że jestem na ostatniej prostej przed kupnem vapka. Co polecacie bardziej pax3 czy mighty?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ja wznawiam sesje bo na raz to ciężka faza wbija w beret i smak jakoś sie nie pogarsza drastycznie,bez przesadyzmu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół