nasiona marihuany

Jarzębiny out 2021

Wyszukiwarka Forumowa:

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,016
Mi kiedyś za***ali 2-3 tygodniowe sadzonki. Tutaj dopiero powstaje pytanie PO CO?!?!?! Inteligentny złodziej by doczekał
Z takimi młodymi roślinami, które ktoś opie****a to jak dla mnie jedyna opcja, to pozbywanie się konkurencji z tych terenów, albo ktoś kto chce, żeby to nie rosło po prostu na tych terenach.
 

Pojebus

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2021
Postów
30
Buchów
133
Współczuje bo znam ten ból!Co za k***y jakieś!karma wraca hue hue więc spotka kogoś kara prędzej czy później...musisz się odbudować psychicznie i być mocny!pozdro
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,974
Odznaki
5
Jesienią zawsze jest łatwo to wyczaić z góry bo mj ma inny kolor niż wyblakła zieleń w około. Zwiększyłem spota i ilość roślin co już łatwiej to zauważyć z góry. Tutaj u mnie było dużo ścieżek wydepkanych przez różne zwierzęta, normalnie autostrady. Stawiam na typa z szybowca ale w sumie teraz tylko sobie mogę stawiać, równie dobrze może ktoś czesał łąki z buta i wbił do mnie. Może ktoś mnie śledził bo moja morda znajoma. Teraz to milion pomysłów i każdy ma jakiś sens. Tak lepsze wy***anie przez złodzieja niż jakaś ku**a miała by zadzwonić na niebieskich. Tyle dobrze ze bezpiecznie, ręce całe które mogą zrobić kolejny projekt. Tylko myślę że już trzeba się znowu odsunąć o ileś km w strony wiejskie. Fotopułapki są spoko tylko trzeba na kogoś nr zarejestrować i mieć 2 tel do tego. To juz poprzednio myslałem o tym. Jedyny minus że jakiś niby ciepło emituj i można je zobaczyć, ile w tym prawdy to nie wiem.
Najbardziej to szkoda miejscówki bo dobra gleba i można sobie studnie kopać a bez tego na większą ilość nie
ma co zaczynać.
@woddborsuk Tak pewnei to ta sama morda i teraz ku**a przegląda otomoto i patrzy jakie porshe sobie kupi haha.
A co do automatów to mi tam ku**a każde dobrze porosły, wszystkie fajnie pozbijane ale najbardzie podoba mi sie po wysuszeniu Pinapleexpres-Biogenetic. I tak najalepiej sadzić sautomaty, ciąć je na poczatku sierpnia i wy***ane jajca mieć. Tylko to jak chodzić na swój staw łowić ryby gdzie największy lin ma 30cm. Każdy chce k***y do nieba, tylko te k***y kosztują:D
A i tak ktoś powie że out to lajty bo tylko sadzisz i samo rośnie;]
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,024
@karoleek gęsto miałeś posiane te autosy? bo z przyczyn niezależnych ode mnie jakbym ruszył w przyszłym sezonie to jedynie ratruja mnie autosy iz lepiej będzie je wysuszyć w sierpniu jak we wrześniu czy pazdzierniku :) Tak to se rozwiesze na zewnątrz, z grubsza zejdzie masa i można dalej przewozic :) Kolejna sprawa to mam na tym starym spocie konkretne kopce i myślę czy nie wrzucić tam po 2 rośliny iż chyba szkoda kopca na jednego planta....
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,016
@karoleek gęsto miałeś posiane te autosy? bo z przyczyn niezależnych ode mnie jakbym ruszył w przyszłym sezonie to jedynie ratruja mnie autosy iz lepiej będzie je wysuszyć w sierpniu jak we wrześniu czy pazdzierniku :) Tak to se rozwiesze na zewnątrz, z grubsza zejdzie masa i można dalej przewozic :) Kolejna sprawa to mam na tym starym spocie konkretne kopce i myślę czy nie wrzucić tam po 2 rośliny iż chyba szkoda kopca na jednego planta....
z doniczek 10l miałem w tym chyba 7 automatów rosnących podwójnie, to z czegoś takiego nie wyszło więcej niż 40,a inne pojedyncze dobre auto zbliżały się do 40.
Wiele miejsca to one nie potrzebują na korzenie, kwestia tylko żeby naciągnąć odpowiednio
 
Ostatnia edycja:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,974
Odznaki
5
@karoleek gęsto miałeś posiane te autosy? bo z przyczyn niezależnych ode mnie jakbym ruszył w przyszłym sezonie to jedynie ratruja mnie autosy iz lepiej będzie je wysuszyć w sierpniu jak we wrześniu czy pazdzierniku :) Tak to se rozwiesze na zewnątrz, z grubsza zejdzie masa i można dalej przewozic :) Kolejna sprawa to mam na tym starym spocie konkretne kopce i myślę czy nie wrzucić tam po 2 rośliny iż chyba szkoda kopca na jednego planta....
Gęsto. Tak gęsto że ciężko było chodzić między nimi żeby ich nie uszkadzać. Fasty Purple maroc posadziłem już rzadko i było bajki jeśli chodzi o podlewanie i doglądanie. Tylko na te Purple. Poszło dużo więcej miejsca. Co do kopców to ja w ubiegłym roku Fasty od Grześka dawałem po 4-6 i było git, tylko każdego trzeba było naciągnąć w inną stronę. Wiadomo dasz gęsto to mniej wyjdzie z jednego, dasz rzadziej to więcej że sztuki wyjdzie. W gęstwinie praktycznie idzie główny szczyt, maczuga Herkulesa i kilka odrostów. I bocznych, dolnych praktycznie nie ma. Dasz rzadko to już i z dolnych coś zetkniesz. To już jak to lubi przeliczając z metra kwadrat pewnie wychodzi podobnie. Trzeba by było na sztywno sprawdzić ten i ten sposób na takim samym metrażu. Oczywiście dochodzi jeszcze wymiana powietrza, w gęstwinie jest mniejsza i łatwiej o pleśń. Czyli jak mało czasu na doglądanie to lepiej większe odstępy. Ogólnie jakie ruchy nie zrobimy toa swoje plusy i minusy. Ja to zawsze na ścisk bo jestem pazerny?
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,024
Gęsto. Tak gęsto że ciężko było chodzić między nimi żeby ich nie uszkadzać. Fasty Purple maroc posadziłem już rzadko i było bajki jeśli chodzi o podlewanie i doglądanie. Tylko na te Purple. Poszło dużo więcej miejsca. Co do kopców to ja w ubiegłym roku Fasty od Grześka dawałem po 4-6 i było git, tylko każdego trzeba było naciągnąć w inną stronę. Wiadomo dasz gęsto to mniej wyjdzie z jednego, dasz rzadziej to więcej że sztuki wyjdzie. W gęstwinie praktycznie idzie główny szczyt, maczuga Herkulesa i kilka odrostów. I bocznych, dolnych praktycznie nie ma. Dasz rzadko to już i z dolnych coś zetkniesz. To już jak to lubi przeliczając z metra kwadrat pewnie wychodzi podobnie. Trzeba by było na sztywno sprawdzić ten i ten sposób na takim samym metrażu. Oczywiście dochodzi jeszcze wymiana powietrza, w gęstwinie jest mniejsza i łatwiej o pleśń. Czyli jak mało czasu na doglądanie to lepiej większe odstępy. Ogólnie jakie ruchy nie zrobimy toa swoje plusy i minusy. Ja to zawsze na ścisk bo jestem pazerny?
Miałem w ttym roka 2 grządki, posadziłem chyba co 15-20 cm no i bylo tak jak mówisz że rosły same główne szczyty, gdzieś w kopcu posialem wczesniej jednego autosa to rozrósł sie fajnie :) No jest dylemat czy dać po jednej sztuce czy tez 2, odstępy od kopcy duże takze nima problemu, najpierw to trzeba dokonczyć tego projekta i się bęzie myślało co dalej, moze tylko pare szt. wrzuce co by było na ząb... pomysłow duż, a co z tego wyjdzie to nie wiem :D Też człowiek łasy jest więc podejrzewam jak się to skończy :) własnie ile dotrwało Ci tych autosów ? i jaka cyfra była na koniec ? :)
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,974
Odznaki
5
Dobra trochę mnie nie było tutaj... Jakoś tak odechciało mi się nawet podglądać innych przez tą wy***ke. Przeszło mi:D
Z 5 poprzednich wyszło jakoś 630 ale widać że jeszcze by postały. Foty po wysuszeniu:

IMG20211002183340.jpg

IMG20211002183409.jpg

IMG20211002183434.jpg


Więc automaty dały 5060, paleta coś około 400. 5060+400+630= 6090!

Ogólnie przypomniałem sobie o was bo musiałem przepakować z beczki temat bo był luźno wsypany, teraz popakowałem w worki dla bezpieczeństwa wilgociowego. Do beczki weszło 2150.

IMG20211105103112.jpg

IMG20211105092657.jpg

IMG20211105092709.jpg


Bardzo gorąco polecam tereny bagienne. Ziemia wy***ana czorna jak wyngiel, studnie można kopać po***anych rozmiarów! Niestety czasy się zmieniają i chyba bardziej będę nastawiał na automaciki dla bezpieczeństwa;)
Bardzo dziękuje @quakemind @panpestka.pl !
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
@karoleek chujowizna straszna :/ chętnie Cię wspomożemy jakąś paczką na indoor. Odzywaj się na prv

montuj następnym razem fotopułapke
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół