nasiona marihuany

jakie nasiona na lipiec?

Wyszukiwarka Forumowa:

weedeer

New member
Rejestracja
Sty 8, 2018
Postów
1
Buchów
0
witam,m kwiecien/maj bede sadził rosline. I tu moje pytanie,jaka zeby na lipiec wyrosla? najlepiej ze sklepu thc-thc. Bedzie to outdoor.
2.a i jeszcze jedno,jaka wyroslaby na outdoor na marzec,koncowke marca gdzies od teraz?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema wariacie, gdzieś ty sie podziewał jak Cie nie było ? a koniecznie musi byc ze sklepu nasiono? po co płacić jak może w palonku bedzie jakaś pecha? gdzie ty mieszkasz ze outdoor w styczniu chcesz zaczynać? szczerze mówiąc na dziś nie poradzisz sobie z hodowlą MJ outdoor, ba, myślę, że z jakakolwiek rośliną miałbyś problem, także wpadnij tu http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Strona_główna
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
witam,m kwiecien/maj bede sadził rosline. I tu moje pytanie,jaka zeby na lipiec wyrosla? najlepiej ze sklepu thc-thc. Bedzie to outdoor.

Dobrze Ci radzi kolega lepeij poczytaj wiki# bo wyrośnie Ci ale, kaktus na rece co najwyżej...

Na pierwsze pytanie Ci odpowiem bo jest jeszcze względnie dobrze sformułowane.

1. Przełom kwietnia/maja to posadz jakiegoś szybkiego af np. 60 day w dwa miechy się wyrobi, ale nie spodziewaj się dużych plonów bo koniec kwietnia poczek maja to nie jest dobra pora na af, poza tym odmiana, którą Ci polecam ma maksymalnie skróconą wegetacje, także plony minimalne w tym okresie, ale na lipiec poczek będziesz miał swoje palenie.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
nie musi być szybka,dobry automat tak czy siak te 90 dni potrzebuje a jak jest pogoda to w maju możesz sadzić od początku, urośnie troszkę mniejsza ale da rady i w lipcu zbierasz, ale jak masz chodzić i podlewać to walnij sobie coś od Grzesia jakiś kros z GG i na beton w wakacje się wyrobi a i plon sporo lepszy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół