nasiona marihuany

Jamajka- Legal czy nie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Narkotyki
Marihuana (ganja) jest uprawiana i sprzedawana na dużą skalę, ale także na Jamajce posiadanie, używanie i handel narkotykami jest zabroniony i bardzo surowo karany!
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
nie jest legalna ale wszyscy ja pala nawet policjanci :p najwieksze plantacje znajuja sie wysoko w górach by nie bylo przypalu :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
To bylby dla mnie raj... Szkoda, ze mimo chujowego prawa i wladzy kocham nasz kraj i nie spiesze sie z opuszczaniem go na stale;]
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Shadow, kiedys bedziemy sadzic w ogrodkach przed oknem na lajcie w bloku hehe tylko bedziesz musial pilnowac zeby Ci ktos nie podpie****il hehe...:Dpeace
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
nie trace na to nadzieji. Pytanie tylko: za ile lat?
 
D

delete

Guest
a ja myslalem ze tam w Jamajce na legalu sie sadzi , rosnie gdzie chce nom ale jak widze troche prawdy uslyszalem prawie kazdy jara :)
 
R

Rider

Guest
na jamaice nie jest tak korolowo jak sadzicie, przeciez maja tam rezim, ostre prawo, ale sa
tam takie miejsca zwane rajem :bounce: albo w chÓj dolarow :king:
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Trawa na Jamajce jest częścią kultury ludzi tam mieszkających. :cat:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Zgadzam się Sqnsument. A co do naszego ukochanego kraju to jeszcze troche poczekac jak młodsze pokolenie dojdzie do władzy. Bo jak narazie ręka ręke myje i w sejmie itd. w ciąż te same ryje tylko na innych stanowiskach.:/ Miejmy nadzieje ze dożyje tego że w polsce będzie legal ( Lepper chciał legalizacji) :) Taka moja opinia na ten tema
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Protektus napisał:
( Lepper chciał legalizacji)
to nie było dokładnie tak. Andrzej L. miał spotkanie przedwyborcze z młodzieżą. Zapytano go czy jak zostanie prezydentem to czy zalegalizuje marihuane a on odpowiedział tak: ,,wybierzecie mnie to będziemy rozmawiać'', tak że myślę ze te plany bez względu na to czy by stał na czele państwa toby nigdy nie doszedło do realizacji. Jedyne co można zrobić w naszym ,,kraju'' to wyj***ć tych wszystkich po***ów, którxzy ,,rządzą" z tego cyrku....
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Dzieki za sprostowanie rastaDZAsta :) a co do wy***ania tych wszystkich baranów to jestem za. Ja moge zostać premierem :) :) a forumowicze byli by zasiadali w sejmie :D:D. No ale miejmy nadzieje że niebawem postarają się i coś pomyślą popie********
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Niestety zgadzam się z wami zanim legalizcja będzie w Naszym ukochanym kraju to jeszcze poczekamy ładnych pare lat. U nas panuje teraz ciemnogród ludzie któży mają klapki na oczach i wpojonych chorych zasadach, które przedstawiają ludzi palących jak narkomanów. Któży zapewne zaraz będą walić w baty. To jest ich tok rozumowania. Pamiętajcie jedyna dobra partja to SLD.
RPis Nie :farao: Pis PO :farao: LEPER :puker:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Co do klapkach na oczy naszego społeczeństwa to się zgadzam ale głównie wynika to z niedoinformowania media przedstawiają palenie jako rzecz która odrazu tak jak powiedziałeś prowadzi do walenia w kable czyli do samego dnia. Społeczeństwo słuchając tego wyrabia sobie opinie chociaż nie wie jak jest naprawde. Albo np. dajmy te wszystkie seriale detektywi itp. takie samo działanie na człowieka który nie wie ocb. zobaczcie jak to ryje ludziom berety ( przesłanie tych ***anych seriali to - Bądz ***an*** sprzedawczykiem, ***an** frajerem) no chyba zgodzicie się ze mną pozdro
 
B

Bless Herbalist

Guest
Pamiętajcie jedyna dobra partja to SLD.
pier***ić głupich lewaków - zawsze wszystko obiecują, a potem nic. Jedyne co po nich można się spodziewać to legalizacji "małżeństw" pedałów i lesb. Jeśli chodzi o jakomś partie która oficjalnie mówi o planach legalizacji ganji to UPR i są przeciwko pedałom.

----Ogień na gejów----
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
UPR ?? Szczerze to nawet o takiej nie słyszałem :D:D ale jak cos to będe głosował na ludzi z tej partii ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół