nasiona marihuany

Jezus na haju

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Czy nauka powinna dalej rozwijać się w sposób nieskrepowany? Po tym, co ogłosił C. Ruck z Bostonu, trzeba się nad tym powaznie zastanowić. Bo do czego dojdzie ?!

Chrystus prawie na pewno używał marihuany i jako jeden z pierwszych wykorzystywał jej medyczne własciowści dla "czynienia cudów" - to konkluzje prof. Carla Rucka z Boston University, który badał starożytne teksty biblijne.

Opinie jego oraz innych naukowców cytuje w magazynie "High Limes" Chris bennet. Tytuł: "Czy Jesus był nałogowcem?". Odpowiedź jego zdaniem brzmi - niewatpliwie tak!

Oleje do namaszczania, stosowane przez Jesusa i apostołów zawierały składnik zwany kaneh-bosem, który zidentyfikowany został jako ekstrakt z konopi indyjskich. Również kadzidła używane przez Chrystusa podczas religijnych ceremonii zawierały ów ekstrakt.

Prawie nie ma watpliwości co do roli konopi indyjskich w religii judaizmu - stwierdza prof. Ruck - Oczywiście ich łatwa dostepność i długa tradycja używania we wczesnym judaizmie sprawiła, że w nieunikniony sposób stały sie składnikiem chrześcijańskich mikstur.

Cytując Nowy Testament, Bennet stwierdził, że Jesus nacierał apostołów olejkiem zawierającym marihuanę i zachęcał ich, aby czynili to samo z wiernymi. narkotyk jest dziś głównie palony i jedzony, ale wchłania się również przez skórę. To ma tłumaczyć cudowne uzdrowienia chorób oczu i skóry opisywane w Biblii.

żródło: Fakty i Mity, nr 4 2006 Luty
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
To jest teraz tak że jak psy Cie złapią to powiesz że to do pojednania z Jezusem palisz... :silent:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
To jest nasz przedmiot religijny hyhy
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
no to grubo:]zaczne chyba wiezyc w jezusa chrystusa!!i bende szedl w jego slady!!amen
 
G

green_point

Guest
....to ciekawe jakiego jesteś wyznania,skoro piszesz takie rzeczy publicznie... Bo ksiądz ci tego na religii na pewno nie powiedział... chyba,że jakiś nawiedzony... :/ Hasło dnia: nie mów tego,czego naprawde nie myślisz... Pozdro ;)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
green_point napisał:
....to ciekawe jakiego jesteś wyznania,skoro piszesz takie rzeczy publicznie... Bo ksiądz ci tego na religii na pewno nie powiedział...

to do mnie było? Na hyperrealu znalezione, przeklejone z gazety Fakty i Mity, nie widać?

green_point napisał:
Hasło dnia: nie mów tego,czego naprawde nie myślisz...

Chyba do działu artykuły mam prawo wstawić co chcę, nawet jeśli jest to sprzeczne z moimi poglądami, lub z tym jak myślę, prawda?

[ Dodano: 2006-05-09, 19:04 ]
green_point napisał:
....to ciekawe jakiego jesteś wyznania,skoro piszesz takie rzeczy publicznie...

ateista
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
to bylo raczej do mnie... :puker:
czemu mau muwisz ze mam niepisac tego co mysle jak wlasnie to napisalem??tak moze jestem niewiezacy... :albino: a co do tego ze zaczne to byl zart... :salut:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ja pie***le , bardziej pokręconej teori nie słyszałem :)

[ Dodano: 2006-05-10, 10:53 ]
może autor texta zerzarł kwasa , a potem filma obejrzał jakiegoś i jakoś mu do rzycia weszło
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
A może ktoś wytłumaczy mi dlaczego kościół (a nawet biblia) pochwala wino, którym w końcu można się upić :jocolor: , ale kategorycznie zabrania używać cannabisu, w końcu to też naturalny dar od boga?
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
no wlasnie!! ulegli dzialani po***anej propagandy antynarkotykowej!!ktora w przypadku naszej kochanej MJ mija sie z celem!gdyz pie****a same farmazony!! :puker:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
lubo napisał:
A może ktoś wytłumaczy mi dlaczego kościół (a nawet biblia) pochwala wino, którym w końcu można się upić , ale kategorycznie zabrania używać cannabisu, w końcu to też naturalny dar od boga?
"I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem."
(Rdz 1,29)

Biblia zabrania uzywac cannabisu? pokaz mi taki werset

[ Dodano: 2006-05-26, 10:51 ]
“11. Potem rzekł Bóg: Niech się zazieleni ziemiazieloną trawą, wydającą nasienie i drzewem owocowym, rodzącym według rodzaju swego owoc, w którym jest jego nasienie na ziemi! I tak sie stało.
12. I wydała ziemia zieleń, ziele wydające nasienie według rodzajów jego, i drzewo owocowe, w którym jest nasienie według rodzaju jego. I widzaiał Bóg, że to było dobre.”
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Shadow, biblia mowi zeby sie nie odurzac, ale Jezus zmienia wode w wino zeby ludzie sie spili na weselu bo beda zli ze nie ma alkocholu - sprzecznosc?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół