nasiona marihuany

Jakieś Gnoje!

Wyszukiwarka Forumowa:

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Jakiweś gnojki wbiły mi sie na spota i poniszczyły planty zostało 5 roślin!! ma ktoś jakiś sposób żeby sie tam więcej nie pokazały?
 
P

pxr

Guest
weź kałacha i zcamp się w kszakach, jak przyjdą to wtedy tratatatataaaa :farao: :thumleft: :thumleft:
Hmmm... ja bym sugerował zmiane spota... Ale czy na pewno jesteś pewien że to jakieś gnoje? A nie np. dzik? Myśle że jakby zaczeli kraść/niszczyć to by Ci nic nie zostawili ;)
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
jesli jestes przekonany ze to gnojki to.zaczajasz sie gdzies za drzewem z kosą i kominiarką.łapiesz goscia za gardło i mowisz "jeszcze raz sk***ielu sie tu pokazesz to podreżne ci gardło :ncool: i jesli pisniesz komus slowko to roz***ie ciebie i twoja rodzinke"
spokój murowany :sunny:
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
to napewno były gnoje bo Zachode na spota patrze a tam jakies torby , ślady butów i inne gówna maiełem 10 roślinek w rozsypce zostały!! Na środku spota wide kartke a tam jakieś gnojki napisały tak ,,Spadajcie z tąd odkryliśmy waszą baze,, to i ja napisałem kartkie żeby spier**lali itd. Zachode dzić\s na spota a tam tak ,, możemy tu być jutro o 16 weźcie 10 złoty to z tąd pójdziemy, ile maxie lat bo my po 11 jak wy masie 18 to nie przyjdziemy, sorry to sie więcej nie powtórzy,, JA MU KÓR** DAM 10 ZŁOTYCH JAK TAM WEJDE JUTRO I TAK KTOŚ BĘDZI ETO MI NA NASIEONA BĘDZIE SZCZYL PŁACIŁ!!! Ale miejscówka sie taka wydała dobra no kur**
 
P

pxr

Guest
weź nie ma co się pier***ić z takimi dzieciakami... rozejrzyj się za odpowiedniejszą miejscówką
BMS napisał:
Ale miejscówka sie taka wydała dobra
Może ścieche wydeptałeś, i wścipskie dzieciaki z pobliskiej wioski sobie chciały powęszyć


EDIT:
BMS napisał:
przemówie im do rozsadku :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao:
hehe, też uważam patent z kałachem za najlepszy ;)
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
I tak sie tam jutro przejde i jak ich zobacze to przemówie im do rozsadku :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
kula w leb i do piachu :farao: :thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft:
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
BMS, Znam niestety ten ból .Kiedyś mój nibyziom mi to zrobił,a póżniej sprzedawał palonko innym ale sprawiłem mu dużo cierpienia,Tobie radze to samo :sunny:
 
P

papież

Guest
to zwykłe dzieciaki dla nich to zabawa jak ich olejesz to tak czy inaczej wrócą z czasem lepiej załatw to raz a dobrze tylko zeby ze starszymi nie przylecieli to nie obijaj ich na twarzy
najleprzy sposób na małolatów to przewieźć ich po wertepach w bagażniku nastraszyć i póścić :p
 
R

Raz

Guest
BMS napisał:
Spadajcie z tąd odkryliśmy waszą baze
łahahahaha, ku**a co to dzieci mają nasrane w głowach
lepiej przenieś monopol bo takie gnojki i tak tam wrócą
pozdro
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
jakies dzieci nawet niewiedza co to jest... zaczaj sie i ich pogon to beda sie bac a jak im cos zrobisz to mozesz miec przypal bo jak przyjda sie poskarza dla starych i tam sie przejda i zobacza to i wezwa psy itd itd to dopiero bedzie :D :pl: :thumleft:
 
H

haszyszekk

Guest
Kur**! Nie cierpie takiego gó*niarstwa z podstawówki :silent:
Uwierz mi że musisz ich pożądnie nastraszyć albo sklepać... inaczej wróca i zniszczą planty do końca. Teraz bachory są bezczelne i nie znaja silnej ręki (podziękowania dla nowoczesnych chu** wartych rodziców)...
Z tym bagażnikiembyło niezłe ;) tylko jeszcze jakbyś wzioł obcęgi i jednemu zęba wyrwał :sunny: Maja pewnie mleczne to nic im nie będzie :pr: a zapamiętają :) pzdr
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Nastrasze ich troche ręcznie troche słownie , ale planty chyba też przenieose
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół