• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Jakie nasiona wybrać

Phanta Rei

Well-known member
Buchów
25
Siemka, zaszalałem trochę. Polećcie proszę 5 automatów, 1-2 F1 oraz 2 sezonowe z pestek ze zdjęcia na outdoor na nasz klimat. A co z tych sezonówek dojdzie ?

IMG_20211012_152130.jpg

Ostatnia edycja:

Phanta Rei

Well-known member
Buchów
25
nie skądże :D pewnie, że myślę- obmyślam, knuję, kombinuje >:) ale już o nowym sezoniku :p

Czubekbe

Well-known member
Buchów
662
Odznaki
2
Byku na out już za późno. Zimne noce się zaczynają, niektórzy "modla sie" zeby im nie po plesnialo juz na finiszu wszystko, niektorzy wycinaja ile moga zeby nie stracic wszystkiego takze daruj sobie ten out jak dla mnie 😉 co zrobisz Twoja sprawa ale nie liczylbym nawet na szybkiego autosa bo juz jest polowa pazdziernika. Wrzuć sobie do namiotu coś fajnego, wybór masz ładny 😉
Myśl nad przyszłym out A teraz wciśnij in bo szkoda nasion według mnie 😊

Phanta Rei

Well-known member
Buchów
25
Kolego, bez wkrętek ;) przecież to z myślą o nowym sezonie :) wiem, że jeszcze pół roku, ale już planuję, myślę i rozważam opcje :)

Czubekbe

Well-known member
Buchów
662
Odznaki
2
A ja już myślałem że grzybów się ojadles 😁😉
Popatrz po relacjach i sam zdecyduj co byś chciał. Ja out nie robiłem więc nie podradze, może inni, osobiście myślę że każda z tych odmian wysiana w odpowiednim czasie będzie ładnie rosła pod polskim niebem 😉 zapas masz fajny więc jest w czym wybierać, z fartem byku 😉

Żul

Trujący
Obsługa forum
Moderator
Buchów
10,582
Odznaki
3
A te sezonowe i automaty to nie F1?

GrowFather

Well-known member
Buchów
77
tam są pojedyncze pestki nie ma co wybierać, ja bym wysadził wszystkie automaty jakie tam masz a na sezonówki zaczekał do nowego roku i wziął od Grzecha 💪

Góra Dół