nasiona marihuany

Jezus na haju

Wyszukiwarka Forumowa:

asnyk

Member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
15
Buchów
0
Shadow napisał:
czlowiek oczytany nie popelnia bledow typu "który", "kosciul", "bórak", "zajonc"
Masz w pełni racje. Chyba że ma dysleksje. To jest niezależne od oczytania.
Shadow napisał:
co ma k****** ucho do jablonki??
A to , że idąc dalej za teorią Darwina , nasze zachowania społeczne są pozostałością zachowań które naszym przodkom służyły do przetrwania.
A co do tematu chodziło mi o to że ludzie często nadinterpretują sytuacje i traktują je jako znaki, dowody, objawienia, cuda.
W psychiatrii, mówienie obcymi językami, których rzekomo się nie zna, jest traktowane jako zaburzenie. Dowiedziono że jest to swego rodzaju amnezja. Specyficzna ponieważ pamięta się wszystko oprócz wiedzy o znajomości obcego języka.
Wszystko to ma związek z biologią ponieważ jest zależne od naszego mózgu i katecholamin czyli związków służących do komunikacji między neuronami.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Masz w pełni racje. Chyba że ma dysleksje. To jest niezależne od oczytania.
co mnie ku**a obchodzi czyjes dysmozgowie?
asnyk napisał:
A to , że idąc dalej za teorią Darwina , nasze zachowania społeczne są pozostałością zachowań które naszym przodkom służyły do przetrwania.
A co do tematu chodziło mi o to że ludzie często nadinterpretują sytuacje i traktują je jako znaki, dowody, objawienia, cuda.
to nawet ku**a w jednej dziesiatej nie ma zwiazku z twoim poprzednim postem. LOL
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół