nasiona marihuany

Jakie odmiany komercyjne indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
i jeden sie zlitował na chłopakiem...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Orange bud od dutch jest w ch*j szybki przy treningu i plon będzie dobry, opisz jeszcze warunki box, światło itp jeszcze T.N.R też szybki dobry i moc spoko. Critical też se posadz wszyscy je tu mają tylko się wstydzą przyznać hehe
 
U

Usunięty 82723

Guest
Ja polecam Banana Blaze auto.. Od dutch pasions.. 140 g z krzaka w zaledwie 85 dni sciagnolem..
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
weź sobie wrxbb albo wwxak47 od gnoma, z dłużej dochodzacych dobry jest ten power plant od rqs, chemdog od gnoma tez plonodajny
Jest tu na forum jakieś zdjęcie tego ww x ak47 bo szukam i nie moge znaleźć (może nie umiem szukać). Czytałem opis na stronie sklepu i brzmi zachęcająco, szukam jasnych topów.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Jest tu na forum jakieś zdjęcie tego ww x ak47 bo szukam i nie moge znaleźć (może nie umiem szukać). Czytałem opis na stronie sklepu i brzmi zachęcająco, szukam jasnych topów.
Jak jasnych to weź green poison od sweet seeds
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
tu masz moją relke na gnomowych sionach ale akurat tego ww x ak47 nie ma, ak47 i bruce banner x white russian

 
U

Usunięty 82723

Guest
tu masz moją relke na gnomowych sionach ale akurat tego ww x ak47 nie ma, ak47 i bruce banner x white russian

https://forum.haszysz.com/threads/banana-blaze-dutch-pasion.128587/
A tu masz moja ?z banana blaze
 
U

Usunięty 82723

Guest
Syn Ebnera.. W ogóle wyslales mi nie swoja fr.. ??.... Ale kopiowanie linku idzie ci dobrze.. ?Taki maly kasliwy żarcik..
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
nie wiem o czym piszesz, nic Ci nie wysyłałem, chcialem tylko zobaczyc tego krzaka 140g no ale jeden plant na metrazu 0.36 i 140g suchego to wynik przecietny dość
 
U

Usunięty 82723

Guest
nie wiem o czym piszesz, nic Ci nie wysyłałem, chcialem tylko zobaczyc tego krzaka 140g no ale jeden plant na metrazu 0.36 i 140g suchego to wynik przecietny dość
A to niby kto wyslal...?


No nie mowie ze jest to wynik godny podziwu zwłaszcza ze duzo błędów bylo z mojej winy.. Ale jak narazie niczym sie nie pochwaliles.. Tylko tym ze bierzesz z dupy do ryja.. I ze jestes synem jakiegos kelnera..
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
linka do MOJEJ fotorelacji wysłałem koledze który założył ten temat, bo nie mógł znaleźć fotek gnomowych odmian a nie Tobie... ja nie musze sie niczym chwalić, bo nie mam takiej potrzeby, coś jeszcze? a takie zaczepki to marna prowokacja, wejdz w linka który wysłałem pare postów wyżej i zobacz jak sie uprawia maryśkę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół