nasiona marihuany

jakość nasion w PL

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Czy to prawda ze wiekszosc polskich seedshopów nie oferuje dobryc nasion? ze zadko kielkuje 10/10 z paczki zakupionej przez net?Nie wiem teraz mam dylemat w ktorym sklepie kupić. od razu pewnie chcecie powiedziec "co za kolo oczywiscie ze na cannabis.fr.pl" ale tak jest zaledwie 1 czy 2 odmiany out aja OUT-erem jestem bardziej z indoorem dalem sobie spokoj.... i teraz tak ... no bo kurcze wkoncu lepiej kupic od lepszych sklepów jak nirvana , seedboutique czy female seeds itd ... czy ktorys z tych sklepow ma swoja "siedzibe" w Polsce? czy wszystkie za granicą i czy dostarczają do polski? a jezeli tak to ile az dostawe ? :D lol :p hyh a jezeli mam dac sobie spokoj z azgranicznymi i kupywac z polskich to jaki sklep wybrac jezeli oczekuje dobrych nasion EM E-bud Skunk purple power czy może Master Kush ?? Odpowiedzcie bo jak do tej pory brałem nasiona od kumpla i chce wiedziec jak mialbym kupic to skad !!! ;) :D :mrgreen: :lol:
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Jasne ze teraz nie ma nasion na out, bo jeszcze nie ma sezonu. Na wiosne bedzie mial sporo, a jak z nim pogadasz to moze ci sprowadzi odmiane, taka jaka bys chcial. A jakość tych nasion jest bardzo dobra, bo koles sprzedaje nasiona oryginalne. Wspolpracuje z Nirvaną, No mercy supply, Femaleseeds, Sensi seeds, mr. nice. Na femaleseeds.nl jest nawet napisane ze z nimi wspolpracuje. Zamawiajac u niego, dostajesz takie same nasiona, jakbys bral z zagranicznego seedbanku, tyle ze taniej, bo koles bierze duzo np. z nirvany, i ma upusty. Porownaj sobie ceny...

10/10 kielkujacych rzadko sie zdarza?? Ja tak mialem, a pierwszy raz sie wzialem za kielkowanie :mrgreen:

a jezeli chodzi o inne polskie seedbanki - niegwarantuje niczego :evil:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Hyh spoko ;) ja juz sie nie moge doczekac sezonu na Oucie ;) jakie ty bedziesz sadzil ja sie zastanawiam nad EM EB PP lub moze skunkiem lub cos egzotycznego jak blueberry lub grapefruit ;) bubblecious :> juz dawno nie mialem jakichs fajnie pachnacych i smakujacych odmian :p ostatnio mialem 2 EM samice i E-bug zenska jedna i jak je wysuszylem pachnialo jak kawa lub jak anyż cos w tym stylu ;) w kazdym razie ziolo i hasz to dwie najlepsze rzeczy podczas wakacji :p
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja sie zastanawiam nad AK47 i Ice Queen na outa. Ciekawie sie zapowiada sezon 06 moj pierwszy sezon out :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
orzi napisał:
10/10 kielkujacych rzadko sie zdarza??
Ktos musi byc prawdziwym szczęściarzem zeby mu tyle wykiełkowało a nawet jesli to i tak pózniej jakaś roslinka może paść :)

Polecam sklepik cannabis.fr.pl ja mam od nich nasionka purple power a z tego co wiem to na wiosne bedzie dużo odmian outdoorowych a jesli jakieś nie bedzie to zawsze mozna sie skontaktować ze sprzedawcą i poprosić żeby sprowadził

Co do innych polskich sklepów to omijam je z daleka muszę mieć 100% pewność że dostane to co chcę dostać, wole zapłacić więcej i zamówic z holandii ale wiem ze otrzymam to za co zapłaciłem, jedynym sprawdzonym sklepikiem jest cannabis.fr.pl hmm chyba sie powtarzam :) pozdro
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
wam powiem ze kazda oferowana odmiana w seedschopach jest dobra, tylko trzeba patrzec czy rosl jest na indoor czy na outdoor...i na małe boxy brac rosl z przewaga indica...potem to warunki do uprawy decyduja jak duzy bedzie plon...

a cannabis.fr.pl jest poprostu posrednikiem...tak jak orzi wyzej sie wypowiadał

no jesli komus bedzie przeszkzdał za mocny odór krzaczka to nie powienien brac odmain ktore maja w sobie skunka albo white widow...
 

MARIHUANUS

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2006
Postów
44
Buchów
0
jak dla mnie to żaden z tych sklepików polskich niema oryginalnych nasion...
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
MARIHUANUS, - na jak dla ciebie pewnie nie... bo jak dla ciebie to pewnie tylko chwast.com czy tam chwast.pl ki ch.uj. Cannabis.fr.pl , seed.pl miałem siona z obydwu i zawsze bylem zadowolony.

bialy_mis napisał:
Ja sie zastanawiam nad AK47 i Ice Queen na outa. Ciekawie sie zapowiada sezon 06 moj pierwszy sezon out :D
- miałem AK48 bardzo mało ale jednak było. Miałem jednego pyćkiego bobka ... spaliłem go i miałem problemy z utrzymaniem równowagi !. Teraz jestem niezmiernie szczęśliwy, bo po niemal hm.. 3 miesiącach wyszedł mi drugi AK48 z Ziemi ! myślałem, że pestka skisła tam nawet nie chciało mi się sprawdzać nie wyszła i już.. a tu myk dzisiaj przychodzę a tam już 4 listki :).
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
cannabis fr to full wypas profesjonalizm! bardzio dobry sklep zawsze z tamtad biore i wszystko zawsze szybko sprawnie elegancko i czesto gratisy w postacuii nasionek fachowy sklep
 
R

rrybek

Guest
Ten temat jest nie aktualny ponieważ rok temu nie znaliśmy na tyle dobrze tych sklepów z których teraz zakupujemy nasiona canabis.fr.pl-według mnie ceny są takie same jak na zagranicznych stronach z nasionami, a ten jest w polsce, a o wałku nie ma co mówić.
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
ale koles wypisuje pierodly no i zbulwersowalismy sie
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Ten temat jest nie aktualny ponieważ rok temu nie znaliśmy na tyle dobrze tych sklepów z których teraz zakupujemy nasiona canabis.fr.pl-według mnie ceny są takie same jak na zagranicznych stronach z nasionami, a ten jest w polsce, a o wałku nie ma co mówić.

heh za granica jest troche taniej, ale wiadomo ze jak juz zamawiasz to na pewno nie jedna paczke, do tego dochodzi przesylka w dwie strony bo kase trzeba tez przeslac, jak wezmiesz z c.fr.pl to np przy 3 paczkach cena idzie 15% w dół, jak wiecej to pewnie jeszcze wiecej w dół wiec ceny praktycznie sie zrównują :)
 
R

rrybek

Guest
typa zwałowali na chwaście czy jakiś innych sklepach o śmiesznych nazwach i nie kupi już w polsce bo sra :pl: :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół