nasiona marihuany

Jakie odmiany komercyjne indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Cześć. Potrzebuję jakiś sprawdzonych propozycji. Jakie pestki kupić z przeznaczeniem komercyjnym.
Potrzebuje sprawdzone tematy.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Big Bud XXL (istnieje odmiana o tej nazwie xD).
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Widzę, że critical ma swoich fanów i to na tą odmianę się zdecyduje.. Chociaż coś mnie ciągnie żeby spróbować z AF, ale nie wiem czy jest sens panowie.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
No jasne, critical auto jest the Best. @Żul je uwielbia i jest specjalista od nich więc z nim pogadaj
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
weź sobie wrxbb albo wwxak47 od gnoma, z dłużej dochodzacych dobry jest ten power plant od rqs, chemdog od gnoma tez plonodajny
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
To musi być w miarę szybki temat i być go w miarę . Dlatego też pomyślałem o uprawie z automatami. Chyba że jakiś półautomat?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Albo szybko albo dużo. Po zadawanych przez Ciebie pytaniach raczej nie masz pojęcia o uprawie i raczej nie poradzisz sobie z automatami.
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Masz rację, że mogę sobie nie poradzić z auto. W karierze same outy na półautomatycznych i sezonach. Dlatego pytam, chociaż używam dużo wyszukiwarki.
Potrzebuje jakieś 3 odmiany produktywne i nie za wolne.
Trening Topping i lst.
jak z tymi półautomatami.
Na critical jestem zdecydowany, ale jeszcze bym coś spróbował.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
Potrzebuje jakieś 3 odmiany produktywne i nie za wolne.
może => Same F1 do selekcji klonów.



 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
494
Buchów
878
Ale masz problem. Masz na forum od cholery fotorelacji, wystarczy przeglądnąć i popatrzeć co jak komu rosło i jakie dawało plony. Są to informacje bardzo łatwo dostępne z których nie korzystasz i przez to jesteś narażony na trollowanie, tak jak to ma miejsce powyżej. Chcesz szybkich odmian to patrz na czas kwitnienia, ale miej na uwadzę , że będziesz popełniać błędy przez które prawdopodobnie uprawa będzie się wydłużać. Plonu jakiegoś super dużego też bym na początku nie oczekiwał, bo do tego potrzeba też doświadczenia
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół