nasiona marihuany

Jutro badania!!

  • Autor wątku Alucard321
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
A

Alucard321

Guest
Dzisiaj dostałem zawrotów głowy, przez co nie poszedłem do szkoły. Gdy matka wróciła z pracy zawiozła mnie odrazu do lekarza. Lekarz wysłał mnie na badania labolatoryjne, które mają odbyć się jutro! Niestety w niedziele jarałem 0,5 gieta. Moje pytanie jest następujące: Czy zwykłe badania krwi i moczu mogą wykryć thc? Proszę o bardzo bardzo ekspresową odpowiedź.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
jeżeli są to podstawowe badania to nie, ale jeśli twoja starsza podejrzewała cie o to że
palisz ziólko to mogła zlecić przebadanie na zawartość thc
 
A

Alucard321

Guest
Raczej by nie prosiła o to, tym bardziej że widziałem skierowanie do labolatorium i nic takiego nie było tam napisane. I jeszcze jedno. Idę na cały komplet badań. Czy jest jakies badanie, które może to wykryć nawet przypadkowo? Na wszelki wypadek podmienie mocz, na mojego brata.

Dokładniej jest tak: OB (chyba), morfologia + mocz, poziom cukru we krwi i TSH (niewyraźnie napisane, ale jestem prawie pewien że to na tarczyce).
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
niepowinno wykryć, ale pewny niejestem. Miałem takie badania i nic nie wykrył chociarz
2 dni wcześniej paliłem. Ale pewny byc nie morzesz
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jeszcze zalezy od doktora :D bo jak wykryje czy powie mamie czy nie ;]
 
D

dubelson

Guest
ja jak miałem badania na thc wziełem mocz od kumpla i po krzyku
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Chodziłeś z jego moczem ? Zrób sobie talizman z pojemnika na mocz, kolegi.
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
stary nie wykryje na bank bo oni musza zrobic specjalistyczne badania na kilka substancji nie ma tak ze lataja krwinki z napisem THC , wiec sie nie martw :D pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół