• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Jakie polecacie odmianki od HSO

jolero88

Well-known member
Buchów
432
Miałem tylko do czynienia z blue dream, i tak kombinuje żeby spróbować więcej odmian od nich.

Śmieszek420

World Wide Weed
Buchów
6,370
Odznaki
2
Znajomy bardzo dobrze wspominał Green Crack od ich. Szczególnie jak lubisz sativy.

jolero88

Well-known member
Buchów
432
Green Crack jest dostępna na ganjafarmer.pl
https://ganjafarmer.pl/pl/586-green-crack.html

Smialo mozesz od nich brac a jesli chodzi o HumboldtSeeds to zdecydowanie wymiata kosiarz umyslow jakim jest Og Kush
sprawdz sobie, ja jestem zadowolony

A miałeś może og kusha od dinaferm? Jak tak to jak różnica między tym od HSO

Myślałem nad tą odmainką 707 Truthband by Emerald Mountain są to geny og kusha o fioletowym pheno. Ale wątpie żeby ktoś ją miał na forum i mógł coś o niej napisać.

Śmieszek420

World Wide Weed
Buchów
6,370
Odznaki
2
Sprawdzałem ale ta odmian jest nie dostępna w polsce. A z opisu wynika że to bardziej indyka jest.

Ogólnie to GC to sativa, sprawdzałem na leafly. Ale poczytałem trochę i ten GC od HSO ma mieć fenotypy i w stronę sativy i w stronę indi... Hymmm.
Dr Dina miała kilka Em Dog OG by Dr.Greenthumb spytaj jej czy wyszły dobre, bo wyglądały spoko.

Dirtbag

Guest
Green crack jest jak koks fajnia szybka faza ktora szybko sie konczy lol

Konopioland

Lazy Bastard
Buchów
0
Green crack jest spoko. Jeszcze poecam Desert diesel i Trainwreck.

jolero88

Well-known member
Buchów
432
dzięki za propozycje, a moglibyście uwzględnić tez stosunek jakość/plon. Bo moge zrobić tylko jedno grow w roku z 12 pannami. Mam już 3 blue dream. 3 big kush od dinaferm. tak ze zostaje miejsce jeszcze na 6 roślinek. Ten diesel może być niezły, widziałem że Gandi go kiedyś miał.

kubica88

Well-known member
Buchów
0
Jesli zastanawiasz sie nad og kush z Humboldt czy Dinafem to zapytaj ganjafarmera. On byl tam w Hiszpani i mowil ze Humboldt jest jakos powiazany z Dinafem ale nie pamietam dokladnie o co chodzi. Chyba jedno i drugie to jest to samo albo bardzo podobne. Dostalem najnowszy katalog od Humboldt na 2016 i najbardziej obiecujaco wyglada 707 truthband https://ganjafarmer.pl/pl/1828-707-headband.html TYlko ze to tonowsc ale mysle ze mozna im zaufac.

jolero88

Well-known member
Buchów
432
To się zdecydowałem na 3 sionka tego 707 thruthband. Jeszcze 3 jakieś musze wybrać, ale juz nie geny og. Nigdy nie miałem diesla, zastanawiam się nad nim, pytanie do tych co kosztowali, fajne palonko?

deer

Well-known member
Buchów
0
W zeszłym roku były w gratisie u gnomesgardes Auto OG Kushe, miałem dwie takie pesteczki i naprawde fajne palonko. Bardzo ładny top, zbity i żywiczny.

Konopioland

Lazy Bastard
Buchów
0
Ten desert diesel fajne palonko. Ludzie mnie o to pytali czesto. Bardzo charakterystyczny zapach i smak, ale wcale nie jak diesel ON.

kubica88

Well-known member
Buchów
0
Ja jakbym mial jeszcze wolne miejsce na jakas odmiane to nie bvrał bym diesla. One sa spokrewnione z Kushami, ale wziolbym rohale haze z dinafem. To jest sativa o najczystrzym euforycznym hasju. Specjalnie po to ja wyhodowali :D

Homer S.

Well-known member
Buchów
0
DR GREENTHUMB'S EM-DOG BY B-REAL

Zapach nie najmocniejszy, trochę mięty, sera, może sosny. Smak skun/ser plus ziemisty dodatek pozostający na języku.
Moc bardzo przyzwoita, bardziej indi.

Pierwszą godzinę ma się masę pomysłów co by tu zrobić aż nagle brakuje energii na wykonanie chociaż jednego. Wciska w fotel i miesza w głowie. Porządne gastro.

Wrzucę jeszcze na dniach coś o 707 headband i traiwrecku bo mam gdzieś skitrane. Wszystko po półrocznym curringu.

Parę lat temu miałem na oucie pineapple skunka (w gratisie gdzieś dostałem). Musiałem ciąć w połowie października przez pogodę, brakło dwa tygodnie ale temat super. Zwłaszcza w smaku, słodziutki-owocowy, dla mnie super. Moc też była fajna i pobudzająca ale to pewnie przez to też że brakło te dwa tyg.

Pamiętam że późno zaczął kwitnąć ale szedł w dobrym tempie.

Na razie jeszcze się na nich nie zawiodłem i na dniach kiełkuję og kusha i sour blueberry na inn i wezmę klony na outa.

Zawisza Czarny

Well-known member
Buchów
0
kupilem blue dream i sour blueberry i to sporo zakupy za ponad 1000zl i nikomu nie polecam tego chujostwa drogo i problemy od samego poczatku ...
po pierwsze kielkowanie... pewnie zlezale pestki... ( bo innym nic nie bylo)
a jak juz cos wyroslo to jakies mutanty ...
na 10 to moze ze 4 ida tak jak powinny...
i blue rhino z positronics to samo
NIE POLECAM NIKOMU

Homer S.

Well-known member
Buchów
0
Train Wreck

Smak/zapach też serowy ale z jakimś orientalnym dodatkiem. Zdecydowanie bardziej sati, porównywalne działanie do LiberstyHaze (miałem w jednym rzucie). Dla mnie najlepszy z całej trójki. Można z rana troszkę zapalić i jest energia do działania ale też dobra bomba. Świetne na rower. Też dość długa trzyma nawet jak się niewiele spali.

707 HEADBAND

Oryginał. Fotki nie do końca to oddają ale bardzo ciemny/purpurowy i szybko się wybarwił, na początku flo. Miałem co prawda zimno w nocy ale tylko jego złapało. Nietypowy 'zapach', jebie starą piwnicą :sunny:. Taki ciężki do opisania i dość nieprzyjemny. Zdecydowanie bardziej indi w moim odczuciu, inaczej niż opisał producent. Na pewno bardziej niż Train Wreck. Mocna rzecz. Trochę się zraziłem do 'koloru' red purpsami i kolorowymi automatami (słabizna) ale tu byłem mile zaskoczony.

Wysychał najdłużej pomimo takich samych warunków. Po wysuszeniu dalej sprawiał wrażenie tłustego w dotyku.

Ziomek który ode mnie dostaje sample używa vapo (tytan II) i mówił że jeszcze nigdy nie ściągał tak gęstych chmur. A przerobił już z 30 odmian.

p. s.

OG i SB wykiełkowały bezproblemowo :crazy: to za 3 miechy coś napiszę o nich.

Homer S.

Well-known member
Buchów
0
Bardzo dobry stosunek ceny nasion do jakości plonu. Duża stabilność (trzy headbany miałem z różnych paczek i za każdym razem taki ciemny diabeł, smród również identyczny).

Na razie mi najbardziej trainwreck podszedł ale polecić mogę wszystkie z czystym sumieniem.

W tym roku planuję buba gift i mango sapphire spróbować w foliaku. Sour blueberry doszła więc i z nich coś powinno być.

OG Kush

707 headband

DR GREENTHUMB'S EM-DOG

po prawej

Sour Blueberry

in

foliak

Lansky

Guest
Ja polecam Ci z czystym sumieniem Shackzille, Killing Fields albo Sugar punch....co prawda nie od Humboldt, ale nie bedziesz zawiedziony :)

Góra Dół