

Neem się nie stosuje, bo uszkadza u ludziuw układ nerwowy.Czyli ten biały to przędziorek, a drugi to wciornastek jeśli się nie mylę. Mam nadzieje że neem pomoże
niestety za późno już popsikałem liście w fazie wege. Kolega wyżej kazał szukać ale niestety do tego nie dotarłemNeem się nie stosuje, bo uszkadza u ludziuw układ nerwowy.
Jak nie dotarłeś? Wystarczyło wpisać w Google środek na przedziorki i poczytać który jest dobry i dla ludzi i zwierząt.niestety za późno już popsikałem liście w fazie wege. Kolega wyżej kazał szukać ale niestety do tego nie dotarłem
No to po już po tobie, układ nerwowy do wyrzucenia, teraz już tylko Powązki.niestety za późno już popsikałem liście w fazie wege. Kolega wyżej kazał szukać ale niestety do tego nie dotarłem
Anielski orszak...No to po już po tobie, układ nerwowy do wyrzucenia, teraz już tylko Powązki.
Od nich, to tylko cyklon BZresztą na grupie fb niemieckim też czerpie info i tam większość poleca własnie neem. Ale może w fazie wege nie będzie źle. Zobaczymy
Co ty pieprzysz 3 krzaki na osobę dorosłą w domu..... a zestawów od ręki jest 1.000.000 tylko ceny x2 jak w pl. Mozna miec obojetnie gdzie aby nie miały dostepu osoby trzecieW Niemczech można mieć 3 krzaki w 1 gospodarstwie domowym/mieszkaniu -nie na osobę... nie na widoku, nie na balkonie a tylko w boxie. Oczywiście z filtrem -nie może sąsiadom przeszkadzać. Musze przyznać że biznes zarobił już swoje, zestawy boxowe wentylatory itp były po prostu nie dostępne w sklepach internetowych - brak towaru
Dzięki za odpowiedzi.Najwyżej wymyślę tak żeby miesiąc były całkiem same. Ryzyk fizyk
myślę że dadzą radę
a to jest złego w auto że w ch*j prądu idzie na ten syf a tak ustawie 12/12 od startu i tyle
To mnie Żona chyba w ch**a zrobiła i się darła że zamiast 3 mam 4. Muszę się zemścić. Poszukam więcej info na niemieckich stronach. ThxCo ty pieprzysz 3 krzaki na osobę dorosłą w domu..... a zestawów od ręki jest 1.000.000 tylko ceny x2 jak w pl. Mozna miec obojetnie gdzie aby nie miały dostepu osoby trzecie
Pytałem policjanta(znajomy).To mnie Żona chyba w ch**a zrobiła i się darła że zamiast 3 mam 4. Muszę się zemścić. Poszukam więcej info na niemieckich stronach. Thx
3x na gospodarstwo domowe. No no chu*a nie ma inaczej.Na każdą zameldowaną osobe w gospodarstwie domowym przypada 3x krzak i 50g
Całe info co i jak masz na oficjalnej stronie Bundestagu.
Przerobiłem kazdy paragraf jak cos to dopytuj.



