nasiona marihuany

Jakie Nawozy do AF ?

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 7230

Guest
Biohumus i Agrecol Mineral żel - klasyka z ogrodniczego :)
A o jaki dokładnie Biohumus chodzi? :) Mając tego biohumusa i amżel już nie potrzeba (w sensie one posiadają najbardziej potrzbne mineraly?) a np: nawozu koncowego Ripen? On chyba najlepiej potrafi wyciagnąc z roślinki samo najlepsze na koniec :)
Co do roślinki to chodzi mi o AK47 AF jako indoor. Jak ktoś może poradzić to fajno by było :p
Peace
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
biohumus tak ale za niecalem 10 zl masz agrecol do truskawek *( na flo) ja kupilem 3 lata temu i mam ponad 3/4 opakowania , fakt faktem ze zainwestowalem w biobizza i plagron po drodze ale tego do truskawek uzywam rok w rok
 
U

Usunięty 7230

Guest
biohumus tak ale za niecalem 10 zl masz agrecol do truskawek *( na flo) ja kupilem 3 lata temu i mam ponad 3/4 opakowania , fakt faktem ze zainwestowalem w biobizza i plagron po drodze ale tego do truskawek uzywam rok w rok

No właśnie czytam roznie rzeczy w necie i odradzaja biohumusa i planton k, bo malo daja i moga zaszkodzic roslince w autofloweringu. Wiec posowałoby cos konkretnego na weg i jak sie pokażą jakieś oznaki kwiatkow to cos z kopniakiem na flo, bo w tej odmianie nie ma na co czekać jak to jest w normalnym wzroscie. A jak do tego bedzie pasowal Ripen to nie wiem, czy zdarzy pomoc roslinkom AF :|
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
takkkk wez rippen i poczuj jego smak :D
ja biohumus dawalem na auto i wsio ok , czy to biohumus czy bioworm od ghe whatever , jak chcesz tanio kompleksowo to bier pan try pack od biobizza i tyle . Bedziesz miasl wsio Ci trza
 
U

Usunięty 7230

Guest
takkkk wez rippen i poczuj jego smak :D
ja biohumus dawalem na auto i wsio ok , czy to biohumus czy bioworm od ghe whatever , jak chcesz tanio kompleksowo to bier pan try pack od biobizza i tyle . Bedziesz miasl wsio Ci trza

Ten try pack nawet przystepna ma cene. a ripen az tak szkodzi ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół