nasiona marihuany

Jestem przygotowany czy coś wymienić?

Wyszukiwarka Forumowa:

Świerzak420

New member
Rejestracja
Gru 10, 2021
Postów
4
Buchów
1
Cześć wybrałem kilka nawozów i nasion które chciał bym wybrać na outdoor 2022 i powiedzcie mi czy to wystarczy czy coś i dla czego byście wymienili lub dodali z góry dzięki za pomoc.

NASIONA-GanjaFarmer
Sweet Seeds
-Green Poison Fast Version
-Gorilla Girl F1 Fast Version

Barney Farm’s
-LSD

Bulk Feminized Seen
Auto AK47 2.0

Ziemia - Bioobiz light mix
Nawozy - Dolomit azofaska perlit pk13/14
Pleśń - topsin
Granulki na ślimaki

I jak coś byście zmienili lub dodali albo usunęli proszę o pomoc i wytłumaczenie jakiś zmian i jescze tylko jedno 2 pytania może głupie ale nie mogłem znaleść konkretnej odpowiedzi czy mogę mieszać tą ziemie którą wybrałem z tymi nawozami i czy wykiełkowane nasiono mogę wsadzić odrazu do ziemi z tymi nawozami i przykryć uciętą butelką czy lepiej wsadzić do kubeczka bez nawozów z samą ziemią i po jakimś czasie przesadzić do ziemi z nawozami?
Proszę o pomoc to mój pierwszy out i pytania mogą być banalne ale nie znam odpowiedzi z góry dzięki za pomoc.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
nasiona bym zamianił na pewne sezony nie fasty...
ziemia wystarczy z ogrodniczego o odpowiednim ph , bądz ziemia z spota odpowiednio przygotowana
nawozy, dolmit jak najbardziej, azofoske bym wymienił na florovit przy tylu krzaczkach , perlit to nie nawóz i na co ci on? dorzuciłbym hydrożel :)
pk ok
pleśni , topśin od tego też wychodzi pleśni bo jest na bazie wody po pryskaniu jest wiecej ognisk tak bynajmniej zauważyłem u siebie, i psuje jakość palenia , chcesz to palic?
granulki ok ale bez przesady
najpierw wykielkuj posadz w kubakach w zemi bez nawozu , potem przesadz do własciwej ziemi i dopiero po jakims czasie daj ta azofoske czy co tam chcesz....., dział nawożenie .... no banalne tym bardziej że odpowiedzi jest bardzo duzo i rozwiązań , ogladaj foto relacje outdoor popatrz co ludzie robią masz gotowy plan
 

Świerzak420

New member
Rejestracja
Gru 10, 2021
Postów
4
Buchów
1
nasiona bym zamianił na pewne sezony nie fasty...
ziemia wystarczy z ogrodniczego o odpowiednim ph , bądz ziemia z spota odpowiednio przygotowana
nawozy, dolmit jak najbardziej, azofoske bym wymienił na florovit przy tylu krzaczkach , perlit to nie nawóz i na co ci on? dorzuciłbym hydrożel :)
pk ok
pleśni , topśin od tego też wychodzi pleśni bo jest na bazie wody po pryskaniu jest wiecej ognisk tak bynajmniej zauważyłem u siebie, i psuje jakość palenia , chcesz to palic?
granulki ok ale bez przesady
najpierw wykielkuj posadz w kubakach w zemi bez nawozu , potem przesadz do własciwej ziemi i dopiero po jakims czasie daj ta azofoske czy co tam chcesz....., dział nawożenie .... no banalne tym bardziej że odpowiedzi jest bardzo duzo i rozwiązań , ogladaj foto relacje outdoor popatrz co ludzie robią masz gotowy plan
Ziemia uniwersalna była by okej?
 

Świerzak420

New member
Rejestracja
Gru 10, 2021
Postów
4
Buchów
1
yyyyy no , czytaj co sie pisze!
Okej i ostatnie pytanie czytałem ze hydrożel powinno się stosować jak nie podlewa się ziemi mniej więcej przez tydzień inaczej warto odpuścić ja będę podlewać 2 razy w tygodniu wiec chyba nie będę go stosować co
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
Okej i ostatnie pytanie czytałem ze hydrożel powinno się stosować jak nie podlewa się ziemi mniej więcej przez tydzień inaczej warto odpuścić ja będę podlewać 2 razy w tygodniu wiec chyba nie będę go stosować co
twoja decyzja :) , nie wiesz jakie będzie lato :) a tak nie trzeba bedzie podlewac może wcale , nikt za cb out nie zrobi
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
nasiona bym zamianił na pewne sezony nie fasty...
ziemia wystarczy z ogrodniczego o odpowiednim ph , bądz ziemia z spota odpowiednio przygotowana
nawozy, dolmit jak najbardziej, azofoske bym wymienił na florovit przy tylu krzaczkach , perlit to nie nawóz i na co ci on? dorzuciłbym hydrożel :)
pk ok
pleśni , topśin od tego też wychodzi pleśni bo jest na bazie wody po pryskaniu jest wiecej ognisk tak bynajmniej zauważyłem u siebie, i psuje jakość palenia , chcesz to palic?
granulki ok ale bez przesady
najpierw wykielkuj posadz w kubakach w zemi bez nawozu , potem przesadz do własciwej ziemi i dopiero po jakims czasie daj ta azofoske czy co tam chcesz....., dział nawożenie .... no banalne tym bardziej że odpowiedzi jest bardzo duzo i rozwiązań , ogladaj foto relacje outdoor popatrz co ludzie robią masz gotowy plan
Tu jest wszytsko czytelnie napisane :)

Dodam ze siewek sie nie nawozi ! Bo to spowoduje popalenie i obumarcie . Składniki zawarte w ziemi wystarcza napewno do wysadzenia w docelowym miejscu , oraz na jakis czas przez conajmniej 2 tygodnie , po tem czasie obserwuj i dzialaj , ze swojego doswiadczenia pisze dla dobra ogółu .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół