nasiona marihuany

Jakie nasiona wybrać

Wyszukiwarka Forumowa:

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Siemka, zaszalałem trochę. Polećcie proszę 5 automatów, 1-2 F1 oraz 2 sezonowe z pestek ze zdjęcia na outdoor na nasz klimat. A co z tych sezonówek dojdzie ?

IMG_20211012_152130.jpg
 
Ostatnia edycja:

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
nie skądże :D pewnie, że myślę- obmyślam, knuję, kombinuje >:) ale już o nowym sezoniku :p
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Byku na out już za późno. Zimne noce się zaczynają, niektórzy "modla sie" zeby im nie po plesnialo juz na finiszu wszystko, niektorzy wycinaja ile moga zeby nie stracic wszystkiego takze daruj sobie ten out jak dla mnie ? co zrobisz Twoja sprawa ale nie liczylbym nawet na szybkiego autosa bo juz jest polowa pazdziernika. Wrzuć sobie do namiotu coś fajnego, wybór masz ładny ?
Myśl nad przyszłym out A teraz wciśnij in bo szkoda nasion według mnie ?
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Kolego, bez wkrętek ;) przecież to z myślą o nowym sezonie :) wiem, że jeszcze pół roku, ale już planuję, myślę i rozważam opcje :)
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
A ja już myślałem że grzybów się ojadles ??
Popatrz po relacjach i sam zdecyduj co byś chciał. Ja out nie robiłem więc nie podradze, może inni, osobiście myślę że każda z tych odmian wysiana w odpowiednim czasie będzie ładnie rosła pod polskim niebem ? zapas masz fajny więc jest w czym wybierać, z fartem byku ?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
tam są pojedyncze pestki nie ma co wybierać, ja bym wysadził wszystkie automaty jakie tam masz a na sezonówki zaczekał do nowego roku i wziął od Grzecha ?
 

zwanka

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
14
Buchów
1
Nie jestem osobiscie przekonany do automatów. Mianowicie do kupowania w takich miejscach:
Po pierwsze w jakich warunkach są przechowywane nasiona? Co jeśli automat się nagrzeje bo będzie na przyklad wysoka temperatura? Czy nasiona zachowają swoją świeżość.
Po drugie jak długo są przechowywane? Przecież nasiona również mają swoją ważność.
Mam takie dwa automaty w swoim mieście, moim zdaniem jednak lepiej zamawiać w sklepach internetowych gdzie nasiona są przechowywane w dobrych warunkach i gdzie mozna sprawdzić datę ich ważności: https://ganjafarmer.com.pl/ Od siebie rekomenduję to miejsce.
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Nie jestem osobiscie przekonany do automatów. Mianowicie do kupowania w takich miejscach:
Po pierwsze w jakich warunkach są przechowywane nasiona? Co jeśli automat się nagrzeje bo będzie na przyklad wysoka temperatura? Czy nasiona zachowają swoją świeżość.
Po drugie jak długo są przechowywane? Przecież nasiona również mają swoją ważność.
Mam takie dwa automaty w swoim mieście, moim zdaniem jednak lepiej zamawiać w sklepach internetowych gdzie nasiona są przechowywane w dobrych warunkach i gdzie mozna sprawdzić datę ich ważności: https://ganjafarmer.com.pl/ Od siebie rekomenduję to miejsce.
chyba pomyliłeś temat, albo za mocno się ukopciłeś :crazy: już nie mówiąc że jest on z października...
 

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Postów
246
Buchów
539
Odznaki
5
zwanka napisał:
Nie jestem osobiscie przekonany do automatów. Mianowicie do kupowania w takich miejscach:
Po pierwsze w jakich warunkach są przechowywane nasiona? Co jeśli automat się nagrzeje bo będzie na przyklad wysoka temperatura? Czy nasiona zachowają swoją świeżość.
Po drugie jak długo są przechowywane? Przecież nasiona również mają swoją ważność.
Mam takie dwa automaty w swoim mieście, moim zdaniem jednak lepiej zamawiać w sklepach internetowych gdzie nasiona są przechowywane w dobrych warunkach i gdzie mozna sprawdzić datę ich ważności: https://ganjafarmer.com.pl/ Od siebie rekomenduję to miejsce.

Stary mógłbyś zdradzić jaką konkretnie odmianę paliłeś przed napisaniem tego posta ??
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Stary mógłbyś zdradzić jaką konkretnie odmianę paliłeś przed napisaniem tego posta ??
O ile ten post był pisany po gandzi. Bo chyba to grubszy temat ???
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
już po jabłkach, wjechały - Critical F1, AK420F1, EarlySkunkxCindy99 sezfem, 5 auto(amnesiaxxl,gg4,wwxCM, Cream Candy i Punk Devil :)
wszystko wykiełkowało z wybranych już są sporawe(ponad 1,5m) więc na jakość tego Pana Pestki narzekać nie będę bo wszystko jest gitarra :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół