nasiona marihuany

***JEDYNA I NIEPOWTARZALNA OKAZJA NA LAMPE HPS***

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
Naprawdę jedyna taka okazja-STRESZCZAJCIE SIĘ !!!
Np.

Żarówka HPS Philips Sont-PRO 400W (nowa), plus kompletny uklad zaplonowy (używka)

============== CENA ZA KOMPLET 80zl !!! =============

Koszt przesylki wychodzi 15-20 zeta za pobraniem.
Facet ma też inne uklady i zarówki

http://www.allegro.pl/item117703768_okazja_tanio_zarowki_wls_lrf_mix_sont_pro_hpi.html

WYSTARCZY JAK MAZNIECIE MEILA DO FACETA I ZAMóWICIE TAKI I TAKI ZESTAW, JAK JESZCZE MA TO PO TRZECH DNIACH MACIE CACKO NA MIEJSCU.
Skorzystalem i kupilem sobie komplet 400W na zapas, za tę cenę.
Wszystko doszlo domnie pięknie zapakowane i dzialające. POLECAM WAM SZCZERZE !!!

Napiszcie czy Wam podpasila taka oferta?

[ Dodano: 2006-08-05, 19:38 ]
bogusik2, bierz i się nie oglądaj, za tyle napewno nie dostaniesz nigdzie.
Adres- x22363@wp.pl
 
H

haszyszekk

Guest
Dzix wielkie ;] pzdr

[ Dodano: 2006-08-05, 19:55 ]
Wysłałem maila z zapytaniem o 2 układy zapłonowe i 3 żaróki HPS 400W :)
Mam nadzieje ze sie opłaci coś takiego kupić... pewnie wyjdzie w granicach 200zł (z dostawą) więc to tak jakbym kupował swoja 400W lampke ponownie ;) hehe pzdr
 
S

SOLARR

Guest
Wcześniej ten sam gość sprzedawał zestawy po około 60 zł ale szybko się opamietał.
 
H

haszyszekk

Guest
Dodam tylko że on nie ma żarówek HPS tylko HPI (tak napisal w mailu)....
Znaczy to że jest to żarówka metahalogenkowa, która wspolgra z układami zapłonowymi HPS tylko trzonkiem do góry (pozycja 90st... +/-20st.) pzdr

[ Dodano: 2006-08-07, 21:32 ]
http://www.lighting.pl/forum/viewtopic.php?t=313
 
R

rasta

Guest
WITAM MAM DO SPRZEDANIA NOWE ZAROWKI , CENAZA1SZTUKE WLS250W-15zl, WLS 400W15zl , MIX- 250W- 1Ozl, MIX 160W- 10zl, LRF 250W- 10zl, SONT-PRO 400W- 30zl, MASTER HPI 400W- 70zl, MASTER HPI 250W - 50zl, Mam tez gotowe zestawy statecznik i uklad zaplonowy do odpalenia tych zarowek 50zl za uklad .Do mix 250w i 160w- uklad jest niepotrzebny

z opisu aukcji wynika, że ma sodówki. no chyba, że to już nie aktualne.
 
H

haszyszekk

Guest
Nie wiem... napisal że ma takie i czy mogą być. Finalnie zrezygnowałem z żarówek i wziolem same układy zapłonowe... tylko teraz gdzie mozna nabyć dobre 3 żarówki HPS 400W tanio? heh ;] pzdr
 
B

blancik

Guest
Mi się wydaje że on zajarzyl ze ma tak tanio i sie wycofal, ja wziolem calosc od niego z zarówką philipsa sont-pro 400W i wiem ze mial ich jeszcze.
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
raczej się nie zjarzył bo znów wystawił takie same 3 sztuki, więc jeśli ktoś jest chętny to ma okazje!
 

lodzio

Member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
24
Buchów
0
bobusik2 możliwe ze ja będe mień na sprzedaż żarówki hps 400 wat jak wystakie to napisze ci na pw
 
B

blancik

Guest
Ale widzieliście, w aukcji teraz napisal o zarówkach HPS-400W i teraz są niby.
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
hmm zamuwilem u tego kolesa uklad 400w i hpi400w i zastanawiam sie czy hpi moze byc zamiast hps :scratch: :sunny:
 
B

blancik

Guest
superpower5 napisał:
hmm zamuwilem u tego kolesa uklad 400w i hpi400w i zastanawiam sie czy hpi moze byc zamiast hps :scratch: :sunny:

HPI to lampa metalohalogenkowa, moze być do uprawy, ale uklad zaplonowy musi być albo do tego i do tego czyli hps i hpi-uniwersalny, lub tylko do hpi która wzioleś
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół