nasiona marihuany

Jedno cięcie, 4 główne topy by Uncle Ben

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Chcialbym zastosowac ta metode na snow white w indoorze pod lampa 600w mam narazie 5 krzakow. Przytne 2 tylko chce byc pewny, ze moge. Prosze odp.




Na każdej możesz oprócz AF.ja zrobiłem na eufori toping to masakra 6 głównych pał. Ale jak chcesz ładne pałki to musisz przedłużyć wega . Fim czy toping bardzo zamula roślinę

---------- Aktualizacja posta 19:02 ---------- Czas poprzedniego posta 18:58 ----------

Jak masz warunki to niepotrzebny jest fim konopia na żaden sposób trenowała potrafi dac lepszy plon
 

Corleonix

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2010
Postów
36
Buchów
0
Po takim cięciu ile trzymac rosline na wegu? Czy od razu przelaczyc na flo? Pytam bo nie ma o tym info..
 

Papasmerf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
362
Buchów
3
Po takim cięciu ile trzymac rosline na wegu? Czy od razu przelaczyc na flo? Pytam bo nie ma o tym info..
Bo to nie jest określone ciężko jest napisać kiedy przełaczyc, to są indywidualne sprawy, ja bym przynajmniej poczekał aż sie oppuści przynajmniej kilka dni :) niech się jej stres skończy, przy przełaczeniu oświetlenia będzie mieć jakby kolejny stres. Z doświadczenia wiem że jak roślina zdrowo rośnie to bardzo szybko sie ogarnie roślina po takim zabiegu.
 

Massa84

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2014
Postów
144
Buchów
0
Na moje oko dobre miejsce,tylko za duża odległość między piętrami wynikająca z zbyt słabego oświetlenia lub dobre oświetlenie ale za wysoko zawieszone.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy to cięcie może być wykonane wyżej?!np na 4 pietrze.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Może lepiej nie...

Ja standardowo robię trening Wuja Bena na wszystkich plantach i nie jestem zawiedziony. Czasem rosną 4 wielkie topy czasem 2 większe 2 mniejsze. Jest jedna zasada której warto się trzymać - ciąć dolne odrosty bez litości bo i tak prawie nic z nich nie będzie.
 
Ostatnia edycja:

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Tak się na oucie trenuje rośliny kiedy sadzisz w kukurydzy np lub nie możesz sobie pozwolić
na +2metrowe krzaki z racji ograniczeń spotowych.
Bardzo dobrze współpracuje z takimi ostrymi cięciami LST.
Roślina rośnie bardziej w szerz tworząc na wegu taką jakby kulę zieleni.
Trzeba uważać na plechę i łamanie się szczytów, ale można wyciągnąć potężne ilośći
zielska z krzaka robiąc taką operacje.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ale to już nie jest trening Wuja Bena.

TWB to jedno cięcie -> 4 topy.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Uncle Ben na Guerilla Gold x AK47 GGS ;)

GgxAk47.jpg
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Chyba najlepszy i najprostszy trening, jedno cięcie i tyle.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Zgadzam się z Tobą zacier. Żadnej plątaniny jak przy LST. Jedynie można te 4 szczyty od siebie odciągnąć lekko. I tyle...
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Yebak w jakim wieku jest Ten polauto ? bo sam sie zastanawiam ile moge je wegowac tak zeby nie zakwitly same
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół