nasiona marihuany

Jakie polecacie najlepsze hybrydy z przewagą sativy?

Wyszukiwarka Forumowa:

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Zamierzam przerzucić się tylko na hybrydy sativa AF, indica tylko przeciwbólowo i na spanie.
Co byśie polecali, najlepiej kultowe odmiany, bo chcę zacząć od przeszłości, na nowości przyjdzie czas.
Na razie jestem pod wrażeniem Jacka Herera i będę po kolei szukał kolejnych bestsellerów.
Interesuje mnie zielsko AF z średnio/dużym THC, najlepiej koło 20%, ale to nie jest mus.
Nie zależy mi na jakiejś strasznej euforii, raczej na braku czapy/dzwona typowego dla odmian/hybryd indica, bo to mnie denerwuje.
No żeby trochę aktywizowało.
Herer, to na ten moment najlepsze, co próbowałem.

Co byście dopisli do tej listy?

Jack Herer
Sour Diesel
Durban Poison
Green Crack
Super Lemon Haze
Bruce Banner
Blue Dream

Na razie z wyżej wymienionych paliłem tylko Herera i Bannera, Souer Diesel się dopiero "robi".
 
Ostatnia edycja:

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Herera nie paliłem, więc porównania nie mam ale bardzo mi odpowiada stan po think different od DP auto. Sezon pink plant od Eva seeds też robi robotę. Koledzy po zapaleniu tego byli zdziwieni że taki fajny stan może być po sativie. Naprawdę polecam te hybrydy, TD od DP zbite topy jak indica, a PP od ES raczej luźne,ale nadal klejące
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Critical Orange punch AF od dp też fajne ziółko
 

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
A jak w ogóle widzicie AF od DP?
Nie korzystałem jeszcze z tej firmy, zawsze jakoś drogo mi się wydawało, szczególnie przy pojedyńczych pestkach.
Nawet w porównaniu do innych, niezbyt tanich breederów.
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Ja miałem automazar, cop, i blueberry kusha od nich. Fakt że cena do jakości genów moim zdaniem nie adekwatna
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Od bulka i sweet seeds bierz automaty spoko są, zawsze ładne rosną
 

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Bulk Seeds ma dobre odmiany?
Zawsze jakoś omijałem tego producenta.
Dobrze wiedzieć, akurat szukam czegoś porządnego, ale w dobrej cenie.
Które tam hybrydy, z przewagą sativy, mają dobre?

To jest coś na poziomie Pan Pestka czy lepiej?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Jeśli chodzi o af od dp to bardzo sobie je chwale jeszcze mnie nie zawiodły, nie wiem czemu ludzie teraz narzekają na dp, w foliaku wyniki po 50g to żaden problem dla dp i moc też fajna
 

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
A
ja bym dopisał żebys sadził sezony a nie afy

A czemu to?
Sadziłem jedne i drugie, jedyne co mnie denerwuje w AF, to że potrafią się czasem np. położyć w stadium siewki, kompletnie bez powodu (nie są przelane czy wydłużone), no i częściej trafia się karzeł, albo jakiś inny problem.
Za to szybciej rosną na tej samej powierzchni i mniej plantów można sadzić, żeby uzyskać ten sam czas uprawy i ten sam plon.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@BabaMaria a temu że w automacie to tyle sativy ile na pudełku napisane a reszta to pobożne życzenia twórcy. Sam nie uprawiam automatów ale jak juz kiedys komus pisałem mam znajomka on tylko auto leci i jak czasem coś przyniesie to dla mnie czy to jego amnezja hejz czy cokolwiek innego (a posadził juz mnóstwo odmian przez ost kilka lat np większość z katalogu fast buds) ja nigdy nie czuje róznicy. Nie twierdze ze autosy nie maja mocy ale jeszcze nie jarałem takiego który miałby efekt sativy. Dla mnie to poprostu ściema. Moze kiedyś jak ktoś mnie poczęstuje takim afem to przyznam rację. Chcesz satve to posadz fotoperiodyka, daj jej kwitnąć te 10plus tygodni i bedziesz wiedział o czym mówię. Auto to sie na dwór nadaje. Podkreślam to moje prywatne zdanie które wyrobiłem sobie przez ponad 25 lat palenia i juz ładne pare lat uprawy.
 

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Co to jest NDL?
Akurat mam Herera i Sour Diesel, jak dojdą, będzie okazja sprawdzić czy się róznią od reszty.
Do AF nie jestem przyspawany, jeśli foto okaże sie lepsze, to wrócę do nich.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół