nasiona marihuany

jointy

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
nigdy nie paliłem z jointa zawsze z lufki bonga czy butli.chciałbym spróbować mam bibułki umiem skręcać(nauczyłem się na tytoniu) ale nie wiem czy to jest oszczędny sposób palenia bo u mnie mało dają i połówka starcza na jedno dobre zjaranie się albo 2 lekkie i niewiem czy to jest w miare oszczędny sposób bo nielubie marnować zioła
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Jak rzeczywiście nie chcesz marnować siuwaksu tylko się zjarać oporowo to raczej lufa. A jak chcesz się delektować to z gieta z tytem, ale więcej się marnuje
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Albo tak już na maks oszczędnie to butla. Ale jak ci dają mało towarsona to nie pal gibów

[ Dodano: 2006-01-21, 18:19 ]
TY KUR** PIES JAK CHCESZ BYĆ NA FORUM TYLKO PO TO ŻEBY JE ZA***** I MIEĆ W HU* POSTÓW JEDNEGO DNIA TO WYPIERD*** NA FORUM O LALKACH BARBIE :evil: :evil: :evil: JUŻ MNIE WK******* :rambo:
 

Joint

Member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
8
Buchów
0
Ja tam wole jointy z kilku powodów!!! Po pierwsze kocham kręcic lolki :mrgreen: A po drugie nie lubie meczyć się z nabijaniem :evil: Tak więc polecam jointy !!!
 
S

sinsemilla

Guest
Weź sobie zrób jointa z 0,25g i dodaj tytexu.Spal i zobaczysz.Blanty to klasyka:)Palisz spokojnie,nie szczypiesz się o każdego bucha,tylko delektujesz się:)
 
Z

ziiba1

Guest
eee tam kocopalo gadacie ja tem jezdze na dysce i tylko jaram jointy jak to powiedzial ostry mam taka fobie jak krece lolka to zluzywam torbe utrzymujac proporcje lepiej raz a dobrze...
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
polecam lolki z prażonym tytoniem(podgrzewasz fajka zapalniczką tak żeby się ususzył a nie zjarał) chyba że kręcicie z tytem z torby a nie fajek :alien: za***ista sprawa też 50/50 hasz tyt albo hasz i zioło :) hasz najlepiej rozdrobnić na takie maluteńkie kuleczki i dobrze rozrobić z drugim składnikiem :alien:
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
słyszałem ze w Holandi w coffe shopach robią jointy z haszem i ziołem :p
 
Z

ziiba1

Guest
chyba wszędzie tak się robi osobiście tego mixa jeszcze nie paliłem ale jak tylko bede mial chocolate i grass sprobuje...
 
Z

zielony pan

Guest
Mam pytanie jak robic jointa?? :Dz czego bo musze sie nauczyc bo zawsze ktos skreca... : d
 
L

LEoo

Guest
siemano.heh baciszki sa najlepsze...kocham je krecic, a pozatym z poloweczki i jednego szluga robisz za***istego baciszka...palac go z kumplem udupcycie sie jak swinie...a pozniej druga poloweczka i bania masakryczna, ten sposob stosuje od lat i jak narazie nie zmieniam go :]...ale dzisiaj przyjdzie mi bongo takze spale sobie sheet w bongu :d :rendeer:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
moim zdaniem najlepsza jest lufa, z prostego powodu, dym sie nie marnuje !!
jak jarasz jointa to durzo dymu ucieka :thumleft:
 
L

Lord_Dariusz

Guest
podzielmy to tak:
na impreze do znajomych - joincik
na impreze do znajomych na podryw i lan$ - blunt ładny i zgrabny
na mało impreze do kumpla tylko dla palaczy - bongo
na palenie z kumplem w kiblu szkolnym przed klasówko - fifka
na palenie szybkie i skitrane - fifka

starczy ?? :D :sunny: :sunny: :sunny:

[ Dodano: 2006-03-01, 16:11 ]
cd

na palenie z kumplami w jakiejs szopie - wiadro
na palenie samemu w domu - fifka
na palenie na wycieczce w ciągłej drodze - fifka
jaki z tego morał?
fifka ;] czy duża czy maała czy proosta czy krzyywa pamieetaj chloopczyku że zawsze wierna bęedzie zawsze i wszęedzie
:king: :king: :king: :king: :king:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół