• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Jarzębinowy Out GGSy I inne.

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
Zapraszam!

Więc tak, spotów jest kilka, każdemu damy jakaś nazwę I miejmy nadzieję że będzie jak rok temu! W sensie jak nic nie ukradnie.
Głównie będą to Grzechowe ziarna automaty, polautomaty I sezony.

Na początek cykniemy spota "puchatek" którego również dostałem w spadku ha. Każdemu się to opłaca.
Spot jest położony dość nisko, obrosniety trzcinami, została na nim wykopana studnia tak na 1m. Wody narazie nie brakuje I może tak już zostanie. W tym sezonie kompletnie zrezygnowałem że spotów w których jest daleko woda lub trzeba ją tam nosić w baniakach.
Ziemia w skrzynkach była stara, dodałem ziemi z łąki+dolomit. Kopce są nowe w środku jest ziemia sklepowa, a na około ziemia z łąki+dolomit.
Wszystko obsypane slimakolem. Zauważyłem że w tym roku ślimaków jest tak o 70%, chyba dostały ostro wpierdol w ubiegłym sezonie. Dobrze im tak!

Tutaj mamy 6 - purple marok x gsc
Tam gdzie stoi słoik jest to HinduKush x G13 x Amnesia

Cheese x Extreme auto z lewej.
Purple marok x gsc u góry, a u dołu Big Critical auto.

Z lewej rośnie Pasion. A z prawej gromadka Mexican Airlines x Amnesia.

Z lewej Easy Sativa, a reszta HinduKush x G13 x Amnesia.

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
Spocik o nazwie Sosenka.
Poszły 4 półauto PurpleMaroc x White Widow.
Na zdjęciu widać 3, coś jeden mi się za dobrze zamaskował.
Dołki, a w nich 25L ziemi sklepowej.

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
Na sosensce jakoś idą, mają mało światła w ciągu doby. Wszędzie rośnie coś większego od nich. Z początku pewnie będą się wyciągać to góry na maksa.

U Puchatka jebany jeleń wbija... Podchodzę A ten bydlak się zerwał I prze moje pomidory, no debil. Za 3 dni wbijam A dodatkowo kolejne złamanie, Easy Sativy nie ma... Gsc z wiaderek zostały przesadzone bo coś im nie pasi. Automaty tragedia bo chyba miały sama ziemię że spota+dolomit. Teraz już zawsze Ale to zawsze ziemia sklepowa w środek. Oczywiście im ta ziemie dałem nowa Ale wiadomo że jak za późno to już pizdacja będzie.
Zamiast Sativy z lewej dany Gsc. Po prawej ten z wiaderka.

Automaty I dałem sezona HinduKusha x guerilla Gold.

Tutaj u góry z prawej gsc przesadzone, niżej nowy zarodek cheese xxl auto, nie widać go.

Ten duży to gsc, z prawej noname, z lewej Airlines przesądzony I też dany mikro auto afgan haze.

Pasion. Z lewej

Spocik o nazwie Spaślak.

Satutaj automaty, polautomaty. Był jeden sezon hindu Ale go wyjebalem I dałem s6xpuprplemaroc. Hindu siedzi w zwykłej glebie za karę. Polauto z ziemi indorowej, automaty ziemia sklepowa. Raz byłem podlac z TNT. Tak to ciągle deszcze. Miałem dokładnie rozpisanie jakie polauto Ale nie mogę znaleźć.

Tutaj sezon z prawej s6, reszta polauto

Polauto

4 polauto, a dalej w w rzędzie 6 White widow x amnesia auto.

Ostatnia edycja:

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
I chuj spot "puchatek" poszedł pływać, same kopce nie dały rady. Może z tydzień wcześniej by się co uratowalo. Paletę na wysokość 60cm i było by fajnie.

A to kolejny spocik. Jest parę automatów, polauto jak i sezonów. Początkowo pamiętałem co jest co ale już 2 razy dosadzalem przez dziki/sarny. Bardziej go ogrodzilem, przekopalem rowki na ślimaki w których teraz jest wody jak nigdy.

raiseNstuff

Well-known member
Buchów
1
Dobrze, że nie wszystko stracone. Na następny rok będziesz wiedział jak się zabezpieczyć ;)

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
Dobrze, że nie wszystko stracone. Na następny rok będziesz wiedział jak się zabezpieczyć ;)

Na tym zalanym wszystko stracone, niestety.
U Spaślaka idzie w pyte. Automaty dostają już blooma, reszta dalej tnt+gnojowka. Jeden polauto poszedł w auto:D

Tutaj niestety tylni polauto ma za mało światła, jest w cieniu, i ślimaki dobrze go zjadły....

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
#Spaślak

Przesadziłem sezona S6xmaroc bardziej z frontu, bo tam za mało światła było. Tak samo polauto, którego dałem między automaty. Niedojebek sezonowy też dostał szansę. Teraz jak patrz to trochę żałuję że nie dałem tutaj więcej sezonów. Kupiłem jeszcze parę automatów I w miejsce starych pójdą nowe. Mam nadzieję że na wrzesień może dojdą.

Przesądzony S6xmaroc

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
#wędliny

Dziwnie one rosną w tych kopcach... Rok temu szło w nich zajebiscie, nic nie zmieniłem? Jedynie słabo im nawozy podawałem bo deszcz robił za mnie robotę. Reszta idzie wzorowo.

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
#wędliny

Wszystkie automaty zostały już ścięte, no oprócz jednego:D Nigdy auto tutaj nie wyszło mi dobrze, taki skil;]
Panny dostały pełną dawkę Tnt+ 50% Bloma. Dodatkowo azofoska podsypana, tak w małych ilościach. Oprysk Tnt+bloom.

A tu promlem 3 auto na innym spocie? Ak 47 2.0
Geny? Bo tylko one tak wyglądają. Ta sama woda, ziemia itd.

UNHOLY

Well-known member
Buchów
729
Odznaki
2
Co do tych AK 47 to podobną sytuację miałem z moimi sezonówkami - były przesadzane bo cały czas stały w wodzie przez jakiś czas. Niestety wszystkie zaczynały usychać, wyrwałem je.

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
#spaślak

2 auto poszły pod nóż, za wcześnie i moc jest za mała. Z jednego było 41, a z drugiego 36.

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
# Wędliny

Wszystkie idą wzorowo, TNT+Bloom+azofoska i oprysk pomógł. Zapierdalają:D Muszę przyjść tu na cały dzień, ponaginać dokładniej, przesadzić itd. Największa miała 250cm wysokości.

#Spaślak

Na spocie zostały 2 z 7 automatów, pod nóż poszło 3 auto.. White widow x Amnesia słabo puchną, słabo się oblewają żywicą w porównaniu do np. Półauto co poszedł w autoamata.

Półauto a jednak auto.

Automaty - nowe pokolenie:D

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
#Sosenka
Było tam 4 panny PuprpeMaroc x White Widow, dwa poszły w automaty a dwa w półauto. Ogólnie wszystkie 4 przesadziłem bo tam było jednak za mało słońca. Dosadziłem trochę swoich NN, automatów, Ze 3 sezony i jednego pafa. Rozmiary są mało ponieważ zrobiłem to za późno:D Ale lepsze to niż nic... Każdy dostał na dołek 20l kupczej ziemi. Nowe automaty dostały jeszcze po garści azofoski. I ciągle jakaś sarnowata kurwa wpada i wyjada.... Ogrodzenia tu nie mogę zrobić ;/

Purple x WW przesadzony i ciągle podjadany.. Tak jakby rewegował bo od dołu nowe pojeby wypuścił chodź już dobrze puchnie u góry.

A tu drugi Perpul

Autosy, małe szkraby.

#Spaślak

Wszystkie Auto już poszły się suszyć, zostały te nowe.

Tak wygląda Purple Maroc x White widow co poszedł w auto (chyba)

A tu White Widow x Amnesia auto, wcześniej narzekałem na moc ale już jest git.

Razem

Bonus! 0,76 z 2 autoooo:D

karoleek

Well-known member
Buchów
1,174
Odznaki
3
# Wędliny

Zapierdalają aż nie ma miejsca i mam trudności z poruszaniem się przez nie.

A teraz złe wiadomości.
Byłem na spocie #sosenka i dalej sarna wpierdala wszystko, po części. Na dodatek znikły 2 perpule które puchną, 2 automaty extreme amnesia. Znikły to znaczy zostały wyrwane bo nic po nich nie zostało. Nie wiem czy to sarna swoją mordą wyrwała i zjadła czy też jakiś zjeb zajebał.. Mam dylemat czy robić ewakuacje i przesadzać wszystko? tylko tez do końca nie mam gdzie..

Topas

Well-known member
Buchów
726
A te automaty co zniknęły były już dojrzałe?

Góra Dół