nasiona marihuany

jeste początkujący i chciałbym żebyście mi pomogli !! prosze

Wyszukiwarka Forumowa:
R

raflos_16

Guest
więc tak mam 16lat i waże 50kg i będe zaniedługo jarał pierwszy raz z dwoma kumplami którzy jarają co weekend :) I mam 2 pytania ---->1.Czy moja niska waga nie będzie przeszkadzać do ujarania się,moge mieć problemy ze schizą ?? 2.Wcześniej nigdy nie paliłem fajek i to będzie moje pierwsze zaciąganie się :pP więc moge mieć jakieś problemy z pierwszym paleniem ?? prosze odpowiedzcie mi szczerze i poradźcie jak się dobrze zaciągać :pP ! Pozdrawiam Wszystkich Zielonych Ludzi !!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Kup sobie paczkę fajek i naucz się zaciągać. Bierzesz dym do pyska a potem wciągasz do płuc i wydmuchujesz :p chyba każdy to wie. Ważysz niedużo więc pewnie łatwo jest ciebie zjarać. tyle
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
hehe już ci mówię że nieźle cię pokręci :p :D mam podobny wiek ale wage ok 60kg i jaram od dwóch lat i jakoś się trzymam, więc nie masz się co marwtić, najwyżej o to że nie podłapiesz odrazu dobrej pizdeczki tylko lekką głupawe a poziom fazy będzie narastał z kolejnym paleniem aż gdzieś po pół roku będziesz o niej wiedział wszystko :wink: powrót do dawnych faz umożliwia tylko dłuuuga przerwa.

towar proponuje spalić z dzidy (tj fifki), najlepiej na połówke dodajcie 1/4 fajki i dobrze pomieszajcie (bardzo ekonomicznie; jeżeli będzie to konieczne rozkruszcie stuff w celu prawidłowego wymieszania). zbijcie pożądną lufe (tutaj do wprawy trzeba dojść samemu chyba że ktoś nauczy :D) i powoli ale mocno ciągnijcie dym do ust a następnie kolejnym wdechem do płuc, trzymajcie jak najdłużej conajmniej 10 s. jeżeli będzie gryzło to bierzcie małe buszki ale dobrze się zaciągajcie. po nieługim czasie poczujesz pierwszą faze ale o tym pisałem wcześniej.

hehe, przeprszam za mój bełkot, ale znów zjarałem się własną ganją... :rendeer:
 
H

haszyszekk

Guest
nom... wypal dużo fajek to sie płuca przyzwyczaja... zacznij od tego że bierzesz najpierw do ust i potem wdychasz z powietrzem... w miare palenia pozwól żeby dym szedł prosto do płuc. Możesz go troche przetrzymac zebys potem od razu dymu z ganji nie wypuscił... trza jakas minute przetrzymac, Jak dla ciebie 15 sekund to sukces :)
A z czego będzieci palic? Jak z fify to lepiej weźcie butelke i zróbcie bonio wodne... dym będzie chłodniejszy i czystszy. Wtedy wprawa na papierosach w zupełności wystarczy... Jak chcesz bardzo szybko sie "przepalić" żebyś nie kaszlał it. to zachartu sie cygarem jak najszybciej. Tylko uważaj bo normalnie sie tego w ten sposób nie pali i można przesadzić :) jeszcze pluca wyplujesz hehe
Ogólnie to wszystko rób na loozie :) Koledzy na pewno wiedzą że to twój pierwszy raz i cie poinstruują jak i co zrobić żeby dobrze fazka weszła.
Twoja waga nie bedzie przeszkadzać. jak napisał lubo szybciej sie sfazujesz :silent:
Jak sie zdecydujesz bez ćwiczenia zaciągnąć głeboko to fazka wejdzie, ale kaszel skutecznie ją rozp***. Lepiej sobie poćwicz na tyteksie czy nawet na herbacie :) hehe
pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
16 lat i 50kg wagi? to ile ty masz? 150-160 cm wzrostu?? A moze anoreksja jakas? Proponuje pare ladnych razy sie zbakac i leczyc pacmana... pare kilo moze wskoczy...
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja mam podobny wiek waze 80kg i mam prawie 190cm pierwszy raz zeby sie zjarac długo cwiczyłem na luffce która kupiłem sobie do fajek naczyłem sie zaciągac i teraz zawijam zipem mocny korek(przednia częsc fifki)
pierwszy raz zawsze jest za***isty
 
H

haszyszekk

Guest
Ja moze sie tez gabarytami pochwale :) 17 latek prawie 190 cm (bez 2 czy 3) i 140kg wagi (troche siłowni i dobrej gastrofazki ;)) :pr: Mnie jest sie trudniej upalic/spić/zacpać/znieczylić i ogólnie wszystkiego mi więcej potrzeba :bounce: Czsem zazdroszcze tym maluczkim co po jednym buchu mają banie monstera :)
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
bogusik2, niejeden 'taki maluch' jak napisaleś ma mocniejszy łeb niż ty, skoro ćwiczyłeś bakanie na szlugach... co to za filozofia wziąć bucha? lol nie mogę sobie tego wyobrazić jak jarazie tytoń z rury, hehe

odżuć tytex nie popadnij w nikotynowe szaleństwo!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Nexer napisał:
niejeden 'taki maluch' jak napisaleś ma mocniejszy łeb niż ty

to raczej nie zależy od łba tylko od masy ciała. Znam to po sobie że wielu moich znajomych łatwiej spalić (tych mniejszych ;])

Nexer napisał:
co to za filozofia wziąć bucha?

dla tego który nie palił to jest spory problem

Nexer napisał:
odżuć tytex nie popadnij w nikotynowe szaleństwo!

Aaaaaaaaaa babilon!!!

równie dobrze możesz powiedzieć "odrzuć cannabisowe szaleństwo"
 
H

haszyszekk

Guest
Nie dokładnie o to mi chodziło... jak nie jarasz i zaczynasz to zawsze troche minie zanim przestaniesz kaszleć i dym obcyka płuca... wgmnie lepiej jest wypalić płuca tytexem najpierw żeby nie marnować sobie faz na kaszelek i żeby nie marnowac chmur...
Nexer napisał:
ol nie mogę sobie tego wyobrazić jak jarazie tytoń z rury
nie pale fajkow, ani tytroniu w zadnej postaci. Nawet jak kręce lolka to bez mieszanki ganja tyt. tylko sam cannabis ładuje... wole już herbate palić niż fajki czy pochodne...
czasami pyknąć fajke czy cygaro to co innego alr to nie palenie tylko Palenie :pr:
Nie dla spalenia tylko dla delektowanie sie dymem ;) pzdr

[ Dodano: 2006-05-03, 23:02 ]
Nexer napisał:
tytoń z rury
tego nie napisałem :) po prostu chodzi o dym... nie wazne w jakiej postaci...
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
lubo napisał:
Nexer napisał:
odżuć tytex nie popadnij w nikotynowe szaleństwo!

Aaaaaaaaaa babilon!!!

równie dobrze możesz powiedzieć "odrzuć cannabisowe szaleństwo"
mógłbym ale nie powiem, dziwie się że jesteś taki tempy żeby tego nie zrozumieć...
i nie staraj się mnie moralizować, hehe
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Nexer napisał:
mógłbym ale nie powiem, dziwie się że jesteś taki tempy żeby tego nie zrozumieć...
i nie staraj się mnie moralizować, hehe

Nie moralizuję cię, po prostu naśmiewam się z tego co mówisz. ODRZUĆ NIKOTYNOWE SZALEŃSTWOOO!!!! Po jednej paczce fajek nic mu sie nie stanie przecież.
 
H

haszyszekk

Guest
Chyba ze zapytacie o zdanie Bodka jakiegoś :)

[ Dodano: 2006-05-03, 23:12 ]
Jedna paczka pewnie w jego przełożeniu mogła by osiedle całe zgładzić :sunny:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
lubo napisał:
Nexer napisał:
mógłbym ale nie powiem, dziwie się że jesteś taki tempy żeby tego nie zrozumieć...
i nie staraj się mnie moralizować, hehe

Nie moralizuję cię, po prostu naśmiewam się z tego co mówisz. ODRZUĆ NIKOTYNOWE SZALEŃSTWOOO!!!! Po jednej paczce fajek nic mu sie nie stanie przecież.
niech oszczędzi sobie tego syfu, toksyny od ganji wystarczą. do tego dochodzi jeszcze wstrętny smak, smród i ryzyko nałogu.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Nexer napisał:
do tego dochodzi jeszcze wstrętny smak, smród i ryzyko nałogu.

Trochę przesadzasz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół