nasiona marihuany

Jamajskie geny?

Wyszukiwarka Forumowa:

electric

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2022
Postów
33
Buchów
9
Siema

Znam jamajskie sezony - Jamaican Dream i Jamaican Pearl.

Niestety słabo w naszym klimacie i pytanie brzmi czy napotkaliście coś bardzo zbliżonego do jamajskich roślin ale w formie auto? W necie nie mogę nic znaleźć. Tu chyba nie można napisać, że szukaj "sativy", bo jamajskie strainy chyba są tylko tamtejsze?
 

electric

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2022
Postów
33
Buchów
9
Nie bardzo wiem co to są Jamajskie geny, ja też mogę zrobić swoją krzyżówkę i nazwać ją Jamajski Skun:)
Chcesz dobre pestki bierz od Deutera, Bio Genetic albo od Gnoma tanie dobre i sprawdzone.
Gdzie ich szukać

https://gnomesgarden.pl/

https://hideandseed.nl/
Nie musisz dziękować

https://hideandseed.nl/kategoria-produktu/sativa/

Ehh ale czego nie rozumiesz… Afganistan ma swoje geny, Tajlandia ma swoje, Meksyk ma swoje i TAK SAMO JAMAJKA ma swoje. Z tych pierwszych geny są znane i sprzedawane, natomiast z Jamajki nie ma nic oprócz dwóch które podałem. (Przynajmniej nie w w pl).

Pytam tutaj o geny wywodzące się z Jamajki, a nie gdzie kupić sative. Mogę kupić sative ze strainami z Meksyku ale nie chce - interesują mnie strainy z Jamajki… Stad post dyskusyjny/informacyjny
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
A nie może być w jamajskich afganskich genów?
 
U

Usunięty 82915

Guest
Żeby dostać geny prosto z Jamajki to musiałbyś tam pojechać, znaleźć dziko rosnącego krzuna i pociąć klony.
W pestkach będzie Ci ciężko coś znaleźć bo wszystko co się dało już chyba zostało pokrzyżowane se sobą X razy
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Żeby dostać geny prosto z Jamajki to musiałbyś tam pojechać, znaleźć dziko rosnącego krzuna i pociąć klony.
W pestkach będzie Ci ciężko coś znaleźć bo wszystko co się dało już chyba zostało pokrzyżowane se sobą X razy
Tez nie ma się wtedy pewności, mógł ktoś zaciągnąć geny afganskie i się mogły rozplemic
 

nokiafan

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2021
Postów
164
Buchów
271
Odznaki
2
Jeśli sam nie znalazłeś jamajskich genów w wersji autoflo to raczej nikt inny też ich nie znajdzie. Każdy ma takiego samego googla. Ja też ich nie znalazłem. Skoro na rynku pestki z jamajskimi genami nie są popularne to nie są warte uwagi dla typowego konsumenta. Skoro nie są popularne to breederzy nie mieli powodów, żeby robić z nich automaty. Inną sprawą jest też to, że twoje wyjątkowe jamajskie geny w wersji automatycznej nie będą już w pełni jamajskie.

Tutaj masz kilka artykułów o temacie, który Cię interesuje. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wybrał jeden ze strainów poniżej i sam zabawił się w breedera i stworzył własnego jamajskiego af. Dało by ci to cenne doświadczenie w uprawie i satysfakcje ze swojej własnej krzyżówki. Mógłbyś nawet wtedy udostępnić pechy tutaj, ludziom na forum.



 

electric

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2022
Postów
33
Buchów
9
Laughing buddha od BArney Farm ma Jamajskie
Dzięki, sprawdze

A nie może być w jamajskich afganskich genów?
Hmmm, dobre byłoby i to ale raczej myślałem, że może jest coś z jamajskiej sativy z dodatkiem rudelaris do auto.

Żeby dostać geny prosto z Jamajki to musiałbyś tam pojechać, znaleźć dziko rosnącego krzuna i pociąć klony.
W pestkach będzie Ci ciężko coś znaleźć bo wszystko co się dało już chyba zostało pokrzyżowane se sobą X razy
Tak zrobie hehe. No po prostu chciałem się zorientować. Niektórzy w tym po 20 lat siedzą to może znają odpowiedź i potrafią wyjaśnić.

Jeśli sam nie znalazłeś jamajskich genów w wersji autoflo to raczej nikt inny też ich nie znajdzie. Każdy ma takiego samego googla. Ja też ich nie znalazłem. Skoro na rynku pestki z jamajskimi genami nie są popularne to nie są warte uwagi dla typowego konsumenta. Skoro nie są popularne to breederzy nie mieli powodów, żeby robić z nich automaty. Inną sprawą jest też to, że twoje wyjątkowe jamajskie geny w wersji automatycznej nie będą już w pełni jamajskie.

Tutaj masz kilka artykułów o temacie, który Cię interesuje. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wybrał jeden ze strainów poniżej i sam zabawił się w breedera i stworzył własnego jamajskiego af. Dało by ci to cenne doświadczenie w uprawie i satysfakcje ze swojej własnej krzyżówki. Mógłbyś nawet wtedy udostępnić pechy tutaj, ludziom na forum.



W sumie mądrze piszesz z tą popularnością. Znaczy nie chodziło mi o 100% jamajską pestkę tylko coś naprawdę zbliżonego. Może ktoś po prostu ma jakieś info na taki temat, że jakiś auto powstał właśnie z czegoś jamajskiego.
Zabawić się to marze o tym ale no czekam na lepsze czasy bez stresowe, że tak napisze :D
Dzięki za odpowiedź

Oooo, będą miały co wtedy w genach?
No wiadomo, że to nie będzie 100% jamajka ale chodzi o coś bardzo zbliżonego.

JamajkaHaze :)
Ooooo kurde tego to nie widziałem :D Dzięki bardzo! W tym kierunku zmierzałem - oczywiście o ile można wierzyć zapewnieniom genotypów :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jedyne landrace z Jamajki jakie kojarzę to Bluemountain sativa i lambsbread. Tej drugiej da się znaleźć crossy w necie, może pestki czystej odmiany też. O oryginały z tamtąd będzie ciężko bo biali bardzo dawno przywieźli tam holenderskie pestki i głównie je zaczęli tam sadzić.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
Z ostatnią legalizację w Tajlandii spodziewam się fali nowej genetyki stamtąd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół