nasiona marihuany

Jaki wybrać namiot pod cztery rośliny?

Wyszukiwarka Forumowa:

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920

Jankonopny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2022
Postów
301
Buchów
1,170
220g z 50x50 ? Wychodzi 880g/m2 z automatów. Albo jesteś mega kotem albo coś ci się pomyliło ?

Nie jestem kotem, dużo godzin na forum spędziłem w 2016, ciałem na raty rośliny może to zagrało ✊ nie zawyżał bym wyniku bo po co wyniki z wagi masz w fr powyżej Mimosa sama mi dała 81g . Wrócę do niej na wiosnę napewno tylko nie wiem czy nasionka złapie tak mocne jak ostatnio.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Wezmę 60x60 teraz jeszcze mam pytanie, czy kupować namiot w zestawie czy lepiej indywidualnie dobierać sprzęt? Jeśli chodzi o oświetlenie to zostaje na LED od Philipsa.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Wezmę 60x60 teraz jeszcze mam pytanie, czy kupować namiot w zestawie czy lepiej indywidualnie dobierać sprzęt? Jeśli chodzi o oświetlenie to zostaje na LED od Philipsa.
ja Wiele lat temu kupilem gotowy zestaw. Musisz sobie policzyc wszystko osobno i gotowy zestaw i policzyc co sie lepiej oplaca. Kupowac oddzielnie czy na raz wszystko.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Wezmę 60x60 teraz jeszcze mam pytanie, czy kupować namiot w zestawie czy lepiej indywidualnie dobierać sprzęt? Jeśli chodzi o oświetlenie to zostaje na LED od Philipsa.
zazwyczaj opłaca się kompletować osobno (najcześciej sklepy zamiast obniżyć cenę, wciskają niepotrzebne gadżety do tych zestawów)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół