nasiona marihuany

Jasno żółte stożki wzrostu

Wyszukiwarka Forumowa:

Pucki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam prosze o pomoc wszystkie stożki wzrostu robią się jasno żółte .Odmiana critical auto 12 dzień weg ,podlane drugi raz canna terra ,rhizotonic. Lampy 400w hps odległość początkowa 100 cm aktualnie 40 cm .

 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nic sie nie dzieje. Normalka.
 

Pucki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2017
Postów
26
Buchów
0
To norma ze połowa roślin jest ok a druga połowa tak wygląda ? Gdzieś wyczytałem ze to brak żelaza ale podlaniu nawozami niedobór powinien zniknąć
 

Pucki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2017
Postów
26
Buchów
0
Lampa była 100 cm nad szczytem więc raczej nie prześwietliłem a jeśli tak to co z tym zrobić ?
 

Pucki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2017
Postów
26
Buchów
0
Przy wyłączonych 23 przy włączonych 26-27

---------- Post Zaktualizowany 18:45 ---------- Data pierwszego postu 18:44 ----------

Czyli teraz lepiej podnieść lampy znowu?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
40 cm to zdecydowanie za blisko jak na taki wiek. Mlode rosliny nie potrzebuja takiej intesywnosci swiatla.
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Tak dokladnie podnies lampy odrazu widac ze za duzo swiatla albo za zimno tak jasnieja czubki ja tak odbieram dziekuje panu dnx ze ma takie same zdanie czuje sie prawie pochwalony :) 40-30cm i w cooltube na flo trzymam jak masz normalny odblysnik to daj tak z 60cm sprawdz za dzien 2 jak sie wyciagaja. Uzyj tez dzisiejszej technologi i rob fotki co np 2dni to bedziesz wiedziec czy wygladaja lepiej czy gorzej zapisuj tez wszystko kazdy krok to potem latwiej wynalesc bledy cofajac sie krok po kroku. :) pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół