akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

Jakie nasiona marihuany na balkon? Niemcy 2024

Wyszukiwarka Forumowa:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
6,957
Buchów
26,363
Odznaki
13
niestety za późno już popsikałem liście w fazie wege. Kolega wyżej kazał szukać ale niestety do tego nie dotarłem
Jak nie dotarłeś? Wystarczyło wpisać w Google środek na przedziorki i poczytać który jest dobry i dla ludzi i zwierząt.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
16,306
Rozwiązań
1
Buchów
18,769
Odznaki
1
niestety za późno już popsikałem liście w fazie wege. Kolega wyżej kazał szukać ale niestety do tego nie dotarłem
No to po już po tobie, układ nerwowy do wyrzucenia, teraz już tylko Powązki.
 

zibicool

Member
Rejestracja
Kwi 16, 2024
Postów
18
Buchów
3
wygooglalem slowa kluczowe w google neem szkodliwości uklad nerwowy, nic nie znalazło. Zresztą na grupie fb niemieckim też czerpie info i tam większość poleca własnie neem. Ale może w fazie wege nie będzie źle. Zobaczymy
 
U

Usunięty 87842

Guest
W Niemczech można mieć 3 krzaki w 1 gospodarstwie domowym/mieszkaniu -nie na osobę... nie na widoku, nie na balkonie a tylko w boxie. Oczywiście z filtrem -nie może sąsiadom przeszkadzać. Musze przyznać że biznes zarobił już swoje, zestawy boxowe wentylatory itp były po prostu nie dostępne w sklepach internetowych - brak towaru
 
U

Usunięty 87081

Guest
W Niemczech można mieć 3 krzaki w 1 gospodarstwie domowym/mieszkaniu -nie na osobę... nie na widoku, nie na balkonie a tylko w boxie. Oczywiście z filtrem -nie może sąsiadom przeszkadzać. Musze przyznać że biznes zarobił już swoje, zestawy boxowe wentylatory itp były po prostu nie dostępne w sklepach internetowych - brak towaru
Co ty pieprzysz 3 krzaki na osobę dorosłą w domu..... a zestawów od ręki jest 1.000.000 tylko ceny x2 jak w pl. Mozna miec obojetnie gdzie aby nie miały dostepu osoby trzecie
 
U

Usunięty 87842

Guest
Dzięki za odpowiedzi. :) Najwyżej wymyślę tak żeby miesiąc były całkiem same. Ryzyk fizyk ;) myślę że dadzą radę :) a to jest złego w auto że w ch*j prądu idzie na ten syf a tak ustawie 12/12 od startu i tyle

Co ty pieprzysz 3 krzaki na osobę dorosłą w domu..... a zestawów od ręki jest 1.000.000 tylko ceny x2 jak w pl. Mozna miec obojetnie gdzie aby nie miały dostepu osoby trzecie
To mnie Żona chyba w ch**a zrobiła i się darła że zamiast 3 mam 4. Muszę się zemścić. Poszukam więcej info na niemieckich stronach. Thx
 

FrankoFranek

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2024
Postów
718
Buchów
2,854
Na każdą zameldowaną osobe w gospodarstwie domowym przypada 3x krzak i 50g
Całe info co i jak masz na oficjalnej stronie Bundestagu.
Przerobiłem kazdy paragraf jak cos to dopytuj.
 

Papa_Grow

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2023
Postów
204
Buchów
1,005
Na każdą zameldowaną osobe w gospodarstwie domowym przypada 3x krzak i 50g
Całe info co i jak masz na oficjalnej stronie Bundestagu.
Przerobiłem kazdy paragraf jak cos to dopytuj.
3x na gospodarstwo domowe. No no chu*a nie ma inaczej.
Co do 50g na głowę, może i tak być że każdy z zamieszkałych może tyle mieć, ale dalej max 3 rośliny :)
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół