nasiona marihuany

Jakie nasiono wybrać?

Wyszukiwarka Forumowa:

DrGrower

New member
Rejestracja
Sie 20, 2017
Postów
2
Buchów
0
Witam, mam pewien dylemat, ponieważ decyduje się na indoor, które nasiono wybrać, żeby nie przeszkadzał mój box z szafki 46x30x30 z lampą cfl 85w? Tu pytanie kieruje do osób co znają odmiany sativy do tak niskiego boxa. Oczywiście scrog, na lst miejsca nie wiele, więc innej opcji nie widzę. Robię in pierwszy raz i liczę na wyrozumiałość. 3-4 dychy mogę na seeda wydać
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Niezły piekarnik będzie. Dla mnie to będzie problemem a nie jaka odmiana. Włączałeś już boxa i sprawdzałeś temperature ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dlaczego piekarnik? Przy dobrej wentylacji temperatura do ogarniecia, poza tym to cfl, ktory nie powinien mocno grzac - ale fakt, dobrze jest przetestowac warunki.
Co do nasiona - celuj w jakas mala, szybka indyjke, przy dobrym lst i krotkim wegu do ogarniecia. Inna alternatywa: maly automat. Odmian do wyboru do koloru, jak cos ci wpadnie w oko to poszukaj fotorelacji albo po prostu popatrz na odmiany w fotorelacjach mikro.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Witam, mam pewien dylemat, ponieważ decyduje się na indoor, które nasiono wybrać, żeby nie przeszkadzał mój box z szafki 46x30x30 z lampą cfl 85w? Tu pytanie kieruje do osób co znają odmiany sativy do tak niskiego boxa. Oczywiście scrog, na lst miejsca nie wiele, więc innej opcji nie widzę. Robię in pierwszy raz i liczę na wyrozumiałość. 3-4 dychy mogę na seeda wydać

DrGrower, bierz taką odmianę na jaką masz ochotę. Przy odrobinie starań, w boksie o tych wymiarach zmieścisz wszystko. Najskuteczniej redukuje się wzrost rośliny odpowiednią wielkością donic i dietą niskoazotową, dopiero dalej techniki takie jak scrog, lst itd. Dobrze jest też zrobić w oklicy 2go tygodnia wegetacji topping i dość szybko zredukować czas naświetlania. Jeżeli celujesz bardziej w sativy, to może dobrze byłoby na początek wziąć coś z lekką domieszką indici, żeby wyczuć boksa i techniki uprawy indoor, skoro to twój pierwszy raz. W każdym razie nie rezygnuj z genetyki jaka Ci się podoba tylko z obawy że się****nie zmieścisz.
 

duzytop

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
120
Buchów
2
ciasno w uj :p czystej sativy raczej nie zmieścisz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół