nasiona marihuany

Jakie nasiona marihuany na balkon? Niemcy 2024

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzieci Kwiaty

Well-known member
Buchów
158
A to już nie lepiej mały namiocik postawić i ze dwa razy w roku uruchomić?
Nie będzie przypału i sorcik na pewno lepszej jakości wyjdzie niż balkonówka 🙃

zibicool

Member
Buchów
1
{piszę drugi raz post, pierwszy zaginął xD}

No właśnie się zastanawiam czy ten balkon to dobry pomysł. Nie wiem jak mocno się będzie zapach rozchodził - wcześniej nigdy nie uprawiałem. Po drugie na działce mam wodę ze studni która ma wysoką zawartość żelaza. EC 2,2 Ph 7,3. Pytanie czy taka woda się nada do podlewania ? Roślinki i warzywa generalnie rosną :)

1000022856.jpg

1000022858.jpg

Avallach

Well-known member
Buchów
249
No ale jak lecisz 3 krzaki na osobę to w czym problem?

Dzieci Kwiaty

Well-known member
Buchów
158
Przy nawozach te pH i tak opadnie trochę, a co do żelaza to jaka jest jego wartość na litr wody?

zibicool

Member
Buchów
1
Przy nawozach te pH i tak opadnie trochę, a co do żelaza to jaka jest jego wartość na litr wody?
Nie wiem ile, ale woda się po chwili utlenia i robi z przeźroczystej na żółto-pomarańczową, z tego wnioskuję że wartość raczej wysoka.

Avallach

Well-known member
Buchów
249
Nie wiem ile, ale woda się po chwili utlenia i robi z przeźroczystej na żółto-pomarańczową, z tego wnioskuję że wartość raczej wysoka.
Poszukaj na stronie miasta. Moje przy zameldowaniu dawało cały biuletyn z wynikami badań wody.

Avallach

Well-known member
Buchów
249
Jesteśmy w Niemczech, tutaj na wszystko jest papier, człowiek i konfident. Jeśli nie mieszkasz na totalnym zadupiu to napewno są gdzieś badania na stronie jakiegoś instytutu hydrologicznego/środowiskowego albo w urzędzie. Kup prosty filtr Dafi, wlej do dzbanka, odczekaj 48h i sprawdź czy woda dalej taką będzie.

zibicool

Member
Buchów
1
Jesteśmy w Niemczech, tutaj na wszystko jest papier, człowiek i konfident. Jeśli nie mieszkasz na totalnym zadupiu to napewno są gdzieś badania na stronie jakiegoś instytutu hydrologicznego/środowiskowego albo w urzędzie. Kup prosty filtr Dafi, wlej do dzbanka, odczekaj 48h i sprawdź czy woda dalej taką będzie.
Jedynie co można zrobić to dać wodę do badania. Żółty osad w końcu opadnie na dno wiadra ale EC się nie zmienia. Najlepiej zrobić test. Jedno drzewko będę podlewać wodą ze studni, drugie wodą z chaty i porównać plony :)

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Buchów
7,942
Odznaki
5
Przeszło 2 ec w czystej wodzie to lipa w ch*j. Połowa z tego to już mega dużo.

Dzieci Kwiaty

Well-known member
Buchów
158
Zamów baniak 20l na necie, nalej raz do pełna w domu i zawieź na działkę. Używaj tylko do podlewania panien i problem z głowy. Po co aż tyle kombinować.
Skończy się woda w Baniaku to bierzesz na chatę i znowu napełniasz

Avallach

Well-known member
Buchów
249
A działka jest Twoja wlasnosciowa czy wynajmujesz? Pamiętaj, ze na wynajmowanej nie możesz uprawiac.

zibicool

Member
Buchów
1
To jest pachtgarten czyli ogródki działkowe. Ale działka dość duża, z tyłu zasłonięta dookoła.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół