nasiona marihuany

joincik

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Archi`

Guest
Hi all
Jestem nowicjuszem - dopiero sie wprawiam w "ziolowanie" :D
Chcialem sie nauczyc robienia jointow :S Czytam i czytam i nadal nie chwytam :S
Moglby ktos mi DOKLADNIE wytlumaczyc od poczatku do konca :S
I przy okazji jak sie robi filtr... ;s bo zielony w tym jestem... palilem lolka ale jak to sie robi to nie moge zalapac :S
z gory thx
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Musisz zobaczyc jak to sie robi i sam sprubowac niech ktos znajomy kto juz jest wprawiony niech ci najlepiej pokaze :geek:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
poszukaj na emule albo gdzieś filmu " How to roll a joint ", bardzo fajnie pokazane krok po kroku jak skręcić
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja jak jointy z tyteksu kreciłem to jeszcze o ujrawie nie słyszałem a na mj mówiłem narkotyk sam sie krencic nauczyłem to proste
 

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
Weź jednego ćmika, kup bletki zrob sobie ustnik(zwiń kawałek twardego papieru w rulonik) i tak długo próbuj az zrobisz.
 

cHc

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
35
Buchów
0
Oj powiem CI że tak odrazu się nie nauczysz wszystko to praktyka wsadzasz - wsadzasz styf z tytoniem ( w proporcjach jakie tam kto lubi ) robisz z jakiegoś kartonika gwizdek nawijasz na niego bibułeczkę i wszystko wsypujesz poźniej domykasz ślinisz i masz kozak jeffa =]

[ Dodano: 2006-06-02, 08:54 ]
hehehe domyślam się że mało Ci to pomogło ale serio popróbuj sam aż się nauczysz ,musisz sobie starz wyrobić =D
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Ja tam mam skrecarke i sie nie martwie ;D
 
I

invit

Guest
skrecarka to juz nie to samo... krecenie jeffa to jest rytual :pr: i wcale nie jest takie trudne. mnie kuzynka nauczyla :thumright: raz zobaczylem co i gdzie zrolowac i teraz jest glownym zwijaczem gibonow wsrod ziomkow z ktorymi pale ;] I'AM LOVING IT

POKóJ :queen:
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
skrecanie wymaga wprawy najlepiej obczaic jakis wlasny sposob bo jednemu jest tak wygodnie a drugiemu innaczej wiec proboj krecic joint z tytexu i probuj az ci sie uda potem bedziesz mogl popracowac nad technika rolowania pzdr
 
I

invit

Guest
ja nigdy nie cwiczylem na tyxie. najwazniejszy jest kawalek zaraz za gwizdkiem, zeby bibula sie dobrze zawinela. jak sie to juz zrobi to reszta idzie duzo latwiej

JAH BLESS YOU
 
P

projektant

Guest
ja slyszałem że są filmiki jak się kręci jojnty jakby ktoś miał to niech zarzuci linka albo coś... bo mi w sumie też by sie przydał, kręce od czasu do czasu ale niezawsze mi to dobrze wychodzi chciałbym zobaczyć to jak robi "expert" :thumleft:

[ Dodano: 2006-07-02, 09:02 ]
ja slyszałem że są filmiki jak się kręci jojnty jakby ktoś miał to niech zarzuci linka albo coś... bo mi w sumie też by sie przydał, kręce od czasu do czasu ale niezawsze mi to dobrze wychodzi chciałbym zobaczyć to jak robi "expert" :thumleft:
 
Ż

żółf

Guest
to calkiem proste.najlepiej samemu do tego dojsc metoda prob i bledow i wtedy nikt ni bedzie krecil takih jak ty !!!!!! ja sam sie nauczylem i teraz jestem glpwnym rollerem w naszym ''baku baku squadzie''. to jest jak rytual.pozyjesz zobaczysz!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół