nasiona marihuany

JEZUS BYŁ CZARNY!!

Wyszukiwarka Forumowa:
B

barteq

Guest
palimy z bonga ja i dwóch moich ziomków ok2.25g staffu;) siedze juz po chyba 5 kolejce... i nagle słysze w głowie jezus chce z tobą mowić... ja ok
i nagle na ścianie patzre a tam jezus w jamajskiej koszulce i w polu grassu...
JA do kumpla > widzisz tego gościa
Kolo > no to jezus
JA> ale to jest lajt a jaki on jest ty widzisz
Kolo > czarny z dredami
JA > no... no... i nagle słysze w moim malutkim muzgu YOOO wierni... co tam u was walicie w hu*a bo do kościoła nie chodzicie!
JA> wyraz twarzy :scratch: aleee
JEZUS > nie ma zadnego alee mean co ty odpier...
JA> i widzę jak on ciągnie z rury i się go pytam co ty robisz a on....
Pale pale człowieku ty też powinieneś
P.S do tej pory szukamy tego towaru co żęśmy wtedy spalili... ale nikt nie wie jaki to był
a i tak na zakończenie Pamiętajcie JEzUs widzi wszystko i o wszystkim wie...... CHWAŁA MU ZA TO!!!! pozdrawiam:)
 
P

predator

Guest
Ciekawe ! ! ! Musze kiedyś zapalić takie zioło :thumleft:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
moze Santa Maria :) nie no nie powiem pozytywna faza :) Ja ogólnie jestem wierzącym i moim zdaniem palenie nie koliduje z wiarą :) 4 przykazanie Dekalogu św. Franciszka z Asyżu głosi: Troszcz się o człowieka, zwierze, o ZIOŁO, o wode i powietrze i aby ziemia nie została ich zupełnie pozbawiona. :) Mowa o zielu to tylko 1 mysl mi do głowy przychodzi ;)
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hehehe dobre historia, tez mosze te ziolo zapalic bo musze z jezusem pogadac o przyszlosci :D
 

szareczek

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
28
Buchów
0
welokrotnie byłem zbakany, ale z Jezusem to jeszcze niegadałem.. ;)
 

korlic

Member
Rejestracja
Wrz 23, 2005
Postów
8
Buchów
0
Ogólnie Franciszek z Asyżu to był ziomek. Twierdził że kler się rozpasa, porównywał Rzym do babilonu. Kilka lat potem pojawił się taki Hus, Wiklef zaczęli głosić wiare sub sucurbia że powinno się przyjmować ciało i krew a nie tylko ciało. I powstali husyci :) Ci to byli szajbusy. W Rzymie widzieli Babilon i chcieli go zniszczyć go za wszelją cene . :) Co do Jezusa już od dawna myślałem że jest czarnym i ma dredy. Podchodząc nawet od strony Bibli.
"I przez rok jego włosy nie zaznają wody, zaplącza się w nierozerwalne warkocze" Tak to chyba leciało chodzi o dredy oczywiście :p Że używali gandzi też w bibli pisano o Khawe czyli "Pachnących konopiach" Podobno :p Zauważyliście że Jezuk na obrazkach trzyma się za serce i wystawia 2 palce ? :)
23.jpg
Nic tylko dorysować bata i dopisać tekst- U***ałem =]. Ponadto prawdopodobnie używał do leczenia olejków z alkaidami THC x] Chciałbym osobiście porozmawiać z JahJahem :) Przyjdzie pora.
Peace
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ćpuńskie bajki. Zarówno te u góry jak i post korlica.
 
D

delete

Guest
buahahah BARTEQ to ladne wixy masz tej,ja nawet nie mam takich po kwasie jak moglo cie jaranie tak poskladac ????
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Ja tam wierze ze to prawda :geek: Miałem juz podobne fazki po zielu :)
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
nie weim zwykle po zielsku nie masz halucynacji;/ ?? bardzo zadko sie zdarzaja musialbys wypalic cos ok moze 7-10 gramow
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Kiedyś mój kumpel wypalił 1 grama i wypił tak około 0,5 l vodki a pużniej karmił chomiki których nie było i mół że widział wszędzie liście marihuany
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ten temat to zwyczajna bajka i z tego co wiem był w koszu, co znów robi tutaj ?
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
a ten sie zowu przypie****a jaki masz ku**a problem zaczynasz mnie wk***iać!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół