nasiona marihuany

Jedno cięcie, 4 główne topy by Uncle Ben

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Speedy Gonzales

Guest
też kiedyś bylem zmuszony do odcięcia w taki sposób kawałka roślinki i bardzo ładnie zareagował trzeba będzie spróbować jeszcze kiedyś tego treningu :p

4 szczyciki





 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Krótko i zwięźle, czy to zdjęcie dobrze obrazuje gdzie trzeba ciąć w tej technice?

displayimage-lastup-25677-0.html
Tak tam się tnie.
 

Patrizio

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2011
Postów
303
Buchów
0
Czy ktos probowal z was ta metode na Fem Af? Mam jedna w miniboxie, link ponizej, z checia bym tego na niej sprobowal by pozniej nie robic juz lst, jednak potrzebuje udokumentowanej rady od uzytkownika ktory to juz testowal na AFie, z gory dzieki za pomoc.
 

jester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2008
Postów
538
Buchów
11
Czy ktos probowal z was ta metode na Fem Af? Mam jedna w miniboxie, link ponizej, z checia bym tego na niej sprobowal by pozniej nie robic juz lst, jednak potrzebuje udokumentowanej rady od uzytkownika ktory to juz testowal na AFie, z gory dzieki za pomoc.

Na poprzedniej stronie jest poruszany ten problem, wysil się trochę, ten temat nie jest aż tak rozległy.
Generalnie nie jest polecana ta metoda dla odmian automatycznych ze względu na krótki cykl życia tych roślin. Po jakimś czasie rośliny te automatycznie zaczynają kwitnienie, wobec czego nie ma możliwości przytrzymać ich na wegu, aby odzyskać obcięte piętra. Mniemam, że skończyłbyś tylko z króciutkim automatem.
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Tylko jak tak będziecie ciąć i robić lts to uważajcie bo łodyga na pół pęka:)

to z tego rocznego outa ale okazała się facete:(
 
M

Marklon

Guest
Witam zainspirowany tym tematem postanowiłem również wykonać takie cięcie.
Wyszło to tak:
przed cięciem

po

7 dni poźniej


ciecie zastosowałem na wszystkich 4 roślinach

Jak by ktoś był zainteresowany to prośił bym opomoc w moim scrogu zapraszam do fotorelacji :bongo4:
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
ja stosowalem lst na automatach nie wiedzialem ze nie wolno;p byly calkiem dorodne zapraszam do galerii mazara:...) a swoja droga ciekawe jak teraz wygladaja planty ze zdjec powyzej.?kolega moze cos zaprezentuje
 
G

Gość

Guest
ja stosowalem lst na automatach nie wiedzialem ze nie wolno;p byly calkiem dorodne zapraszam do galerii mazara:...) a swoja droga ciekawe jak teraz wygladaja planty ze zdjec powyzej.?kolega moze cos zaprezentuje
LST można na automatach chyba że nazwy po***ałeś :)
Co do tematu to kiedy to cięcie zrobiłeś ?
 
G

Gość

Guest
witam, pytanie : moglby ktos pokazac blizsze (dokladniejsze) zdjecia jak wykonac te cięcia? trzeba to zrobic pod kontem tak jak klona?
 

Lagi21

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2011
Postów
101
Buchów
0
witam, pytanie : moglby ktos pokazac blizsze (dokladniejsze) zdjecia jak wykonac te cięcia? trzeba to zrobic pod kontem tak jak klona?
Jak chcesz robić klona to tnij pod kątem, a gdy tylko chcesz normalnie uciąć i nic nie robi z tym to tnij prosto.
 

ledgroover

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
29
Buchów
5
witam, pytanie : moglby ktos pokazac blizsze (dokladniejsze) zdjecia jak wykonac te cięcia? trzeba to zrobic pod kontem tak jak klona?

Zerknij do mojej fotorelacji - link w podpisie, dokładnie tam wytłumaczyłem.
 
G

Gość

Guest
tak sobie mysle wziąć normalną roślinke to mojego boxa 60x60x140 uciąć raz zrobić 4 szczyty uciąć później te 4 szczyty to by wyszło 16 głównych szczytów jeśli dobrze myślę to by można tak było bez końca :) ^^ ale mi by 16 wystarczyło później ewentualnie konkretne LST próbował ktoś kiedyś tak ??
 
Rejestracja
Mar 7, 2012
Postów
22
Buchów
0
Witam

Chcialbym zastosowac ta metode na snow white w indoorze pod lampa 600w mam narazie 5 krzakow. Przytne 2 tylko chce byc pewny, ze moge. Prosze odp.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół