nasiona marihuany

Jakie odmiany komercyjne indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja jeszcze dodam canabis że zachowałeś sie jak zwykły ch*j do szczania i nie pij do niczyich rodziców bo cie bozia pokara wymianą siekaczy kiedyś za podobne akcje. Ogólnie nie obrażamy sie tu wzajemnie zwłaczcza jak niewiele co sie ma do pokazania.
 
U

Usunięty 82723

Guest
linka do MOJEJ fotorelacji wysłałem koledze który założył ten temat, bo nie mógł znaleźć fotek gnomowych odmian a nie Tobie... ja nie musze sie niczym chwalić, bo nie mam takiej potrzeby, coś jeszcze? a takie zaczepki to marna prowokacja, wejdz w linka który wysłałem pare postów wyżej i zobacz jak sie uprawia maryśkę
Patrze patrze... I widze ze brakuje mi doświadczenia... Ale szybko sie ucze.. A i sporo czytam.. A ten link co wyslales i tak nie byl twoj.. Pozdrawiam.. Nie mam zamiaru cie prowokować.. Chociaż świetnie się przy tym bawię.. Pozdro
 
U

Usunięty 82723

Guest
Ja jeszcze dodam canabis że zachowałeś sie jak zwykły ch*j do szczania i nie pij do niczyich rodziców bo cie bozia pokara wymianą siekaczy kiedyś za podobne akcje. Ogólnie nie obrażamy sie tu wzajemnie zwłaczcza jak niewiele co sie ma do pokazania.
Możliwe ze masz racje... Ale w innym poscie twoj kolega mnie pojezdzal.. Tylko teraz nie pamieta... A co do rodzicow to masz rację... Odwoluje to..
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
myślisz, że wrzucam tu linki do fotorelacji które nie są moje a pisze, że są moje? przeciez zaraz jakiś mod by mnie sprostował, nie wiem co Ty w tej małej główce sobie uroiłeś ale miesza Ci sie coś
 
U

Usunięty 82723

Guest
myślisz, że wrzucam tu linki do fotorelacji które nie są moje a pisze, że są moje? przeciez zaraz jakiś mod by mnie sprostował, nie wiem co Ty w tej małej główce sobie uroiłeś ale miesza Ci sie coś
No oki.. Faktycznie czapki mam dosyc luzne.. A kupuję,, m-ki,,.. Pozdrawiam
 

Mig-29

Member
Rejestracja
Mar 12, 2022
Postów
23
Buchów
13
Witam,
Szukam czegoś konkretnego na nowy projekt co polecacie?
Box 1.44m2 lampa 600w i napewno nie automaty. Coś w stylu blue cheesa liub coś co ma konkretny zapach, cukier i topki zbite
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół